האם חיי המין שלכם יכולים להיעזר בפוש בריא? לנסות משהו חדש עם בן זוגכם (או אפילו לבד) היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשאיר את הדברים רעננים ומרגשים. שלא לדבר, חקר מיני יכול לקרב שני אנשים זה לזה.

בין אם חיי המין שלכם משביעים רצון ובין אם אתם מתקשים ליצור קשר עם בן זוגכם, ישנן אפשרויות לשקול ולחקור. אחת האפשרויות הלא מסורתיות שאולי מעולם לא שמעתם עליהן היא סקס טנטרי.

סקס טנטרי הוא תרגול המשלב העמקת אינטימיות לתוך התרגול המיני שלכם ונחשב לסוג של הארה מינית.

טנטרה היא שילוב של מסורות בודהיסטיות והינדיות. האמונה היא שלימוד על טנטרה יכול להביא לשינוי רוחני. תרגול עם בן זוג יכול ללמד אתכם להתקשר ישירות עם האנרגיה המינית שלכם ושלו.

אמונה נוספת היא שמי שמתרגל טנטרה חווה חיבור עמוק יותר של אמון, אהבה, הבנה ואינטימיות.

המשיכו לקרוא כדי ללמוד מהו מין טנטרי וכיצד הוא עשוי להועיל לכם ולשותף שלכם.

מהו סקס טנטרי?

טיפול הוליסטי אולי לא נשמע משהו שקשור למין, אך בפועל הוא בוחן את הקשר בין הנפש לגוף. סקס טנטרי הוא סוג של טיפול מיני הוליסטי בכך שהוא תרגול של שילוב מיינדפולנס ביחסי המין שלכם.

סקס טנטרי הוא סוג של מיניות קדושה וחורג מהמעשה הפשוט של סקס חודרני. מדובר על איסוף התשוקה המינית והתשוקות שלכם עם התשוקות הרוחניות והלב שלכם.

זה גם על האטת פעולת המין, לאפשר לכם לשים לב, לקחת את הזמן ולחקור תחושות ורגשות במקום לרוץ לעבר אורגזמה.

זה מושג בדרך כלל על ידי תרגול סנכרון הנשימה שלכם עם בן זוגכם, קשר עין, ליטוף והתמקדות תשומת הלב באנרגיה שבין גופכם.

זה כולל גם התמקדות בהגדלת חוויית המין על ידי רתימת כוח החושים והאנרגיה שלכם. כאשר אתם מודעים לאנרגיה שלכם, הטנטרה תראה לכם כיצד להרחיב את האנרגיה הזו ולעזור לה לפרוח בכל הגוף שלכם.

אפשר גם לחקור את הצד הזה של המיניות לבד עם אוננות טנטרית.

התמקדות בעצמכם ובצרכים והרצונות האינדיבידואליים שלכם יכולה להוביל להבנה גדולה יותר של מה שאתם מחפשים במערכות יחסים אינטימיות ויכול להוביל לרמה של הערכה עצמית בריאה יותר.

תוכלו גם להפיק תועלת מדיבור עם מטפל מיני או פנייה לייעוץ רפואי אם אתם מנסים להתמודד עם בעיות בודדות, שאלות או חסימות.

היתרונות של סקס טנטרי

ישנם כל כך הרבה יתרונות לסוג ה”אורגני” הזה של מין.

למרות שזה לא תמיד כרוך בחדירה מינית ישירה, והדגש הוא בדרך כלל לא על גירוי באברי המין, ישנם יתרונות רבים בתרגול מין טנטרי.

ברמה הפיזית, זה יכול לעזור לכם לגלות יותר על החוויות המיניות שלכם. זה גם יכול לעזור לכם לגשת למספר אורגזמות עוצמתיות יותר, לפעילות מינית רגועה ואיכותית יותר, ואפילו לאורגזמות מלאות של כל הגוף.

זה עשוי גם להוריד את לחץ הדם ולעזור לשפר את בריאות הלב שלכם.

ברמה המנטאלית, זה יכול לסייע בהסרת חסימות סביב סקס, להגביר את הקשר שלכם לאינטימיות ואהבה וליצור חיבור נפש-גוף-רוח חדש.

