יש לכם שאלה?
052-9597881

אוננות היא חוויה טבעית ונורמלית לחלוטין, עם זאת נושא האוננות הנשית עדיין נתפס כטאבו עבור חלקם. אנו חושבים שהגיע הזמן לשים סוף לזה ולהתמקד בצדדים החיוביים של האוננות ומדוע זה דבר רגיל לחלוטין לחוות וליהנות.

 

  1. זה משמח אותך – לכולנו יש את הימים ההם שבהם הכל יכול להיות קצת יותר מדי. כך שאם אינך עסוק מדי, אולי כדאי לך לשקול להוציא את הוויברטור שלך ולזכות קצת זמן לבד. מחקרים מראים כי אוננות יכולה להפחית את הלחץ כתוצאה משחרור ההורמון אוקסיטוצין, המכונה גם ההורמון המשמח.

 

  1. זה עוזר לך לישון – אם אתה מישהו שנאבק לישון בלילה, נסה לאונן לפני שאתה נסחף. ידוע שאוננות גורמת לך להרגיש רגועה להפליא, מה שיכול לעזור לך לישון לשינה יפה של יופי.

 

  1. אתה יכול להכיר את עצמך טוב יותר – ככל שאתה מאונן יותר, כך קל ללמוד בדיוק מה עושה לך. חקר הוא אחד היתרונות הרבים של אוננות העלולים להביא לחיי מין טובים יותר עבורך ועבור בן / בת זוגך.

 

  1. זה בטוח – אחד הדברים הטובים ביותר באוננות הוא שאתה לא צריך לדאוג לאמצעי מניעה כלשהם, להיכנס להריון או לתפוס STIs כלשהם (אלא אם כן אתה משתף את צעצועי המין שלך).

 

  1. סקס טוב יותר – כן, זה נכון! על ידי היכרות קצת יותר עם אזור הקומה התחתונה, בקרוב תלמד מה אתה אוהב. אם אתה מלמד את בן / בת הזוג שלך איך אתה רוצה שיגעו בו, כולל מה שאתה אוהב ולא אוהב, בסופו של דבר יהיה לך זמן טוב יותר במיטה.

 

  1. זוהי דרך נהדרת לשחרר מתחים מיניים – אם אתה עובר תקופת יובש קלה, אוננות היא דרך נהדרת לספק את עצמך.

 

  1. זה יכול לשפר את הביטחון שלך ואת דימוי הגוף שלך

 

  1. זה מרגיש מדהים לחלוטין!

 

  1. אין שום שליליות – אז קדימה ותיהנו.

מבצעים קיימים באתר