יש לכם שאלה?
052-9597881

כשמדובר בחימום ובליטוף של בן / בת הזוג שלך, נראה שאתה כבר יודע הכל. אתה מאמין שאתה יודע איפה ואיך אתה צריך לגעת בו או בה כדי שזה ירגיש נהדר. עם זאת, המומחים סבורים כי עדיין הרבה אזורים ארוגניים מזלזלים במהלך המשחק המקדים. 

  1. רגליים.

החלק הפנימי והחיצוני של הקרסוליים הם כתמים רגישים עם קצות עצבים רבים המתאימים ישירות לאזורים הארוגניים החשובים ביותר בגוף. יחד עם הרגליים, בהונותיך הן האזור הרגיש שלך. לכן כואב לך כל כך כשאתה מכה אותם בטעות בשולחן המיטה. בפעם הבאה נסה לשים לב במיוחד לאצבעות הרגליים והקרסוליים של בן / בת הזוג שלך כדי להגביר את מידת העירור. שלב טכניקות ליקוק שונות עם עיסוי להנאה מרבית .

 

  1. אוזניים.

הרבה אנשים כמו שמישהו נוגע באוזניים. זה יכול להרגיע אותם או להדליק אותם. לחץ ברכות באגודל ובאצבע המורה על חיק האוזן של בן / בת הזוג שלך, ליטף אותה באצבעות או בלשון. תאמין לנו שזה יכול לשגע את המאהב שלך. 

 

3.מתחת לאזור הברכיים.

האזורים הרגישים ביותר הם אלה עם פחות שיער עליהם. דוגמה לכלל זה יכולה להיות אזור הברך מתחת. נסו לגעת בו ברכות בעזרת האצבעות בתנועה מעגלית, ליטפו את האזור הזה בעדינות. אתה יכול גם להשתמש בשפתיים שלך לתחושות הרכות המיוחדות מאוד.

 

  1. אזור בטן תחתונה.

התחל את המשחק המקדים שלך בליטוף החלק התחתון של הבטן, ועבר בעדינות לאזור הקיבה התחתונה. שים לב שנגיעה בנפש התאומה שלך שם מבטיחה עוררות מוחלטת. אם זו מטרתך, אנו ממליצים לך לוודא כי הידיים והשפתיים שלך רכות וחמות מספיק. 

 

5.ירכיים.

גע בזה לאט לקנטר את בן / בת הזוג שלך נע מעלה ומטה בירכיים הפנימיות. מניפולציות אלה יכולות לגרום לכל אחד להיות חרמן. 

 

6.עפעפיים.

בקש מאהובתך לעצום עיניים. נשקו לאזור הרגיש הזה, זה יכול לעזור לבן הזוג שלכם להירגע. אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה בינתיים העיניים של בן הזוג שלך עצומות. דחפי הנשיקות שלך יישלחו ישירות למוח ומאהבך יתכונן לפעולה הרבה יותר מהר. 

 

7.עוֹרֶף.

אתה יכול להשתמש בנוצה, באצבעות או בשפתיים. גירוי של כמה אזורים רגישים בו זמנית יגביר את החשק המיני של התאריך שלך. 

 

8.מצח.

אם אתה חושב שאין שום דבר ארוגני במצח אתה טועה לגמרי. ליטוף מצחו של המאהב שלך מקו השיער יעלה את שחרור הדופמין והסרוטונין. זכור שכל גוף הוא ייחודי ולוקח זמן להבין מה הופך את המאהב שלך יותר. השתמש ברשימה שלנו ונסה לצייר את מפת האזורים הארוגניים של בן / בת הזוג שלך. ניסוי שמח!

מבצעים קיימים באתר