יש לכם שאלה?
052-9597881

טבעת זין, או קוקרינג (cock ring), היא בדיוק מה שהיא נשמעת: צעצוע מין בצורת טבעת שמלבישים על פין (או דילדו) ו/או על האשכים. זה עשוי לעורר שאלה מוצדקת מאוד: למה לעזאזל שמישהו ירצה לשים טבעת כזו?

ובכן, הטבעת מגבילה את זרימת הדם ומגבירה את ההנאה עבור אנשים מסוימים. היא יכולה גם להביא לזקפה קשה יותר. זקפה מתרחשת כאשר עורקים המובילים לפין מתרחבים, מה שהופך את הפין לגדול מהרגיל, בעוד שהורידים המובילים מהפין מתכווצים, ולוכדים בו כמה שיותר דם. על ידי לחץ נוסף על פעולת הוריד הזו, טבעות זין יכולות לעזור לאגור עוד יותר דם באיבר המין, וכתוצאה מכך לגרום לאורגזמות חזקות יותר (זה מסביר מדוע אנשים עם בעיות זיקפה משתמשים לפעמים בטבעות רטט, אם כי כל מי שנמצא במצב זה צריך לדבר עם הרופא שלו לפני שהוא מנסה את המוצר הזה).

אם זו הפעם הראשונה שלכם או שאתם סתם סקרנים ותוהים איך להשתמש בטבעת זין, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם וכמה מוצרים ואביזרים מומלצים לשימוש.

1. התחילו עם טבעת זין פשוטה עשויה מחומר נמתח כמו סיליקון

טבעות זין מסיליקון הן גמישות, קלות להסרה ופשוטות לניקוי, מה שהופך אותן למעולות למתחילים. חלק מטבעות הזין עשויות מפלדת אל חלד או מתכת, אבל אנחנו ממליצים על אלה רק לאנשים מנוסים יותר בכל הנוגע לצעצועים האלה.

יש הרבה טבעות סיליקון פשוטות שם בחוץ, אבל טבעות מתכווננות הן נהדרות במיוחד אם אתם רק מתחילים, כי הן מאפשרות לכם או לבן הזוג שלכם לשלוט עד כמה הטבעת מתהדקת.

כמה טבעות זין מגיעות עם בונוסים די מהנים עבור החוויה המינית של העונד אותן והן של בן הזוג: טבעות זין רוטטות עם ראשים מוגבהים, שיכולות להיות נהדרות עבור נשים.

2. שימו חומר סיכה

מומלץ תמיד, תמיד, תמיד להשתמש בחומר סיכה עם צעצועי מין, כולל טבעות זין (זו טעות נפוצה שלא שמים סיכה על טבעות). לפני ששמים את הטבעת, מורחים כמה טיפות של חומר סיכה סביב החלק הפנימי. זה יעזור לה להחליק במורד הפין או הדילדו ביתר קלות.

מכיוון שאנו ממליצים טבעות סיליקון אלה, מוטלת עלינו החובה להזכיר לכם להימנע משימוש בחומר סיכה מסיליקון עם טבעת סיליקון. זה יכול לשחוק את הצעצוע ולגרום נזק. בין אם צעצועי המין שלכם יקרים או שאתם פשוט רוצים להימנע מהטרחה של החלפתם, זה כלל ששווה לעקוב אחריו.

ואז יש את העובדה שחומרי סיכה על בסיס שמן יכולים להזיק ללטקס, כך שאם אתם משתמשים בקונדומים, זה אסור. בחירת חומר סיכה על בסיס מים מקלה על הכל.

3. הניחו את הטבעת על פין רפוי או חצי זקור

אם אתם ובן זוגכם מתנסים בשימוש בטבעת זין על דילדו, זו לא בעיה. אחרת, אל תנסו לשים טבעת זין על פין זקור. אפילו עם סיכה, זה עלול להיות לא נוח וקשה מדי, תלוי עד כמה הטבעת הדוקה. הנחת הטבעת מעל ראש הפין והחלקה במורדו תהיה בדרך כלל קלה יותר אם האיבר רפוי או זקור למחצה. אולי תצטרכו להתנסות קצת כדי להבין מה עובד הכי טוב לסקס טוב יותר.

