יש לכם שאלה?
052-9597881

לאלו מכם מנענעים את הראש, שוללים את האפשרות להעניק לאישה אורגזמות מרובות, יש לנו חדשות בשבילכם: זה אפשרי וכדאי שזה יהיה.

להלן מספר טיפים שיעזרו לך לשלוט בגופה ומה שגורם לה להגיב ואז לעשות את זה. התשובה הפשוטה לעזור לאישה שלך להשיג אורגזמה היא איזון.

נשים, כמו גברים, מכוסות בקצות עצבים. למזלם של גברים, לא כולם צריכים להיות מעוררים כדי להשיג אורגזמה. למעשה, ד"ר אלפרד סי קינסי, שאמר פעם כי 75% מהגברים יכולים לפלוט תוך שתי דקות.

כפי שכולנו יודעים שהסטטיסטיקה אינה חלה על נשים, עובדה אחת שאנו יודעים היא שנשים צריכות שלושה דברים כדי להגיע לאורגזמה. האיזון הנכון של מאמצים אלה הוא הדרך המובילה לסף הבלתי נמנע שהוא אורגזמה.

משחק מקדים. מחקרים מראים בעקביות כי לנשים שבן זוגן מקדיש זמן ואנרגיה למשחק מקדים, יש שיעורים גבוהים באופן עקבי של אורגזמה מוצלחת. ערבב שילוב של הידיים, הלשון ומשקל הגוף (לחיצה על עצם האגן שלה).

סבלנות. ברגע שהחלונות מתחילים לרדת, מפתה לקפוץ על האקדח וליזום יחסי מין. אבל אם אתה יכול למנוע את הפעולה הזו עוד קצת, המתח יבנה. בנוסף, הדגדגן רגיש בצורה יוצאת דופן, ויש להקדים אותו כראוי לגירוי הקיצוני. ניתן להשיג זאת בצורה הטובה ביותר על ידי התמקדות בחלקים האחרים בגופה וביקור חוזר מדי פעם באזורים התחתונים שלה. בונים בהדרגה את הציפייה.

גירוי כפול. בין אם זה הזמן להגיע למערכה העיקרית, או פשוט להישאר למשחק, גירוי סימולטני של נקודת הג'י והדגדגן הוא לרוב המפתח לחסמים הסופיים לאורגזמה ולאורגזמה מרובה. הדגדגן, עם פי שניים קצות עצבים כמו איבר המין, הוא החלק החיצוני הרגיש ביותר בגוף האישה. ונקודת ה- G, תחובה ממש בתוך הדופן העליונה של הנרתיק, היא החלק הרגיש ביותר בתעלת הנרתיק. השילוב של הגירוי שלהם יכול להיות מהמם, אז היו עדינים.

ברגע שתשלוט על איזון זה, היא תהיה בידיים שלך.

 

מבצעים קיימים באתר