אלי, בת 22, התחילה לצאת עם בן זוגה בתחילת 2020, אולם ברגע שהאוניברסיטאות שלהם נסגרו בגלל המגיפה, בני הזוג נאלצו לחזור לערי הולדתם בוסטון ופילדלפיה. מאז הם מנהלים קשר מרחוק.

"בדרך כלל לקשרים כאלה יש הרבה אשם שנוגע למי פוגש את מי באמצע הדרך", אומרת אלי. "זה יכול להיות נכון במיוחד במהלך מגיפה בגלל רמות מתח גבוהות."

בן זוגה של אלי נבדק ויצא חיובי לקורונה בתחילת דצמבר, מה שדחה את האיחוד ביניהם כדי שיוכלו להתבודד. מכיוון שהשניים לא יודעים מתי הם יראו זה את זו, הם נאלצו לבנות אינטימיות בדרכים חדשות ופרובוקטיביות, כמו למצוא את הזמן להתחבר אינטימית באמצעות טלפון, וידאו צ'אט ועוד. "הגעגוע עדיין קיים, אבל הצלחנו להעביר את אותם ערכים רגשיים בדרכים אחרות", אומרת אלי.

השניים למדו לצפות בלמעט מאוד פיזיות אחד מהשניה. כיום, היחסים המיניים שלהם מוגבלים לסמארטפונים שלהם. הם אפילו מכתיבים זה לזו את השימוש בצעצועי המין שלהם – האהוב עליהם הוא SATISFYER LOVE TRIANGLE WHITE, מוצץ הדגדגן – באמצעות FaceTime ושיחות טלפון, ואומרים אחד לשניה מתי ואיפה לגעת בעצמם.

"הייתי רוצה לחשוב ששימוש באביזרי מין במהלך הפגישות שלנו ב-FaceTime מספק משהו נחמד כשאנחנו מתראים שוב באופן אישי," אומרת אלי. "[העצמאות] עוזרת לך ללמוד על כל אחד מהצרכים האינטימיים שלך באופן שלא היית מסוגל אם היית מקיים יחסי מין באופן אישי."

בשנת 2020 היה קשה מתמיד לראות, לגעת ולהרגיש מחובר לאהובים. בעוד שלגבי רבים זה אומר ריחוק מסבא וסבתא, הורים או אחים, אבל המצב גם השפיע על קשרים רומנטיים. עם זאת בני אדם הם חכמים, מסתגלים, ובעיקר – חרמנים, מה שאומר שהם יתאקלמו תמיד בנסיבות שלהם. ולגבי מערכות יחסים מרחוק, זה אומר להחליף את הדרך שבה עושים סקס. בלי סוף למגפה באופק, זוגות התנסו במין בזום וב-FaceTime, ושילבו צעצועי מין עם שליטה מרחוק שתוכננו במיוחד עבור בן / בת זוג בצד השני של המסך.

צעצועי מין נשלטים מרחוק היו קיימים מאז שנות התשעים, אך כמה קמעונאים של צעצועי מין ראו עלייה במכירות בשנת 2020. "צעצועים המופעלים בשלט רחוק היו בהחלט מבוקשים השנה כאשר זוגות חיפשו לגוון דברים במיטה ומרחוק", אומר נציג מקמעונאית צעצועי המין המקוונת BunnyBoo. "זה לא היה מפתיע שחלה עלייה במכירות במהלך המגפה, שכן זוגות המופרדים על ידי הסגרים חיפשו דרכים לקיים חיי מין פעילים תוך כדי."

קלי, בת 24, עובדת בניו יורק, ואילו החבר שלה נמצא מחוץ לבוסטון. הזוג נמצא במערכת יחסים מרחוק קרוב לשש שנים, ובעוד שהם נותרו חזקים מההתחלה, המגיפה וההחלטה שלהם להיות רחוקים זה מזו הכבידו על נפשם. בקבלת ההחלטה לעצב מחדש את חיי המין שלהם, קלי והחבר שלה החליטו לרכוש מאתרנו.

"אנחנו אוהבים לעשות את זה כשאנחנו לא באותה עיר, אבל עדיין במצב רוח חרמני," אומרת קלי. "אנחנו אומרים אחד לשניה מה אנחנו עושים לעצמנו, או מה היינו עושים זה לזה אם היינו באותו חדר. אבל עם הצעצוע הזה בן הזוג שלי יכול לעשות לי משהו בזמן אמת, אפילו בלי להיות באותו מקום."

קלי אומרת שסקס מרחוק נתן לה את האפשרות לחקור את גופה בצורה חיובית. "יש לך הרבה זמן להבין מה עובד בשבילך", היא אומרת. "זה רק את לבד, גם אם בן הזוג שלך נמצא בקצה השני של הטלפון בזמן שאת מאוננת. יש לך זמן להבין מה את אוהבת, וזה הופך להיות מועיל יותר כשאתם שוב ביחד."

קייסי, 25, עובדת בבית חולים בניו יורק, מה שאומר שלפעמים היא עוברת ימים בלי לראות את בן זוגה. אבל כאשר בן הזוג של קייסי קנה לה את הצעצוע במהלך הקיץ, הם הצליחו להתנסות בפנטזיות מיניות חדשות.

"אני אדם כל כך דומיננטי ומעניק מעצמו בעבודתי ובחיים, כך שכשמישהו אחר שולט לגמרי במין, גם אם אני סתם מאוננת, זה מרגיש לי כל כך טוב", אומרת קייסי. "הוא יראה אותי מאוננת דרך FaceTime וישנה את המהירות והקצב עבורי."

ובעוד שויברטרים בשלט רחוק היו פופולריים במיוחד במהלך המגיפה, ישנן המון וריאציות של צעצועי מין שעוצבו לעבוד במרחק. 

למרות שיש הרבה צעצועים לבחירה, כפי שמצאו אלי ובן זוגה, כל מה שאתם צריכים זה קצת דמיון. "אם יש לכם ויברטור או דילדו שאתם אוהבים, אתם יכולים להשתמש בצעצוע הזה בוידאו עם הבן זוג, ובום – יש לכם צעצוע מין לסקס מרחוק", ג'יג'י אנגל, מאמנת מין מוסמכת וסקסולוגית.

עם זאת, קייסי אומרת שהשימוש בצעצוע מין עם שליטה מרחוק לא רק עורר את חיי המין טרום המגפה, אלא שינה אותם. זה אופייני לזוגות שמעבירים לראשונה את השליטה לצעצוע שלהם – זה יכול להציע רמה של ספונטניות ויצירתיות שחסרה בעבר במערכת היחסים.

"בן זוגי העניק לי צעצוע מין עם שליטה מרחוק במתנה מסיבה כלשהי," אומרת קייסי. "זה שינה את דעותיי לגבי אינטימיות ב-100%."