יש לכם שאלה?
052-9597881

לתת את המציצה האולטימטיבית צריך להיות דבר כיפי, לא כמו עוד מטלה ברשימה שלכם. התלהבות והתרגשות לעיתים קרובות עושות את כל ההבדל בין מציצה נחמדה למציצה אולטימטיבית. ושום דבר לא מפגין את התשוקה שלכם כמו מציצה בהפתעה – בין אם מדובר במציצת בוקר או תוך כדי בינג' בנטפליקס. רק הקפידו לשמור על ההתרגשות ורמות האנרגיה שלכם לאחר שתפעילו את הלשון. דיבור מלוכלך, גניחות חזקות, רוק ואביזרי מין לזוגות הם דרכים מצוינות להפגין את ההתלהבות שלכם תוך מתן המציצה.

התגרו בו לפני המציצה

גברים הם יצורים חזותיים, אז ודאו שיש לו הרבה על מה להסתכל עליו. הלבשה תחתונה סקסית כמו מחוך עם מחשוף או מופע חשפנות חושני הם הקדמה מצוינת לפני שאתם נותנים לו את המציצה האולטימטיבית. ברגע שהפין שלו קשה, אתם יכולים להתחיל לשגע אותו. שימו אותו ליד הפה כמה פעמים תוך נשימה עליו. אבל בעצם אל תתחילו למצוץ אותו עדיין. המשיכו לשחק איתו ועם האשכים שלו קצת, ואז התחילו לאט לאט ללקק את הפין למעלה ולמטה עם לשונכם.

פתחו פה לרווחה והתחילו למצוץ

כשהוא כבר לא יכול יותר להתמודד עם עוד התגרות, הגיע הזמן לצלול פנימה. קחו כמה שיותר ממנו בזמן שאתם מזמזמים את המנגינה האהובה עליכם כדי להמם אותו. הדימוי החזותי שלכם בולעים את איברו והתנודות המעוררות בפה שלכם עשויים להספיק כדי לשלוח בחור חסר ניסיון לאורגזמה.

אם הבחור שלכם עשוי מחומרים חזקים יותר, תרצו להגדיר קצב נחמד. החליקו את פיכם מעלה ומטה על הפין שלו, תוך כדי ריצת הלשון לאורך תחתיתו. לאחר כמה מציצות, משכו לאחור רק לקצה ושפשפו את הלשון על כולו. ודאו שיש לכם הרבה רוק, רוב הגברים אוהבים את המציצות שלהם רטובות ומרושלות.

הוסיפו קצת תיבול למציצה שלכם

לאחר שאתם מורידים את קצב המציצה הבסיסי, הגיע הזמן לתבל דברים. זה לא צריך להפתיע, אבל בנים אוהבים את זה כשאתם משחקים עם האשכים שלהם – במיוחד כשמוצצים להם. קצת התגרות באשכים היא דרך מצוינת לתבל את המציצה שלכם. אתם צריכים גם לתת הפסקה מדי פעם ללשון ולמצוץ את הפין שלו תוך שהוא מדבר אליכם מלוכלך. או שאתם יכולים פשוט לסובב את פרק כף היד שלכם סביב האיבר שלו תוך שאתם ממשיכים לנשוף עליו. אם הבחור שלכם מספיק פתוח, אתם יכולים לנסות לשחק עם הדלת האחורית שלו כדי לעורר מעט גירוי של הערמונית. זו דרך קלה לשלוח אותו מעבר לקצה. כשהוא קרוב לסיום, חשוב שתמשיכו לעשות את מה שאתם עושים. הכנסת אלמנט חדש לקראת הסוף עשויה לפגוע בדרך שלו לאורגזמה.

לירוק או לבלוע אחרי המציצה?

רוב הבחורים מעדיפים שתבלעו, אבל הכל תלוי בכם. אם לא לגמרי נוח לכם לבלוע, אתם תמיד יכולים לכוון את הבחור שלכם לכיוון אחר כמו החזה שלכם או אפילו הרגליים שלכם. הבחור שלכם יהיה כל כך מאושר אחרי שקיבל את המציצה האולטימטיבית שלו, כנראה שהוא אפילו לא ישים לב היכן הוא גומר.

מבצעים קיימים באתר