יש לכם שאלה?
052-9597881

צמצום ההנאה הנשית לכדי פוסט בבלוג זה כמו לצמצם את יחסי המין לכדי מין אוראלי בלבד, אתם יכולים לגעת בכמה חלקים חשובים אך בשום אופן לא תוכלו לגעת בכל. אז הנה תמונת מצב של כמה רעיונות שימושיים שאני עובדת איתם לתמיכה באנשים שרוצים ללמוד על הנאה נשית

אבל ראשית, הרשו לי להעלות בפניכם שתי שאלות שאני שואלת לקוחות לעתים קרובות:

מה החוויה שלכם בסקס? מה המשמעות של קיום יחסי מין מבחינתכם?

אני שואלת את השאלות האלה בזו אחר זו. מילה אחת שונה, אבל אני מקבלת שתי תגובות שונות לחלוטין. ראשית, מה החוויה שלכם בסקס, אני שומעת מילים כמו חובה, סרבול, אכזבה, לא ממש שם, אנטי-אורגזמה, בלבול, לחץ. אבל כשאני שואלת מה המשמעות של קיום יחסי מין מבחינתכם, אני רואה שהפיזיות של האנשים משתנה, הם מגלמים את האדם המקיים יחסי מין, ואני שומעת מילים כמו חיבור, עומק, אורגזמה, מטרות, התרגשות, תשוקה, אהבה.

אני ממסגרת את הדברים בכל פעם שאנחנו מדברים על סקס יותר מתמיד, וכתוצאה מכך מצפים ליותר מזה. בתוך המהפכה המינית הנוכחית הזו, הגיע הזמן לטפל בנושא שחסר בשיחותינו סביב סקס: הנאה. אני אחלוק שלוש תובנות שאני שומעת באופן קבוע מאנשים שמזדהים כנשים, שיעזרו לכם להגיע לגילויים האלה או לכל הפחות להזמין הנאה לחייכם.

תובנה מס' 1: "אה, אז כאן הדגדגן נמצא"

כשאני מאתגרת את משתתפי הסדנאות להצביע על הדגדגן בתרשים, יותר מ-¾ מהאנשים בחדר לא מצליחים למצוא אותו, הם בדרך כלל מתייגים אותו בתעלת הנרתיק, ולפעמים ליד פי הטבעת. למה זה? שיותר מ-75% מאיתנו לא יכולים להצביע על האיבר היחיד בגוף האדם שתוכנן במיוחד להנאה. אני חוזרת ואומרת, לדגדגן יש רק פונקציה אחת: הנאה.

חוסר מודעות זה אינו נוגע רק לגברים, אלא מונע על ידי מערכת המין שלנו. הסופרת הידועה פגי אורנשטיין ציינה כי חינוך מיני מתעלם מהדגדגן, ומלמד רק על אברי הרבייה הפנימיים של נשים. אז בעצם אנו אומרים שיש חלל מטושטש מכפתור הבטן למטה ובאזור המצונזר הזה ישנם כמה איברים חשובים למדי. האם ידעתם שטעינו לגבי האיברים האלה? מה שאנו מכנים בדרך כלל נרתיק, הוא למעשה פות, וזו המילה שמתארת את כל האיברים החיצוניים, תל הערווה, השפתיים הפנימיות והחיצוניות, הדגדגן, הפתח החיצוני של השופכה ופתח הנרתיק. הנרתיק הוא תעלה שרירית המחברת בין הרחם לפות. זה המקום אליו אצבעות, דילדו, פין, טמפון או מון קאפ יכולים להיכנס.

האם זה משנה? בשום פנים ואופן, קראו לאיברי המין שלכם באיזה שם שאתם רוצים, אבל כשמכנים את האנטומיה של האישה "נרתיק", אנו מתכוונים לאיברים המעניקים לגברים הטרוסקסואלים את ההנאה הגדולה ביותר במהלך יחסי מין חודרניים. מחקרים הראו שרוב הנשים זקוקות לגירוי דגדגן כלשהו על מנת להגיע לאורגזמה, והרבה יותר מדי מהן אינן מקבלות את הגירוי שהן רוצות. ברמה היסודית אף יותר, הכרת התנאים הספציפיים והנכונים של חלקי הגוף מאפשרת לאנשים לקחת עליהם את מלוא הבעלות. הכרת הדגדגן מעלה את קצב האורגזמה בזמן אוננות אך לא בזמן קיום יחסי מין עם בני זוג.

מה שמוביל אותי לתובנה הבאה …

תובנה מס' 2. "סקס הוא עניין של הנאה ולא רק חדירה"

נרטיב המין מתחיל בזקפה ומסתיים בשפיכה ורבים מאמינים כי נשים מגיעות לאורגזמה מחדירה בלבד. אך מרבית הנשים צריכות גירוי של הדגדגן. חוקר המין אלפרד קינסי מצא כי 95 אחוז מהנשים מגיעות לאורגזמה בקלות ותוך ארבע דקות במהלך אוננות. אורגזמה אפשרית כאשר נשים לבדן.

מחקר אחר מצא שכאשר נשים מאוננות, כמעט 99 אחוז מהן מגרות את הדגדגן. מדוע אנחנו עדיין מקשרים יחסי מין עם חדירה? אם יחסי מין הם חדירה, זה אומר שמוציאים קבוצה שלמה של אנשים שלא מקיימים יחסי מין בצורה כזו או שאינם רוצים לקיים יחסי מין בדרך זו. מה אם הייתם יכולים לומר שקיימתם יחסי מין כאשר חוויתם חוויה כלשהי בהסכמה, שהיתה מענגת מאוד ושעשויה להיות כרוכה בחדירה או באורגזמה של גירוי הדגדגן.

מה שמוביל אותי לתובנה הבאה … 

תובנה מס' 3. "אני רוצה הנאה"

התובנה האחרונה נראית כל כך פשוטה, אבל אני רואה איך היא משנה אנשים כאשר הם באמת מאמינים בה ופועלים לפיה. המחקר מראה כי: הנאה מינית, הערכה עצמית וסיפוק משפיעים בצורה עמוקה על רווחתנו הגופנית והנפשית. זהו חלק טבעי וחיוני מבריאותנו ואושרנו. שיחות פתוחות ומידע שימושי יעודדו אתכם ללמוד על גופכם ועל פוטנציאל ההנאה שלכם, ויאפשרו לכם לחוות סיפוק מיני, אושר ורווחה לאורך חייכם. מיניות היא מקור להכרה עצמית, ושיחות פתוחות אמיתיות על הנאה יהוו כוח מניע במהפכה מינית זו.

הגילויים עוברים מעגל מלא, מתחילים ומסתיימים בהנאה. אבל כמובן, זה לא כל מה שצריך לדעת על הנאה נשית. כולנו שונים זה מזה באופן ייחודי, לכן עליכם לגלות את העונג שלכם. התחילו לחקור.

מבצעים קיימים באתר