יש לכם שאלה?
052-9597881

רמה חדשה לגמרי של מהפכה מינית מתרחשת כיום, שמשמעותה שאביזרי מין כבר לא כאן למטרה היחידה לאונן לבד. תשכחו מהסיכויים שחלקים קטנים אלה (או גדולים) של מאיצי הליבידו צריכים להישאר מאחורי הדלתות הסגורות ויש לבצע רכישות באופן דיסקרטי. אנו מברכים את העובדה שיש הרבה יותר דרכים להשתמש באביזרי מין מאשר פשוט לעשות זאת בעצמך.

 

אם למנות כמה תקעים, כדורים, טבעות רטט, דילדו וויברטורים הם דרכים נהדרות לתבל את הדברים קצת בחדר השינה, במיוחד אם אתה מרגיש כאילו הרגעים האינטימיים שלך חסרים את החום וההתרגשות שגורמים כולם לתשוקה. המשך לקרוא כמה דרכים מיטביות לשלב צעצועי מין במערכת היחסים שלך ולשנות את האופן בו אתה ובן / ת הזוג מקיימים יחסי מין.

 

משחק מקדים

בין אם אתה ובן הזוג מחליטים לגלוש יחדיו באינטרנט או לבקר בחנות המקומית למבוגרים שלך, פעולת הקניות של צעצועי מין יחד יכולה להיחשב כמשחק מקדים. מלבד זאת, ישנן וריאציות רבות ושונות בהן תוכלו להשתמש זו בזו כדי להגביר את ההנאה וההתרגשות לפני שאתם מקיימים יחסי מין. האם תרצה שהגבר שלך יגיע לזקפה קשה יותר וארוכה יותר ואורגזמה מאוחרת אך אינטנסיבית יותר? נסה טבעת רטט. מצד שני, שימוש בשרביט לעיסוי הוא רעיון מושלם להרגיע, להירגע, לפתות ולהקניט את בן / בת הזוג לפני החדירה.

 

חסך חושי

בעוד שרוב צעצועי המין מיועדים להגדיל את הליבידו שלך, ישנם גם צעצועים רבים שניתן להשתמש בהם כדי לדכא אחד או יותר מהחושים. חזור אל היסודות וזרוק את כיסוי העיניים או אזיקים כדי לרגע לרגע את חובב השליטה שלך.

 

מעלה מופע

גברים ונשים כאחד מופעלים על ידי מה שהם רואים. לאור זאת, הצגת מופע לבן הזוג בעזרת צעצועי מין היא דרך נהדרת לתבל את התיאבון המיני שלהם. כשאתה במיטה, שקול להשתמש בדילדו או בוויברטור ולתת לאהובך מופע 'תראה אבל אל תיגע'. לראות אותך מתפתל בהנאה הוא תור ענק באמת עבור האחר המשמעותי שלך שיעזור לתת לבן הזוג שלך את רמת הביצועים המוגברת ששניכם רוצים.

 

מגרה את הנקבים

בלוטת הערמונית של הגבר רגישה מאוד והעצירה שלה היא דרך נהדרת להפעיל אותו ולהביא לו אורגזמות חזקות יותר. זה ממוקם בתוך חלקת העור הקטנה בין שק האשכים שלו והפי הטבעת. אם עברת דרך החדרת אצבע לפי הטבעת, פלאגים תמיד כאן כדי לעזור. הם צעצועי המין הקלים ביותר לשימוש למטרה זו מכיוון שהם מתוכננים במיוחד להישאר במקום ברגע שהוכנסו.

 

פעולה כפולה

זה לא נדיר שחלק מהנשים מבצעות גירוי עצמי בזמן שהן יורדות על האחרת המשמעותית שלהן. במקום לעשות זאת רק עם היד שלך, בחר כדור עם הבחירה במהירות ובדפוסי פועם לפי רצונך. השימוש בזה במהלך הביצוע האוראלי שלך יוצר גירוי אינטנסיבי שבוודאי יגיע אחריו לשיא סוער.

 

אם אתם מחפשים אביזרי מין שיאפשרו לכם ולבן / בת הזוג שלכם למקסם את ההנאה וליהנות מאהבה לאורך זמן, אז אנחנו כאן כדי לעזור. אנו חוגגים את בואו של עתיד צעצועי מין בהיר בו כולם יוכלו ליהנות מהנאה מינית בטוחה ושובבה. 

מבצעים קיימים באתר