יש לכם שאלה?
052-9597881

1. על הספה

אף על פי שתנוחה זו דומה מבחינה טכנית לדוגי סטייל, היא מציעה עולם חדש לגמרי של אפשרויות בכל מה שקשור לביטחון רב יותר במיטה – מכיוון שאינכם במיטה, אלא על גב הספה בזמן שבן הזוג שלכם חודר מאחור.

זו הסיבה שמועיל להשתחרר ולקיים יחסי מין במקום ציבורי יותר כי זה מוסיף מימד חדש של מיניות. זה לא המקום הכי אופייני לקיים בו יחסי מין. ביטחון יכול לנבוע מהרגשה של סטייה מדרך הרגיל, ותנוחה זו היא דרך נהדרת להגמיש את חוקי המיניות שלכם.

2. רגליים למעלה

תנוחה מיסיונרית קלאסית היא תמיד נהדרת, אבל לשים את הרגליים על כתפיו של בן / בת הזוג שלכם במהלך יחסי מין היא דרך מהירה וקלה להעלות את ההנאה. איזה חלק יכול להעניק לכם בוסט לביטחון? העובדה שאתם מציגים יותר מגופכם וגם מעמידים את האתלטיות שלכם במבחן.

אתם לא צריכים להיות גמישים במיוחד כדי לעשות את זה, אבל זה בהחלט דורש קצת יותר מאמץ מצדכם. בין אם אתם שמים רגל אחת או את שתיהן על כתפי בן או בת הזוג, או פשוט מושך את הברכיים לאחור לכיוון החזה שלכם, זה יגרום לכם להיראות כאילו אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים.

3. קאוגירל הפוכה

בדיוק כמו הקאוגירל המסורתי למעלה, תנוחת המין ההפוכה הזו היא כל מה שנוח כשמדובר במין. יש לה את הבונוס הנוסף שעוזר לכם להיות בטוחים יותר לגבי הנכסים שלכם המוצגים באופן מלא.

אם אתם רגילים לוריאציות של מין מיסיונרי (ואין בזה שום בושה), לנסות תנוחה עם פחות קשר עין יכול להרגיש קצת מוזר. זה הופך את הדברים לפיזיים יותר, כי אתם פשוט מתמקדים בתחושות הגופניות. כמובן, העדיפות של אינטימיות רגשית במהלך יחסי מין היא בסדר, אבל לעשות פעם אחת קאוגירל הפוכה עלולה פשוט להוציא החוצה צד שלא ידעתם שיש לכם – או שאתם זקוקים לו.

4. כפיות

כדי שתנוחה זו תעניק לכם ביטחון, תרצו להיות הכף הגדולה במשוואה. אז התמקמו מאחורי בן / בת הזוג שלכם וקבעו את הקצב. אם אתם בכפיות במהלך המשחק המקדים, אתם יכולים לקחת את ההובלה ולנשק את צווארו של בן / בת הזוג שלכם בזמן שאתם נוגעים בהם מאחור, ולהפוך את הכל להנאה שלהם. זה יכול להיות שיעור בבניית אינטימיות, אשר בתורו יעשה אתכם בטוחים יותר.

תוכלו גם להוסיף ריגוש באמצעות צעצועי מין.

מבצעים קיימים באתר