יש לכם שאלה?
052-9597881

בנקודות שונות בחייו של האדם, זה נורמלי להרגיש פחות מיני או פחות להתעניין במין, במיוחד אם אתה בקשר ארוך טווח. רק בגלל שזה נורמלי, זה לא אומר שזה לא מציק. ישנן דרכים בהן אתה יכול להצית מחדש את התשוקות המיניות שלך. אולי תרגיש שניסית את כל היסודות ועכשיו הגיע הזמן לתבל את הדברים בכמה רעיונות מיניים חדשים. זה יכול להיות מאיים להעלות רעיונות למין חדש עם בן / בת הזוג שלך. זוגות לעיתים קרובות נאבקים עם התדירות לקיים יחסי מין, מה לעשות במיטה יחד ואיך להיות יצירתיים. כדי להפוך את זה לפחות מאיים, חשוב על זה כניסוי או משחק. זה דורש תרגול! זה הזמן שלך ואת בן / בת הזוג שלך לבדוק את הדברים החדשים שלנו, וזה לא תמיד יהיה מושלם בסבב הראשון. אתה יכול גם לנסות דברים שאתה לא אוהב, וגם זה בסדר! זו ההזדמנות שלך לטעום ולנסות – ממש כמו טיול למבשלה חדשה ליין.

הזמן נכון

אתה עלול להיות עצבני לגבי איך בן / בת הזוג שלך יגיב. כשאתה מחליט לדבר עם בן / בת הזוג שלך, ודא שאתה נמצא במקום בטוח ונוח, נטול הפרעות. חשוב גם לוודא שהשיחה לא ממהרת – אינך רוצה לדאוג לילד שנכנס אליו או לטלפון שמצלצל. בחר זמן ומקום שיהפוך את בן / בת הזוג שלך לנוח.

התחל את השיחה

לאחר שהחלטת על תחומי העניין שלך ויש לך רעיונות מיניים חדשים, מצא זמן טוב לדבר עם בן / בת הזוג שלך. זכור שאנשים מסוימים הופכים לחסרי ביטחון או חשים לא מספיק כשבן / בת הזוג שלהם מציע משהו חדש לקשר המיני. התחל בלחמיא לבן הזוג שלך וליידע אותו עד כמה אתה נהנה מחיי המין שלך איתם. ואז אמור שחשבת להיות הרפתקני על ידי לנסות משהו חדש.

הנה כמה רעיונות מין כדי להתחיל …

  1. שנה מיקומים

שינוי זה יכול להיות פשוט וחינמי כמו להיכנס לסלון שלך! מתי בפעם האחרונה קימת יחסי מין על הספה? דלפק מטבח? כִּסֵא? אתה יכול גם לשקול חופשה בסוף השבוע – סקס חופשה הוא דרך מהנה לשמור על דברים מרגשים ורעננים.

  1. נסה תנוחה חדשה

נסה להרחיב את ספר המשחקים המיני שלך על ידי מעבר מסגנון מיסיונרי ודוגי. זה לא צריך להיות מסובך – אתה יכול פשוט להתחיל בלקום ולהניח רגל אחת על המיטה או על כיסא. אתה יכול גם לנסות להתחיל עם עיסוי בשמן לפני שתעבור לעמדת מין.

ה- Maypole הוא תפקיד חדש מרגש ומאתגר. בן הזוג החודר מחזיק את השותף המקבל. בן הזוג המקבל עוטף את רגליו תוך כדי חדירה. אצל נשים עצם הערווה של הגבר תתחכך בדגדגן שלה כדי להעניק לה יותר הנאה. אם אתה לא מוכן לתפקידים עומדים כמו המייפול, נסה את הכיסא. בן הזוג החודר יישב על כיסא בעוד השותף המקבל יושב למעלה ומוריד לחדירה. זה קל יותר מאשר לשלוט בעמדות עמידה. אתה יכול גם לנסות להסיר את הכיסא ולהתיישב על הקיר – זה קצת יותר מאתגר.

  1. קנו צעצוע מין

יש הרבה סיבות מרגשות לשלב צעצוע מין בחיי המין שלך. יש אנשים שתלויים בהם כדי להגיע לאורגזמה, ואחרים משתמשים בהם לשיפור. לפני שאתה קונה צעצועי מין, יש הרבה מה לדעת! סיליקון, זכוכית, נירוסטה ופיירקס בטוחים לגופך. רטט טוב הוא מקום מצוין להתחיל בו. ישנם ויברטורים לזוגות שנועדו להעצים את יחסי המין. חלק מהוויברטורים הללו נשחקים בזמן שבן הזוג שלהם חודר. מעבר לוויברטורים ודילדו, יש טונות של אפשרויות אחרות כמו כלי שעבוד, טריזים שעוזרים לעמדות ומשחקים שעוזרים לשחק תפקידים או לשמור על דברים מרגשים.

מבצעים קיימים באתר