יש לכם שאלה?
052-9597881

במשך שנים, נשים נהנו מויברטורים ככלי מהימן לייצור אורגזמות. בימים אלה, זוגות רבים משתמשים בויברטור יחד כחלק מההנאה המינית שלהם. עם מגוון רחב של סגנונות, גדלים וצורות, יש אינספור דרכים שונות שבהן ניתן להשתמש בויברטורים יחד עם בן זוג.

 

הנאה חלופית

השתמשו בתמהיל של יכולות עשיית האהבה הטבעיות שלכם יחד עם הטכניקות של הויברטור כדי להעצים את ההנאה שלכם. אתם יכולים לסירוגין לגרות את איברי המין באמצעות הויברטור, האצבעות והפה. השינויים בתחושות השונות יביאו את הפרטנר שלכם להתפרע.

 

מגע מפתה

אם בני זוגכם לא מגיבים לשימוש בויברטור, התחילו להשתמש בו כמכשיר עיסוי. במהלך העיסוי, הרשו לבני הזוג להירגע כשהם נשכבים לאחור בעיניים עצומות. לאחר זמן מה, הניחו את הויברטור במהירות נמוכה על אזור ארוגני בגוף שלהם בזמן שאתם מחפשים אצלם סימני התרגשות. כאשר הם מתחילים לרצות עוד, תוכלו לשנות את הלחץ והמהירות ולהביא אותם לאורגזמה.

 

בוקרת רוטטת

יתכן שקשה לעשות את זה, כי אתם צריכים להיות בקצב טוב אחד עם השני. הגברת צריכה לרכוב כמו בוקרת ולהחליק את הויברטור כך שיישב טוב בין שניכם. הרטט צריך להיות ממש על הדגדגן כדי שיהיה מהנה ביותר.

 

משחק מקדים סמוי

יש לנו שורה שלמה של ויברטורים שבהם זוגות יכולים להשתמש כדי ליהנות מכל אזור בגוף. שלט רחוק מאפשר לכם ליהנות ממשחק מקדים משותף.

 

דוגי רוטט

כשאתם עושים אהבה בדוגי סטייל, הניחו את הויברטור בין הדגדגן של האישה לבסיס איבר המין של הגבר במהירות נמוכה. הדגמים השימושיים לטכניקה זו הם ויברטורים קטנים יותר הנקראים בולטים.

 

באופן מסורתי, ויברטורים נחשבו כמיועדים לשימוש של נשים, אך גם גברים יכולים ליהנות מהם. גירוי פי הטבעת יגביר את ההנאה של הגבר. לאחר משחק מקדים, ​​ניתן להציב את הויברטור בבסיס הפין, מאחורי האשכים, כשאתם מלטפים את האיבר ביד או בפה. חשוב להיזהר כשאתם משתמשים בויברטור יחד שכן אזורים רגישים יכולים להרגיש מגורים מדי. שתפו את בן / בת הזוג שלכם בתחושות ושימו לב מקרוב לדרך שבה הם מגיבים. אנו רוצים שהלקוחות שלנו יחוו את כל העונג שהחיים והאהבה יכולים להביא. ויברטורים הם דרך נהדרת ליצור דברים יצירתיים ולתבל את העניינים בחדר השינה, אז אנא בקרו אותנו באתר כדי להתרשם מהמוצרים הנהדרים שלנו עוד היום.

כתיבת תגובה

מבצעים קיימים באתר