יוגה יכולה להיות דרך נהדרת לשפר את הגמישות שלך, להגדיל את מסת השריר ולהגביר את בריאות הלב והמחזור. בין אם אתם מתחילים ביוגה, בינוניים או מומחים, כנראה שכבר התמודדתם עם כמה עמדות יוגה ואולי אפילו יהיה לכם מועדף.

מה שאולי לא שקלתם הוא העובדה שרבים מהמצבים הללו יכולים לשמש די בקלות בחדר השינה. המון משותף ליוגה ולמין, יתכן שתגלה שחלק מתפקידי היוגה שלך זקוקים לשינויים קלים בלבד כדי להפוך אותם לעמדות מין מרגשות.

אם אתה טירון ליוגה, אנו בהחלט לא ממליצים לך לנסות להתאים עמדות מתקדמות כמו הגחלילית, אך יש המון תנוחות יוגה סקסיות שיכולות להוסיף ברצינות קצת גמישות לפעילות שלך בלילה.

רוצה לדעת יותר על יוגה ומין? להלן עמדות יוגה סקסיות לנסות כרגע.

  1. תנוחת חתול

תנוחת החתול מושגת ממצב הידיים והברכיים. מכאן, פשוט סובב את עמוד השדרה שלך לעבר התקרה וראשך נותר כלפי מטה ניטרלי.

עמדה זו ניתנת להתאמה קלה למין ויכולה לשמש גברים ונשים כאחד. התנוחה היא בעצם המיקום הכלבלב, אולם כאשר המקלט מקמר את גבם, שניכם עשויים לחוות תחושות חדשות עם הנרתיק ופי הטבעת בזווית שונה.

  1. תנוחת פרה

חשבו על תנוחת הפרה כהפך מתנוחת החתול ותוכלו להבין מדוע זה גורם למצב יוגה סקסי כל כך נהדר. כמו במצב החתול, התחל על הידיים והברכיים. הפעם, במקום לקשת את הגב עד התקרה, עליכם לכופף את הגב לרצפה, תוך שמירת ראש קדימה.

עמדה זו היא וריאציה טבעית של המיקום הכלבלב הרגיל אולם עם הגב המקושת כלפי מטה, אתה עלול לחוות תחושות חדשות ברגע שבן הזוג שלך נכנס אליך.

  1. כלב כלפי מטה

עמדת מין הכלבים כלפי מטה כמעט זהה למקבילה ליוגה. כדי להשיג כלב כלפי מטה רגיל, ממצב עמידה, הניחו את הידיים על הרצפה עם הידיים, הגב והרגליים ישרות, והשגת צורת 'v' הפוכה.

בדרך כלל, עם כלב כלפי מטה כפות הרגליים שלך יהיו ברוחב הכתפיים. כדי להפוך אותו לתנוחת מין מרגשת, רק הגדל את המרחק בין כפות הרגליים שלך, כך שלבן / בת הזוג שלך יש הרבה מקום להיכנס אליך מבחינה אנאלית או בנרתיק מאחור.

  1. תנוחת גשר

כדי להשיג את תנוחת הגשר, התחל בהנחה על הגב, ואז כופף את הברכיים והנח את הרגליים על הרצפה. דחף את הידיים לרצפה כדי להרים את הבטנה ולגבות. עכשיו אתה צריך לנוח על הכתפיים והידיים. אתה יכול לאחוז את הידיים תחתיך כדי להפוך את התנוחה לבטוחה יותר במידת הצורך.

תנוחת הגשר מותאמת בקלות למין, כל שעליך לעשות הוא להגדיל את המרחק בין כפות הרגליים לפני תחילת התנוחה. זה אמור לאפשר למרחב של בן הזוג שלך לעבור בין הרגליים ולהיכנס אליך.