לאחר מכן, ישנה השאלה היכן בדיוק למקם את טבעת הזין, מכיוון שרבות מהן יכולות להתמקם בבסיס הפין שלכם או להקיף אותו ואת האשכים. אנו ממליצים למתחילים לשים את הטבעת על בסיס הפין בלבד. זו הדרך הקלה ביותר לשים את הטבעת ולצמצם את הסיכוי לפגיעה באשכים הרגישים. בצד ההפוך, אם אתם משתמשים בקונדום, הנחת טבעת זין מעל הפין והאשכים פירושה שיהיה לו קצת מרחק משפת הגומי, מה שאומר שהטבעת עשויה פחות להחליק מסביב ולהידחף למעלה (אנחנו עדיין מעודדים שימוש בקונדום בעת הצורך, לא משנה איפה אתם מעדיפים לשים את טבעת הזין).

אם אתם עולים שלב ומניחים טבעת זין מעל האשכים בנוסף לפין, עשו זאת בזהירות. כשהטבעת נמצאת בבסיס הפין, מתחו אותה עד כמה שאפשר ואז בעדינות רבה העבירו כל אשך דרך הטבעת, אחד בכל פעם. טבעות מתכווננות נהדרות עבור סוג זה של מיקום, שכן אתם יכולים להגדיל אותן כדי שהאשכים יעברו דרכן. כך או כך, ייתכן שיהיה קל יותר לאדם העונד את הטבעת לבצע את החלק הזה בעצמו.

בסופו של דבר, הטבעת צריכה להרגיש מהודקת בצורה נעימה מבלי להרגיש אי נוחות. כאב, חוסר תחושה או עור שמשנה את צבעו באופן דרמטי (כמו הופך לאדום עז או סגול עמוק) מצביעים על כך שהטבעת כנראה הדוקה מדי. עודדו את בן הזוג שלכם להיות פתוח איתכם לגבי איך הוא מרגיש והסירו את הטבעת מיד אם משהו מרגיש לא נוח מדי.

4. אל תשאירו טבעת זין על הפין יותר מדי זמן

ההמלצה הכללית של תעשיית צעצועי המין היא לענוד טבעת זין לא יותר מ-20 עד 30 דקות. הגבלת זרימת הדם בטוחה בדרך כלל לתקופות קצרות, אך בדומה ללבישה של גומייה הדוקה על האצבע, היא עלולה להיות כואבת לאחר תקופה ממושכת. 

תיאורטית, ניתוק זרימת דם טרי לפין למשך זמן רב מדי עלול לגרום נזק לרקמות, על פי האגודה הבינלאומית לרפואה מינית, אך אנשים המשתמשים בטבעות זין לא צריכים לדאוג בקשר לזה כל עוד הם פועלים לפי ההוראות ומקשיבים לגוף שלהם.

כאשר מסירים טבעת זין, שוב, עדינות היא המפתח. אתם יכולים אפילו למרוח יותר סיכה במידת הצורך כדי לעזור להחליק את הטבעת החוצה בקלות רבה יותר. כמו בהנחת הטבעת, ייתכן שיהיה קל יותר לאדם העונד את הטבעת להתמודד עם החלק הזה.

כאשר בודקים טבעות זין, הדבר החשוב מכל הוא ההנאה! סתם, האמת שזה הבטיחות, למרות שההנאה במקום השני והמאוד קרוב. היזהרו, שימו לב איך כולם מרגישים, וכן, תהנו כשאתם מבינים איך טבעות זין יכולות לשפר את חיי המין שלכם אפילו יותר ממה שחשבתם.

מבצעים קיימים באתר