יש לכם שאלה?
052-9597881

המצטרפים החדשים לעולם צעצועי המין עשויים למצוא את ביקורם הראשון בחנות למבוגרים כמשהו מכריע מכיוון שיש כל כך הרבה פריטים שניתן לבחור מהם. מילים כמו "ויברטור", "דילדו", "גירוי" ו"סימולטור" מופיעות בבירור על המוצרים ומברכות את הבאים לחנות. ויברטורים ודילדואים, שני צעצועי המין הנפוצים ביותר, נחשבים לעתים קרובות לכלים נרדפים, אך הם שונים זה מזה. בואו נראה כיצד הם דומים ואיך הם שונים.

 

מה הסיפור עם דילדואים? הדילדו הריאליסטי

"דילדו", במילים פשוטות, הוא מונח להגדרת כל אובייקט המשמש לחדירה לנרתיק או לפי הטבעת. עם זאת, אם אתם רוצים הגדרה טכנית יותר, דילדואים נחשבים בדרך כלל למכשירים המעוצבים כמו פין שמיועדים להחדרה לנרתיק. טהרני הדילדו מאמינים שלדילדו אמיתי אין חלקים מכניים.

 

דילדואים הם, אולי, צעצוע המין הוותיק ביותר, על פי מחקרים ארכיאולוגיים. הדילדו הוותיק ביותר שנמצא הוא מהתקופה הפליאוליתית. דילדואים מתוארים גם בכמה יצירות אמנות יוונית עתיקה.

 

דילדואים מודרניים יכולים להיות עשויים משלל חומרים, כולל גומי, זכוכית או פלסטיק. חומרים מודרניים, כמו "Cyberskin" מחקים את תחושת העור הטבעי. דילדואים מגומי ומסיליקון גמישים יותר מחומרים אחרים.

 

ניתן להשתמש בדילדו לבד או עם בן זוג. יש זוגות שנהנים להשתמש בדילדו המעוצב בכוונה כדי לעורר את נקודת ה-g כחלק מההתנסות המינית שלהם ביחד.

 

ויברטורים ואפשרויות רוטטות אחרות

ויברטורים דומים מאוד לדילדואים, אך הם משלבים רכיב שרוטט לקבלת גירוי נוסף. ויברטורים מגיעים במגוון צורות וגדלים שונים, ויכולים להיות מיועדים להחדרה, גירוי חיצוני או לשניהם. למעשה, המגוון העצום של הויברטורים הקיימים כיום בשוק יכול להיות מעט מרתיע.

 

הויברטור שימש במקור ככלי רפואי לטיפול בהיסטריה נשית. בשנת 1902, המילטון ביץ' רשמה פטנט על הויברטור המסחרי הראשון. הפופולריות של תוכניות טלוויזיה כמו סקס והעיר הגדולה הכניסה ויברטורים לשיחות מיינסטרים בשנות התשעים.

 

כיום, ויברטורים מגיעים בכל הצורות והגדלים עם מגוון פונקציות מדהים. חלקם נשלטים מרחוק, בעוד שאחרים יכולים אפילו להיות נשלטים על ידי אפליקציות בטלפון לאוהבים שנמצאים רחוק זה מזה. חלקם מסתובבים תוך כדי שהם מציעים גירוי לדגדגן, ואילו אחרים הם יותר פשוטים ופשטניים.

 

בגלל הסוגים והגירויים השונים, כמעט כל אחד יכול למצוא ויברטור שיעבוד לצרכיו, בין אם הוא מתכנן להשתמש במכשיר לבד, או עם בן זוג. ויברטורים הם דרך מהנה ונגישה לתבל את חיי המין שלכם.

 

אז, מה עדיף?

אין תשובה פשוטה לשאלה זו. ניתן להשתמש בויברטורים ובדילדואים לבד או עם בן זוג. מה יעבוד הכי טוב עבורכם? תלוי במה שמרגיש הכי טוב לגופכם ולגוף של בן / בת הזוג. פעימות הויברציות של הויברטור המסורתי מציעות גירויים רבים יותר מאשר הדילדו. מצד שני, דילדואים מאפשרים למשתמשים בהם להרגיש בשליטה מלאה על הפעולה.

 

אנו מאמינים שצעצועי מין צריכים להיות חלק מהנה מחיי המין שלכם, אז זכרו להשתעשע תוך כדי התהליך! נסו פריטים שונים כדי למצוא את הצעצועים המתאימים ביותר לרצונות שלכם ושל בני זוגכם. הניסוי יהיה מהנה בוודאות וזו גם דרך נהדרת לקרב ביניכם כזוג.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר