סקס צריך להיות כיף. בין אם אתם אוהבים אותו קינקי, או שאתם מרוצים מסקס שמרני למדי, ישנם דברים רבים שאתם יכולים לעשות כדי להבטיח שחיי המין שלכם יישארו מהנים ותוססים, לא משנה כמה זמן אתם בזוגיות עם בן / בת הזוג שלכם.

 

זוגות רבים חשים מאוימים מאביזרי מין ואולי אינם מבינים עד כמה דילדו יכול לשפר את חיי המין שלהם יחד. עם מגוון סגנונות, צבעים ותכונות, דילדואים הם דרך מהירה ורבגונית לקרב אתכם זה לזה ולהציג מגוון חדש לגמרי של תחושות בחדר השינה.

 

לא רק לאוננות: עם דילדו כחול עם כוס יניקה

אף על פי שהדילדואים משמשים בדרך כלל למטרות אוננות, מספר גדל והולך של זוגות מגלים את הדרכים הרבות שבהן הם יכולים להועיל למערכת היחסים המינית שלהם. לא רק שדילדו יכול לעזור בשיפור ההבנה שלכם לגבי מה שמדליק אתכם ואת בן / בת הזוג שלכם, הוא גם יכול לספק דרך בטוחה להכניס מעט עניין לחדר השינה. זה גם עוזר לטפח אינטימיות רבה יותר בינכם לבין בן / בת הזוג. החל מדילדואים אנאליים דקים ועד מפלצת "קינג דונגס", יש דילדו שמתאים לכל זוג ולכל סיטואציה מינית.

 

למצוא את הדילדו שמתאים לכם

ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של דילדואים שההחלטה על סוג אחד שמתאים לכם באופן אישי יכולה קצת להרתיע, במיוחד אם אין לכם ניסיון רב עם אביזרי מין. 

 

הנה מספר טיפים על סוגי דילדו שונים, שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת יותר:

 

– שיעור למתחילים: דילדואים קטנים ודקים יותר נבחרים לרוב על ידי זוגות חסרי ניסיון, פשוט מכיוון שהם נראים להם פחות "מפחידים" מהאפשרויות האחרות. עם זאת, אם אתם מתכוונים להשתמש בזה עבור שניכם, חשוב לבחור את הגודל הנכון. דילדואים דקים הם בדרך כלל מתאימים למשחק אנאלי, ואילו הדילדואים העבים יותר נועדו לחדירה וגינאלית.

 

– אפשרויות כמו בחיים: דילדואים מסוימים מיועדים להעניק תחושה וחוויה מציאותית יותר. אלה בנויים בדרך כלל מחומרים גמישים המחקים תחושה של עור ובשר, ולעתים קרובות הם בעלי מראה מציאותי, הכולל ורידים ושק אשכים. ניתן להשתמש בדילדואים אלה עבור שני בני הזוג, במיוחד אם אתם מעוניינים במין אנאלי.

 

– צעצועים אקזוטיים: למרות שישנן אפשרויות רבות לצעצועים כמו בחיים, ישנם גם צעצועים אקזוטיים רבים כמו ה-Power Stud Over and Under. דילדו מסוג זה לא נועד באמת לשמש את שני בני הזוג, מכיוון שהוא מיועד במיוחד לחדירה וגינאלית ואנאלית בו זמנית. ישנן אפשרויות אקזוטיות רבות שניתן להשתמש בהן לשני בני הזוג. זה באמת קשור לרמת הנוחות שלכם עם צעצועים שעשויים להיראות מעט משוגעים יותר מהאפשרויות שנראות ריאליסטיות.

 

אנו מבינים שזה יכול להיות קשה לשמור על רמת איכות גבוהה של יחסי מין עם אותו בן זוג לטווח הרחוק. הכנסת קינקיות לחדר השינה היא דרך נהדרת להעביר את הסקס שלכם להילוך גבוה יותר. זה עובד רק אם אתם לא חוששים מזה.

 

אתם ובני הזוג שלכם בזוגיות ארוכת טווח צריכים שיהיה לכם בסיס לזה, מה שמקל על חקר העולמות הקינקיים ללא חשש. המפתח הוא תקשורת. לחקור זה את זה ולעשות שימוש בדילדו כדי לשפר את ההבנה שלכם לגבי מה שאתם אוהבים ומה שבני הזוג אוהבים. רמת הנוחות שלכם קובעת כמה רחוק אתם תלכו ביחד.

כתיבת תגובה