1. פלאטירון (דוגיסטייל אחר)

רוב האנשים לא חושבים מיד על רומנטיקה כשהם חושבים על דוגיסטייל – זה בדרך כלל קשור יותר לסיפוק התשוקה המלוכלכת הזו – אבל סמכו עלינו כשאנחנו אומרים שזה יכול להרגיש אינטימי לחלוטין. רק וריאציה אחת פשוטה לתנוחת הסקס הפופולרית הזו היא כל מה שצריך כדי לגרום לכם להרגיש קרובים יותר ומחוברים יותר לבן הזוג שלכם.

התחילו בשכיבה על הבטן (בטלו את ההגדרה הלא סופר-רומנטית של להיות על ארבע). לאחר מכן, בקשו מבן הזוג שלכם להתמקם בין הרגליים כדי להיכנס מאחור, בין אם זה באמצעות היד שלו, דילדו, איבר מינו וכו'.

תנוחות בסגנון דוגיסטייל בדרך כלל מרגישות פחות אישיות ואינטימיות, אבל פלאטירון הוא קצת חריג מכיוון שיש הרבה מגע של עור בעור והזדמנות לבן הזוג למעלה לנשק את הגב והצוואר של בן הזוג למטה. ושוב, לעשות את זה מול מראה יכול להפוך את זה לאפילו יותר חם ואינטימי.

2. לוטוס

גרסה משודרגת של התנוחה בישיבה, בלוטוס בן זוג אחד יושב ברגליים משוכלות בעוד השני יושב עליו וכורך את רגליו סביבו. זוהי דרך מצוינת לקרב בין בני זוג, מכיוון שזוהי תנוחה טנטרית קלאסית למדיטציה ולהנאה. עם שני בני הזוג פנים אל פנים, התנוחה הרומנטית הזו היא דרך מצוינת לקשר עין אינטימי. זה פוגע בכל הנקודות הנכונות – בכל מיני דרכים.

3. פרפר

למין הטרוסקסואלי, אנו ממליצים על תנוחת סקס של קאמה סוטרה המכונה פרפר. זה מחייב את בת הזוג לשכב עם הפנים כלפי מעלה עם ישבנה בקצה המיטה בזמן שהגבר עומד לחוץ נגדה. זו תנוחה נלהבת הכוללת את רגליה של האישה הנשענות על החלק הקדמי של הגוף של בן זוגה. אמנם זה דורש חוזק של שרירי הליבה, אבל תנוחה זו מקלה על הגישה לנקודת ה-G והגירוי שלה.

למרות שקשר העין לא יהיה אינטנסיבי כל כך, להרגיש אחד את הגוף של השניה על חלקים שונים של הגוף שלכם היא תחושה חדשה ופנטסטית שהופכת את התנוחה הזו לאחת ששווה לכם לנסות.

4. כוכב ים

עוד אחת מתנוחות הסקס הטובות ביותר למגע של עור על עור היא כוכב הים. כדי להגיע לתנוחה זו, אדם אחד שוכב על הגב, פורש את ידיו ורגליו לצדדים כמו כוכב. האדם השני שוכב עליו בדיוק באותה צורה. המטרה: להרגיש כאילו אתם נוגעים בכל סנטימטר אחד של השני.

יש פחות תנועה ויותר שקט בתנוחה הזו, מה שעוזר לאפשר להרפות ולהתמקד בהנאה בזמן ששני בני הזוג נשארים קרובים ויש להם את החופש לנשק, ללטף ולתקשר.

5. 69

תנוחת 69 היא דרך מצוינת לתת ולקבל מין אוראלי. ובמובן מסוים, זה באמת אינטימי כמו ששני אנשים יכולים להיות.

אחד החלקים הטובים ביותר ב-69 הוא הרבגוניות, מכיוון שהיא יכולה להיות נהדרת בשכיבה על הצד או אפילו בשילוב מוצר לבריאות מינית להנאה ואינטימיות מוגברת. חשבו: ויברטור אצבע שניתן להשתמש בו כדי לעורר את הדגדגן או הפטמות במהלך מין אוראלי.

6. איך שאתם אוהבים את זה

אולי אתם חושבים שהתנוחות האלה נחמדות לחלוטין, אבל מה שבאמת גורם לכם להרגיש הרבה יותר מאוהבים הוא להיכנע למישהו אחר במהלך משחק תפקידים, או להסתכל למטה לתוך העיניים של מי שיורד לכם עכשיו, או להוסיף צעצועי מין. לא משנה במה אתם עוסקים, הכל עניין של להבין ממה אתם והשותף שלכם נהנים.

המפתח להפוך את הסקס שלכם לאינטימי ומהנה יותר הוא ללמוד ולחקור מה אתם אוהבים כדי שתוכלו לחלוק את החוויות האלה עם בן הזוג שלכם. תמיד תתקשרו עם בן הזוג שלכם כדי לשתף במה שמרגיש לכם טוב ומה שלא. תנוחות שונות יכולות להרגיש פגיעות וחושפות עבור אנשים מסוימים, אז אתם רוצים לוודא שאתם ובן הזוג שלכם מרגישים בטוחים אחד עם השני.

טיפ: אל תפחדו לנסות דברים חדשים וללמוד תוך כדי. ייתכן שתמצאו תנוחה או משהו חדש ששניכם אוהבים. אתם באמת לעולם לא יכולים לנסות יותר מדי תנוחות מין יחד.