בשנים האחרונות המונח "פערי אורגזמה" זכה לתשומת לב רבה. פער אורגזמה הוא אותו פער בין גברים ונשים ביחס לשאלה מי חווה יותר אורגזמות

מחקר אחד שנערך בקרב סטודנטים באוניברסיטה מצא כי 91 אחוז מהגברים מגיעים לאורגזמה כל הזמן, לעומת 39 אחוז בלבד מהנשים. זה פער רציני.

אף על פי שהאחוזים באורגזמות שהושגו בין גברים לנשים שונים זה מזה והם תלויים במחקר ובדמוגרפיה של המשתתפים המעורבים, עובדה אחת נותרה בעינה, לא משנה איך תפרסו אותה: גברים מצליחים להשיג יותר אורגזמות. אבל הגיע הזמן לשנות את זה ולסגור את פערי האורגזמות.

הגיע הזמן שהתרבות שלנו תתמקד במיניות נשית.

במשך זמן רב מדי, המיניות של גברים הונחה די על הדום. בין סטריאוטיפים תרבותיים, "נורמות" חברתיות ותקשורת, המיניות הנשית מעולם לא קיבלה את תשומת הלב שהיא ראויה לה. למעשה, לפני זמן לא רב (ב-1973) נאמר במאמר בקוסמופוליטן, "לנשים אין פנטזיות מיניות, נקודה. לגברים כן." זו המנטליות הזו שלאורך ההיסטוריה הנציחה את הרעיון שנשים הן לא יצורים מיניים ובשל כך הרצון שלהן להגיע לאורגזמה מגיע למקום שני אחרי רצונו של הגבר להגיע לאורגזמה.

עלינו להגיע לצד הנכון של ההיסטוריה.

אנחנו ב-2020. נשים התקדמו במאבקן למען שוויון זכויות ורבות מהן היו קולניות ואסרטיביות בעשותן כך. אך משמעות הדבר גם היא שאנו – כולנו, לא משנה מהי זהותנו המגדרית או המינית – צריכים לשנות את האופן שבו אנו רואים מין ומיניות. יש יותר מדי מידע על פער האורגזמות שבגינו אנו מוכרחים לקחת את הזמן ולחנך את עצמנו בנושא.

לכולנו מגיע ליהנות.

לא ניתן לומר את זה מספיק: הנאה היא זכות אנושית. התחשבות בדגדגן קיימת אך ורק לשם הנאה (ברצינות, זו מטרתו היחידה!). התעלמות מהעובדה הזו ואי מתן אפשרות לנשים להגיע לאורגזמה איכותית אינה סתם גסות, אלא שזו טעות חמורה. הוגן זה הוגן, עבור כולנו.

אין סיבה לא לסגור את הפער.

יש לנו מזל מספיק לחיות בעידן שבו קיימים צעצועי מין איכותיים וחדשניים. צעצועי מין זוגיים כמו We-Vibe Sync, אותם ניתן ללבוש במהלך קיום יחסי מין ולעורר הן את נקודת הג'י והן את הדגדגן, הם דוגמה מושלמת לכלים שאיתם אפשר לסגור את פער האורגזמות. מכיוון ש-75 עד 80 אחוזים מהנשים זקוקות לגירוי דגדגן כדי להגיע לאורגזמה, צעצועי מין מגיעים לכל הנקודות הנכונות. למרות שייתכן שלנשים לוקח זמן רב יותר להתעורר מינית (בערך 20 דקות), כלומר, זה יכול לקחת גם יותר זמן לאורגזמה, אבל עם צעצועים שמתמקדים בהנאה נשית אין באמת סיבה ששני בני הזוג לא יכולים להיות מרוצים באותה מידה ולסגור את פערי האורגזמה לתמיד.