משיכה מינית יכולה להתבלבל בקלות בגלל משיכה פיזית או התאהבות. עם זאת, משיכה מינית המכונה גם כימיה מינית, היא הרצון הגשמי להיות אינטימיים זה עם זה. אמנם ניתן לתרום למשיכה גופנית להופעת בן זוגך או להתנהגותו, אך היא עשויה להוביל לרומנטיקה או לא. אז אם אתה מנסה להבין אם יש ניצוצות שעפים בינך ובין בן / בת הזוג שלך, הנה כמה סימנים בטוחים שיש כימיה מינית.

משקפים זה את זה

לא רק שזה אינדיקטור למשיכה אלא עניין מיני. ניתן להשתמש בשיקוף במצבים רבים ושונים כדי לדעת אם בן / ת הזוג שלך מעוניינים בך. אם אתה נוגע בשיער שלך, האם הם עושים את אותו הדבר? אם אתה זז בכיסא שלך האם הם משנים את עמדתם כך שגופם ישקף את שלך? אם כן, אז השינויים העדינים הללו הם דרך להקרין כלא מאיימים. מדענים מאמינים שככל שבן הזוג שלך יכול לזהות את עצמם בהתנהגותך, כך המשיכה הולכת ומעמיקה יותר.

מגע שובב

אחת הדרכים הקלות ביותר להביע את הרגשות והרצון שלך כלפי בן הזוג שלך היא באמצעות מגע. מגע גוף קל וספונטני, יכול לאכוף מחדש רמת אינטימיות שעשויה להתקיים בינך ובין בן / בת הזוג שלך. בין אם תחליט ללטף את הרגליים של בן / בת הזוג שלך ובין אם תבריש את קצות האצבעות שלך קלות על הידיים; לגעת בספונטניות בבת זוג שלך היא דרך עוצמתית לבנות מתח מיני תוך השארת גירוי של שניכם.

משיכה שלא ניתן להכחישה

אתה מכיר את התחושה המגנטית שאתה מקבל כשאתה רואה מישהו שאתה נמשך אליו באופן מיידי; אתה מוצא את עצמך בעל דחף בלתי נשלט ורצון להיות קרוב אליהם. כאשר אתה רואה מישהו שמרגש אותך מינית, גופך יגיב להגיב לתחושות אלה בהתאם. תחושת המרחב האישי שלך משתנה כשאתה נמצא סביב בן / בת הזוג שלך שמרגש אותך מינית. אז אם אתה מרגיש את הניצוץ הזה שאתה לא יכול להכחיש, אל תבטל אותו; זה אמיתי.

לא אכפת לך להתנסות

בכל מה שקשור לטבול את בהונותיך בהתנסויות מיניות חדשות, האמון על בן זוגך מאפשר חוויה מינית גדולה יותר. בין אם זה לנסות את צעצועי המין שתמיד רצית לנסות, או ליצור משחקי מין משלך, התנסות עם בן / בת הזוג שלך יכולה להצית תשוקות מיניות בוערות ביניכם. אם נדלקת על ידי המגע של בן / בת הזוג שלך, נרתם את הרגשות האלה ללילה פרוע של הנאה בלתי נשלטת.

יש אמון מיני עמוק

יחסי מין עם בן / בת הזוג שלך הם לא רק מעשה פיזי אלא אמוציונאלי הכרוך ברמת אמון גבוהה. נוחות עם בן / בת הזוג שלך לדון בדברים האלה הולכים יד ביד עם סקס נהדר. לא זו בלבד שהיא משקפת באופן חיובי את הכבוד ששניכם רוחשים אחד לשני, אלא היא מאפשרת לשניכם לחקור זה את זה ללא שום שיפוט או פחד.