אוננות הדדית היא פעולה אינטימית סופר לוהטת. בין אם אתה ובן / בת הזוג רוצים התפרצות מהירה של הנאה או שאתה רוצה משהו איטי ומלא תשוקה, אוננות הדדית יכולה להיות נהדרת לשניהם. אתה יכול להיות אחד ליד השני או בצד השני של החדר, זה לגמרי תלוי בך. גלה מה הכי מתאים לך ולבן / בת הזוג שלך

אוננות היא גם משככת לחץ גדולה ויכולה להיות מהנה עוד יותר כשאתה עם בן / בת הזוג. יש גם יתרונות בריאותיים רבים של אוננות, אז למה לא לנסות את זה! אם אתה זקוק לכמה משכנעים. הנה כמה סיבות מדוע כדאי לכם לנסות את זה…

זה מושלם כשאתם עייפים מדי לקיים יחסי מין ⁠

לפעמים שניכם באווירה לסקס אך יחד עם זאת אי אפשר להטריד או פשוט עייפים מדי. אוננות הדדית יכולה להיות תיקון מהיר עצלן לזה! זה תענוג נמוך במאמץ ואתם לא צריכים לדאוג להנאת בן / בת הזוג. זה משהו ששניכם תוכלו ליהנות בו זמנית כשאתם עייפים מכדי לעלות בפסגה.

? זו דרך טובה להראות לבן הזוג שלך מה אתה אוהב ⁠

תן לבן הזוג שלך לצפות בך בזמן שאתה מאונן וזה יפעיל אותם עוד יותר. הראה להם איך אתה מאונן וזה ילמד אותם מה הכי מתאים לך.

? זה יכול לעזור לך להיות יותר נוח לסקס

על ידי בחינה וניסוי של פעולות אינטימיות חדשות עם בן / בת הזוג זה יאפשר לך להיות בטוח יותר בדיון במין וחשוב מכך מה אתה אוהב ולא אוהב. למד להיות פתוח יותר עם בן / בת הזוג באמצעות אוננות הדדית.

? זה עוזר בפירוק השגרה

קיום יחסי מין זה נהדר אבל החלפת השגרה יכולה להיות גם כיף גדול. זה יכול להביא משהו חדש ומרגש לחיי המין שלך, במיוחד אם מעולם לא ניסית זאת בעבר.