לא משנה מה הגיל, הזהות המגדרית או המיניות שלכם, כולם יכולים להפיק תועלת מקצת עזרה בחדר המיטות מדי פעם. החודש שוחחנו עם מטפלת מינית מוסמכת כדי לקבל כמה מהטיפים הטובים ביותר שלה לשמירה על חיי מין מרגשים.

1. הכירו את הגוף שלכם

אל תצפו מבן הזוג שלכם להיות קורא מחשבות. התנסות בהנאה עצמית היא המפתח ללמידה על עצמכם. לאחר מכן, קחו את מה שאתם לומדים מאוננות ותקשרו את מה שאתם רוצים שיקרה עם בן הזוג שלכם. בן הזוג שלכם יהיה טוב יותר בלספק אתכם אם תוכלו לומר לו מה אתם אוהבים.

2. זהו את נקודות התורפה שלכם

"הרבה אנשים לא מבינים שאחד הדברים החשובים ביותר שהם יכולים לעשות הוא לנטרל את נקודות התורפה שלהם. המשמעות היא שבמקום לנסות למצוא דברים שמדליקים אתכם, קל יותר לנטרל דברים שמכבים אתכם. לדוגמה, אם בית מבולגן מלחיץ אתכם, אתם תהיו יותר להוטים לעשות סקס אם הבית נקי ומסודר. ביצוע שינויים קטנים על ידי נטרול דברים שאתם לא אוהבים יכול לשפר מאוד את חיי המין שלכם.

3. למדו לתקשר את הרצונות והצרכים שלכם לבן הזוג

תקשורת היא מרכיב חיוני להגשמת פנטזיות מיניות. "אין מאהבים רעים, רק אנשי תקשורת גרועים. תקשרו מה אתם אוהבים ומה לא במהלך האקט האינטימי – ובהחלט אל תפחדו לספר לבן הזוג שלכם כשמשהו מרגיש לכם טוב או רע.

4. עסקו בפעילות גופנית

פעילות גופנית משחררת אנדורפינים והורמונים, וגם עוזרת לכם להכיר את הגוף שלכם. בנוסף, היא יכולה לעזור להגביר את החשק, במיוחד בקרב נשים.

5. שמרו על אינטימיות רגשית חזקה

לאקלים הרגשי של מערכת היחסים שלכם יכולה להיות השפעה עצומה על חיי המין שלכם. אם אקלים מערכת היחסים רעיל או שלילי בכל דרך שהיא, זה ישפיע באופן דרמטי על המיניות.

6. הימנעו מלעשות כל הזמן את אותם הדברים

אנשים שסקרנים ופתוחים לחוויות חדשות נוטים בדרך כלל לדווח על רמות גבוהות יותר של סיפוק מיני. היו פתוחים לרעיונות חדשים ואל תפחדו לנסות דברים חדשים עם בן הזוג.

7. תרגלו חיים מודעים

אנשים שנמצאים בקשר עם החושים שלהם על בסיס יומי, מתרגלים חיים מודעים, מדווחים גם על רמות גבוהות יותר של סיפוק מיני והערכה עצמית. חיים מודעים יכולים להיות פשוטים כמו להרגיש את חום השמש על הפנים שלכם כשאתם מטיילים או לשים לב לטעם האוכל שלכם. אלה לא שינויים דרסטיים בשגרה שלכם, אבל הם ישמרו על הנפש והגוף שלכם מכוונים לחושים שלכם, שהם חלק מהותי מהאינטימיות.

8. חשבו מחוץ למיטה

פנטזיות במהלך סקס או הגשמת פנטזיות יכולות להוסיף קצת עניין אמיתי לחיי המין שלכם. הרבה אנשים נרתעים מפנטזיה או מרגישים אשמים שהם לא נוכחים עם בן הזוג כמו שהם חושבים שהם צריכים להיות. עם זאת, אין שום דבר רע בלאפשר למחשבה לשוטט. פנטזיה היא ייחודית לבני אדם ואחד הכלים שבהם אתם יכולים להשתמש כדי להפוך את חיי המין שלכם למרגשים יותר.

9. היו פתוחים לשינוי

להרבה אנשים יש השקפה מאוד צרה על איך סקס צריך להיות, אבל אחרי שלב ירח הדבש, חשוב לפתח את חיי המין שלנו עם הצרכים והמגבלות המיניות שלנו. ככל שאנו מתבגרים, איננו מסוגלים לעשות דברים כפי שהיינו רגילים בעבר. זה לא אומר שאנחנו צריכים להפסיק לקיים יחסי מין. במקום זאת, מומלץ לנסות למצוא דרכים חדשות ליהנות מהם. נסו רעיונות, מוצרי סקס או אפילו תנוחות שאולי לא היו ברפרטואר שלכם קודם לכן.

10. הקדישו זמן לאינטימיות

זה עשוי להיראות משעמם לקבוע זמן לאינטימיות, עם זאת, כאשר לזוגות יש לוחות זמנים שונים ועמוסים, סקס יכול הדבר האחרון שחושבים עליו. בעוד שסקס ספונטני נתפס כסטנדרט הזהב, סקס מתוזמן יכול להפוך לאירוע מיוחד בפני עצמו. ואז זה הופך לעדיפות, ולא למחשבה כלאחר יד.

לכל אחד יש העדפות מיניות שונות. אז, לא משנה עם מי אתם עושים ומה, נסו את 10 הטיפים האלה לסקס – ותיהנו!