אולי ניסיתם להשתמש בויברטור כמה פעמים בעבר, או אולי זו הפעם הראשונה שלכם. בלי קשר, לפעמים לוקח זמן ללמוד כיצד להשתמש בויברטור חדש אם אתם לא רגילים לזה.

למרבה המזל, לא בלתי אפשרי ליהנות עם צעצוע מין. זה קצת כמו ללמוד לרכוב על אופניים: אתם עלולים להרגיש מובכים בהתחלה ולהיכשל כמה פעמים (או פעמים רבות).

אבל ברגע שהבנתם את זה, זה יבוא לכם בטבעיות ותשחו כמו דג במים!

חווית הויברטור הראשונה שלי

לאלו מכם בחוץ שלא בטוחים מאיפה להתחיל, עשויים להרגיש מאוימים, או חושבים שחסר לכם מידע, הרשו לי לשתף כיצד נראו כמה מחוויות הויברטור המוקדמות שלי כדי שתדעו שאתם לא לבד.

לפני שהתחלתי להכין ויברטורים חכמים משלי ויכולתי למלא ארון מלא בצעצועי מין, לא הגעתי לאורגזמה בפעם הראשונה שהשתמשתי בויברטור. למעשה, לא ידעתי מה לעזאזל אני עושה עם צעצוע המין אם נהיה כנים לגמרי כאן.

קניתי ויברטורים בסיסיים, לא היתה שום הכוונה או הדרכה כיצד להשתמש בהם. חשבתי שאני צריכה להשתמש בהם בנרתיק ושזה ירגיש טוב בצורה הזו, אבל זה לא. זה הרגיש כמו לתקוע דבר פלסטי זול בנרתיק שלי. זה לא הרגיש טוב. הויברטור היה חלש.

אם הייתי שוב במצב הזה, הייתי עושה הרבה דברים אחרת. הנה 5 טיפים (ועוד כמה חתיכות מידע בסוף) שלמדתי מהניסיון שלי ושאולי יכולים לעזור לכם:

1. בחרו לפחות ויברטור אחד כדי לנסות, אם לא יותר

ברצינות, אל תפחדו לנסות יותר מסוג ויברטור אחד אם אתם יכולים. לא כל הויברטורים נוצרו שווים וההעדפות של כולנו שונות. כיום ישנן אפשרויות רבות בעלות נמוכה ובאיכות הגונה (לא הדבר הפלסטי הזול שקיבלתי), במיוחד כעת כאשר יש כל כך הרבה חברות נוספות שמייצרות צעצועי מין בטוחים לגוף.

לצעצוע ראשון אני ממליצה לחשוב איך אתם מאוננים כרגע וחווים הנאה מינית ולרכוש צעצוע שמדגיש את מה שאתם כבר אוהבים.

זה לא אומר שאתם לא צריכים ללכת על כלים שונים כדי לפתוח דברים חדשים לנסות כמו אורגזמות נקודת g, אורגזמות אנאליות, אורגזמות מעורבבות, ויברטורים בשלט רחוק, ויברטורים חכמים אחרים, או כל תחושה חדשה שתעורר את העניין שלכם. אבל לפחות בשביל צעצוע ראשון, אם אתם רוצים סיכוי טוב יותר לחוות איתו חוויה מהנה, נסו משהו שמבוסס על מה שאתם כבר רגילים אליו.

2. קבעו ציפיות מבעוד מועד: תהנו מהמסע, ולא רק מהשיא

לפני שאתם שוכבים במיטה או פותחים את ברז המים במקלחת, הגדירו מבעוד מועד מה תרצו לעשות.

יש הרבה יותר במין, אוננות ושימוש בצעצועי מין מאשר אם הייתה לכם אורגזמה או לא. בכל פעם שאתם אינטימיים עם עצמכם, אתם יכולים ללמוד קצת יותר, להנות ולהרגיש טוב עם הקצאת הזמן לרגיעה וטיפול עצמי.

הגעה לאורגזמה לא אומרת שעברתם חוויה נהדרת, ואי הגעה לאורגזמה לא אומרת שעברתם חוויה גרועה.

כמו כן, בין אם הגעתם לאורגזמה ובין אם לא, זה לא מה שיקבע אם היתה לכם חוויה טובה או לא. יתכנו מקרים שבהם תגיעו לאורגזמה אבל תרגישו שהחוויה היא סוג של מה. באופן דומה, יתכנו מקרים בהם לא תגיעו לאורגזמה אך החוויה עדיין תהיה נהדרת ואתם תרגישו הרבה יותר טוב לעומת לפני שהתחלתם.

למרבה האירוניה, אתם עלולים לגלות שעל ידי כך שאתם נהנים מהרגע ומכל ההיבטים השונים של החוויה שלכם, סביר יותר שתחוו הנאה גדולה יותר … וכן, אולי אפילו אורגזמה.

3. עברו ל”נוח”

מצאו זמן ומקום (פיזית ונפשית) להתרגל לצעצוע החדש שלכם. אם אתם לחוצים, חושבים על עבודה שאתם צריכים לעשות, יותר מדי ממוקדים רק באורגזמה (לעומת הנאה מהחוויה כולה), או שיש ילדים או יצורים אחרים ליד הדלת שלכם כל חמש דקות, יהיה לכם קשה לחוות חוויה חיובית שתרצו לחזור עליה. אם אתם עסוקים במשהו שאינו קשור לחלוטין לתחושות החדשות שאתם מרגישים ו / או לפנטזיה שאתם נהנים לחשוב עליה, זה גם יקשה עליכם ליהנות משימוש בויברטור (או ליהנות מכל דבר, האמת).

אפילו 10-15 דקות יכולות להספיק כדי לנסות את הויברטור החדש שלכם ולהבין איך הוא עובד. המקום יכול להיות חדר השינה שלכם או מקלחת מאחורי דלת נעולה. אתם יכולים להיות לבד, או אם נוח לכם יותר עם זה, להיות עם בני הזוג שלכם.

אם אתם זקוקים לעזרה בהתמקדות ברגע או להישאר רגועים, מפגש מדיטציה מהיר (דקה ומעלה) לפני אוננות יכול להועיל להיכנס לאווירה. כמו כן, חשיבה על פנטזיה שנהניתם ממנה או שימוש בארוטיקה או פורנוגרפיה יכול גם לקבוע את מצב הרוח.