יש לכם שאלה?
052-9597881

מיינדפולנס הוא תרגיל שמעודד אתכם להיות מרוכזים לחלוטין ברגע הנוכחי. זהו מצב של מדיטציה שבו אתם שמים לב מקרוב לתחושות ולרגשות שלכם באותו רגע ללא שיפוט או פרשנות. לא רק שמודעות עוזרת להקל על חרדה, דיכאון ומסייעת בוויסות הרגשות, אלא היא גם יכולה לעזור לכם לקיים יחסי מין טובים יותר.

תרגול מיינדפולנס

מיינדפולנס נראה פשוט יחסית, אך נדרש עבורו קצת תרגול. דרך קלה להתחיל היא פשוט לקחת רגעים קטנים מהיום שלכם ולתרגל להיות נוכחים ברגע. לדוגמה, כאשר אתם אוכלים חטיף, התמקדו במרקם החטיף גם בידיים וגם בפה. אתם יכולים גם להתמקד בתחושת האוכל כנגד השיניים ובאמת לשים לב לטעמים הספציפיים. זה עשוי להיות מכריע לנסות לשבת ופשוט להיות מודעים למשך 30 דקות, כך שתרגול מיינדפולנס בקטעים קטנים יותר במהלך היום יכול לעזור לכם להתרגל לתרגול ולהיות מסוגלים להשתמש בו לפרקי זמן ארוכים יותר.

לא משנה מה עולה, קבלו את המחשבות ללא שיפוט ואז התמקדו בנשימה או בתחושה הבאה. אין דרך לא נכונה לחשוב, אלא הכוונה היא להכיר בדיוק במה שאתם מרגישים ברגע הנוכחי.

כיצד להשתמש במיינדפולנס ביחסי מין

ניתן להשתמש באותו עיקרון במהלך יחסי מין כדי לשפר את ההנאה ולעזור לכם לקיים יחסי מין מדהימים בחייכם!

אנשים רבים נפלו קורבן למחשבות יתר במהלך יחסי מין. הם עשויים לחשוב שבן זוגם משועמם, על בעיה שיש להם בעבודה או חרדה כללית, קשה מאוד להתמקד בהנאה בזמן שהמוח נמצא במקום אחר.

על מנת להתחיל לקיים יחסי מין, חיוני להיות נוכחים לחלוטין. זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל קל מאוד למוח שלנו לנדוד. שקלו להתמקד ב …

תחושת העור של בן הזוג בקצות האצבעות,

דפוס הנשימה שלכם ושל בן / בת הזוג שלכם,

האופן שבו השפתיים שלכם מרגישות על שפתיהם,

התמקדות בדיוק במה שאתם רואים, שומעים, טועמים, מריחים ומרגישים, או

התחושה של להיות מחוברים לבן / בת הזוג שלכם.

כל אלה רק נקודות התחלה שיעזרו לכם להיות נוכחים. החוכמה היא לתעל את כל האנרגיה שלכם להנאה ברגע הנוכחי. אתם יכולים לעשות זאת על ידי התמקדות באזורים ארוגניים או באברי המין שמסבים לכם הנאה ונותנים לכם אישור להיות נוכחים ברגע ופשוט לזרום איתו!

שוב, מיינדפולנס דורש תרגול, וחשוב לא להיות קשים עם עצמכם אם אתם לא משכללים את התרגול באופן מיידי. חלק עשויים להפיק תועלת מליצור לעצמם מילת תזכורת כאשר הם מוצאים את דעתם נודדת. אפילו עצם אמירת המילה "תזכורת" לעצמכם יכולה לעזור לכם להכיר בכך שמוחכם נדד (וזה צפוי!) ולהחזיר אתכם לרגע הנוכחי.

בנוסף לתודעה, שימוש בטכניקות אחרות כמו צעצועי מין יכול רק לעזור להפוך את המין שלכם למהנה יותר. אמנם טכניקות הן חשובות ומועילות, אך הדרך הטובה ביותר לרצות את בן / בת הזוג שלכם היא לשאול אותם מה הם אוהבים! כל אחד שונה ויש לו תשוקות מיניות משלו. יתכן שאתם לא תואמים מינית לכולם בחיים שלכם, אבל תקשורת ותודעה יעילים יכולים לעזור להרים את חיי המין שלכם לשלב הבא, ולעולם לא תסתכלו אחורה.

מבצעים קיימים באתר