סקס טנטרי יכול גם להעמיק את הבנת האינטימיות שלכם עם בן זוגכם ועצמכם. להרגיש בנוח עם האינטימיות שלכם ולחקור אותה יכול להוביל ליחסים חזקים יותר ולהבנה של הצרכים המיניים והרגשיים שלכם.

זה יכול, לאורך זמן, ליצור רמת חיבור מוגברת אל בן זוגכם החורג מחדר השינה ושומר אתכם נוכחים ברגע.

בניית הקשר שלכם יכולה להוביל לתחושות גבוהות של קרבה. מכיוון שזה כרוך בהתמקדות בלהיות מודעים יותר לבן / בת הזוג שלכם, זה יכול להוביל לעיבוד בעיות טוב יותר מבעבר.

סקס טנטרי יכלול גם תרגול של סבלנות. טנטרה מכריחה אתכם להאט, לעבוד עם תנוחות שמעולם לא שקלתם לנסות, ולעכב אורגזמה תוך שמירה על קשר עם בן זוגכם במודע.

כיצד לתרגל סקס טנטרי

ישנן עצות רבות למתחילים המעוניינים לנסות סקס טנטרי. חשוב לבדוק את כל האפשרויות ולראות מה אתם מרגישים שהכי טוב עבורכם בין אם זה לבד או עם בן זוג.

למרות שרבים מקשרים בין יחסי מין טנטריים לבין סקס שאורך שעות, זה לא חייב להיות כך, במיוחד אם זה נשמע מפחיד. זה יותר עניין של לקחת זמן כדי לחקור את האנרגיה המינית שלכם, ויש כמה דרכים לעשות זאת.

ישנם מדריכים פשוטים, והפעם הראשונה שלכם לא צריכה להיות מסובכת.

ראשית, ודאו שהמרחב שלכם משקף את מה שאתם מנסים להשיג. קשה להירגע בחדר מבולגן. שקלו לנקות, להגדיר את מצב הרוח עם מוזיקה רגועה ולהתאים את הטמפרטורה לפי הצורך. ודאו ששניכם נינוחים, פיזית ונפשית.

אתם יכולים להתחיל לשבת עם רגליים משוכלות מול השותף שלכם. כך תוכלו לבהות עמוק אחד בעיני השניה ולהרגיש בנוח לעשות זאת. התמקדו בהרפיה, ונסו להשתמש בטכניקות נשימה עם כל מתיחות שעלולה להתעורר.

ניתן גם לנסות עיסוי טנטרי, שאינו עיסוי אופייני. במקום לחיצה עמוקה או קשה, עיסוי טנטרי מתמקד בנגיעות רכות או מתגרות. אתם יכולים להשתמש בנגיעות רכות וחושניות ביד או להשתמש באביזרי סקס כמו נוצות או צעצועי משי כדי ליצור תחושה אחרת.

מטרת העיסוי הטנטרי היא להוביל את כל גופכם לתחושה של אושר.

לאחר מכן, תוכלו לנסות את תנוחת yab-yum. לשם כך, בן זוגכם יישב עם בשיכול רגליים ואז אתם תשבו על הברכיים של השותף שלכם, מולו. סנכרנו את נשימתכם. האינטימיות של עמדה זו יוצרת אמון והערכה.

כשאתם בתנוחת yab-yum אתם יכולים לנסות נשיקות טנטריות. בזמן שאתם נושמים יחד, נשקו לאט וחושני. קחו הפסקות לנשום, לנשנש וללקק.

שלבו יותר תשומת לב בחיי המין שלכם

עכשיו שאתם יודעים מהו מין טנטרי, אתם יכולים לבחון את האפשרויות של תרגול זה. סקס עם בן זוגכם יכול להתפתח מעבר להנאה גשמית פשוטה.

אם וכאשר תחליטו לעבור למין חודרני, הצטברות זו תוביל לחוויה מינית יותר קשובה ועמוקה.

סקס טנטרי הוא רק צורה אחת של תרגול מיינדפולנס לחיזוק הזוגיות או הקשר האישי שלכם למין.