יש לכם שאלה?
052-9597881

ניתן להשתמש בידיים כדי לגרות אישה בדרכים מספקות להפליא. אף על פי שלעתים קרובות זה נחשב למשהו שעושים רק במהלך המשחק המקדים, גירוי עם האצבע כמעט בכל נקודה של מפגש מיני יכול להגביר ולהעצים את ההנאה.

אם אתה טירון בכל מה שקשור לאומנות של גירוי ידני, הגעת למקום הנכון. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הנאה של אישה באמצעות הידיים שלכם.

מה הפירוש גירוי ידני?

בוא נתחיל בפשטות, למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו מדברים על לגרות אישה עם הידיים? בעיקרו של דבר, זה השימוש בידיים ובאצבעות שלך כדי לגרום לעונג באמצעות גירוי הנרתיק.

אם אתה חדש בגירוי ידני, אולי אתה חושב שזה מתייחס לחדירה לנרתיק בלבד, אולם יש בזה הרבה יותר מזה. בין אם זה גירוי של הדגדגן או חקר השפתיים, מה שאתה עושה עם הידיים שלך יכול להשפיע באופן מסיבי על מידת שביעות הרצון שלה בסוף הלילה.

ולא, הגירוי הידני לא מסתיים כאשר המשחק המקדים נעצר, השתמש באצבע שלך על הדגדגן במהלך יחסי מין ותוכל לגלות שהכפלת את ההנאה שהיא זוכה לה.

למד מה היא אוהבת

כל אישה שונה, כל נרתיק שונה. אם יש לך בת זוג ואתה סקרן כיצד לרצות אותה, האפשרות הטובה ביותר שלך היא פשוט לשאול אותה מה היא אוהבת.

פשוט להיות פתוח וכנה עם בת הזוג שלך עשוי להיות הדרך המהירה ביותר לשלוט בגירוי הידני. אם היא מאוננת, אתה יכול להיות בטוח שהיא יודעת מה אתה צריך לעשות כדי לספק אותה.

אם שניכם מרגישים אמיצים באמת, מדוע לא לדון באפשרות שלה לאונן בנוכחותך? כך תוכל לבחון בקלות כיצד צריך לעשות זאת. אם לשניכם נוח עם זה, מדוע לא לנסות להניח את היד שלך על ידה כדי להרגיש באיזו אצבע היא משתמשת, היכן היא משתמשת בה ובאיזו מהירות היא נעה.

תכניס אותה לאווירה

יכול להיות שהמפגש המיני שלך הוא עם בת זוג חדשה או אולי זה קטע של לילה אחד. אם זה המקרה, כנראה שלא תרגיש בנוח לבקש ממנה לאונן מולך.

אם אתה נמצא עם בת זוג חדשה, דאג שתתחיל להיכנס למצב הרוח הנכון. לפני שאתה אפילו שוקל להשתמש באצבע כדי לחדור אליה, אתה צריך לנשק אותה וללטף את גופה. שים לב לאזורים הארוגניים האחרים שלה כדי להבטיח שכאשר אתה מבצע את המהלך שלך היא נמצאת במלואה בסיטואציה.

ברגע שאתה בטוח שהיא מוכנה, התחל עם ליטוף עדין וחקירה של כל אזור הנרתיק, תוך הקפדה על רמזים חזותיים ושמיעתיים ממה היא נהנית וממה לא.

איך לעורר את הדגדגן

מקום נהדר להתחיל בו לאחר שחיממת היטב את בת הזוג הוא הדגדגן. עם גירוי ידני של הדגדגן תהיה בטוח שהיא תודה לך.

אתה יכול למצוא את הדגדגן בחלק העליון של הנרתיק ממש מתחת למקום שבו השפתיים נפגשות. לעתים קרובות זה יכול להרגיש כמו כפתור רך קטן למגע. עם זאת חשוב לזכור שזה חלק מגופה של בת הזוג שלך.

התנסה בטכניקות, מהירויות ולחצים שונים בעת גירוי הדגדגן, אך זכור להתחיל בעדינות ולעבוד בדרך למעלה – הדגדגן יכול להיות רגיש ביותר.

השימוש באצבעותיך אינו רק חלק ממשחק מקדים. זו יכולה להיות דרך נפלאה להראות לה כמה אתה אוהב לענג אותה, דרך קלה לרגש אותה כשאתה לא במצב רוח, ויכולה גם להיות דרך שימושית אם אתה 'מסיים ראשון' במהלך יחסי מין ולא תרצה להשאיר אותה יבשה.

אם אתה מחפש משהו שיהפוך את עבודת הידיים שלך למהנה עוד יותר עבורה, אל תחפש יותר מהג'ל האורגזמי האינטנסיבי שלנו. הצג חלק מהג'ל המיוחד שלנו בזמן שאתה מענג אותה ידנית והיא תוכל לחוות גל אחר גל של תחושות עקצוץ אורגזמיות.

ניתן גם להשתמש באביזרי המין שלנו בלחיצה כאן.

מבצעים קיימים באתר