מה שהופך תנוחת מין לראויה להיחשב לאחת מתנוחות הסקס הטובות ביותר הוא באמת סובייקטיבי. לכולנו יש פנטזיות, רצונות והעדפות מיניות שונות, אחרי הכל. זה גם תלוי במה שאתם רוצים להשיג ממין. לפעמים, אתם רק רוצים לרדת אחד לשני (קראו: איך לתת את המציצה המושלמת?), במקרים אחרים, אתם רוצים להרגיש קרובים יותר לבן/בת הזוג שלכם, הן פיזית והן רגשית, ובפעמים אחרות, אולי תרצו להשיג את שתי המטרות הללו בבת אחת.

עם זאת, אם אתם מחפשים ספציפית לתעדף אינטימיות במהלך יחסי מין, התמקדות בקומץ של תנוחות מין חושניות יכולה לעזור לכם להגיע לשם.

כדי לגרום לכם להרגיש חיבור אינטנסיבי באופן שמביא עונג לכל המעורבים, ביקשנו ממומחים למין לשתף את תנוחות הסקס הטובות ביותר להגברת האינטימיות. כמו רוב הדברים בחיים, תשימו לב שכמה מתנוחות הסקס הפשוטות ביותר נמצאות בשורה הראשונה בטיפוח תחושת קרבה בין בני זוג.

המשיכו לקרוא על התנוחות שהמומחים מציעים, בתוספת כמה טיפים של מקצוענים להפיכתן לעוד יותר מעוררות.

1. כפיות

כפיות היא תנוחה חביבה בקרב רבים בחדר השינה, ואין זה פלא מדוע. זו דרך מצוינת להתחבר לשותף שלכם בצורה מנחמת. מגע הגוף המלא יוצר קשר עמוק ומרגש. זו תנוחה מצוינת לזוגות מכל הנטיות המיניות והזהויות המגדריות.

בניגוד לרבות מהתנוחות האחרות ברשימה זו, כפיות אינה מאפשרת קשר עין ישיר. עם זאת, מגע עור על עור בכל הגוף כמעט יוצר קרבה פיזית בלתי ניתנת להכחשה – עם קצת מקום למשחק. ניתן לשנות את התנוחה עם וריאציות רבות כדי לשמור עליה מרגשת, כולל השימוש בצעצועים ובידיים להמשך מחקר ותחושה. תנוחה זו יכולה להיות אינטנסיבית או אינטימית ככל שתרצו, מה שפותח את הדלת ליצירתיות.

טיפ חם: לעשות את זה מול מראה לתוספת קשר עין יכול רק לשפר את העניינים.

2. מיסיונרית

זו תנוחה קלאסית מסיבה מוצדקת. לא רק שמיסיונרית היא עוד אפשרות מצוינת עבור כל סוגי הזוגות, אלא שזו הדרך הקלה ביותר ליצור קשר עין אינטנסיבי וישיר עם בן הזוג שלכם בזמן שאתם חווים כל נשיקה ומגע. אם כבר מדברים על זה, מיסיונרית הופכת את הנשיקות והמגעים להרבה יותר קלים, ויש המון הזדמנויות למגע של עור בעור.

אתם גם מקבלים את הבונוס הנוסף של היכולת לחלוק כל מיני רמזים לא מילוליים זה עם זה באמצעות הבעות פנים.

3. מיסיונרית כרוכה

לזוגות המחפשים לשנות דברים בתנוחה המיסיונרית הרגילה, כריכת רגליים סביב גבו של בן הזוג החודר מאפשרת חדירה עמוקה יותר שתגרום לכם להרגיש קרובים להפליא לבן הזוג שלכם. אתם ממש מחבקים אחד את השני תוך כדי סקס חודרני ועם הפנים שלכם ממש קרובים זה לזה. זה סופר אינטימי.

זו תנוחה שבאמת יכולה לרכז הנאה עבור נשים. לא רק שיש לה פוטנציאל לעורר את נקודת ה-G, אלא שהיא מאפשרת יותר שליטה על מהירות, תנועות וקצב. זו תנוחה נהדרת גם לחקר אזורים ארוגניים אחרים, כולל הצוואר והשדיים, כדי להגביר את ההנאה.

4. על הצד

כאן יש לנו את גירסת הפנים אל פנים של כפיות – כך שאתם מקבלים את הקרבה הפיזית בתוספת היתרון הנוסף של היכולת להביט אחד לתוך עיניו של השני, מה שחסר בכפיות. עם המגע וקשר העין, מומחים מסכימים שזו אחת מתנוחות הסקס הטובות ביותר לקרבה.

אם אתם מחפשים לשדרג את התנוחה הזו, כרכו את הרגליים שלכם אלה באלה. חיבור הדוק כזה יעזור לכם להרגיש אפילו יותר מחוברים ויאפשר לכם לחוות את השחרור המיני בשיא בצורה ממש אינטימית.

5. בישיבה

ישיבה היא תנוחת מין שבה אחד מבני הזוג מתיישב, מיישר רגליים, והשני מתיישב עליו, עוטף את רגליו סביב ירכיו. מי שנמצא למעלה יכול גם לשלוט בקצב ובעומק החדירה ולאפשר תנועה מבוקרת יותר. שניכם תפיקו תועלת מקשר עין, כמו גם מאינספור ההזדמנויות להתנשק בתנוחה הזו.

התנוחה גם מאפשרת לבני הזוג להיצמד חזה אל חזה ובאמת להישען אחד לתוך הגוף של השני, וליצור קשר הדוק יותר, תרתי משמע. הקרבה הזו מאפשרת לכם להתמוסס לתוך בן הזוג ולהרגיש את הגוף שלכם זז כאחד ונכנס לקצב. תנוחה זו מדגישה גם את ההנאה לאישה (היא צריכה להיות למעלה) שכן היא מסוגלת לשלוט ולהנחות את בן/בת הזוג שלה ולהעצים את ההנאה.