אם אתם מקיימים יחסי מין לעתים קרובות, יתכן שאתם מרגישים תחושת מיצוי. אתם עלולים אפילו להרגיש שאתם נאבקים לשמור על הריגוש ביניכם.

יכול להיות שבחירת מקומות שונים בבית לקיים בהם יחסי מין יכול להיות התרופה המושלמת לעייפות בחדר השינה. במטבח או על המדרגות, שינוי נוף יכול באמת לעשות את העבודה.

הנה 5 מקומות לעשות בהם סקס בבית, מחוץ לחדר השינה:

סקס באמבטיה

באווירה הנכונה, האמבטיה שלכם יכולה להיות מיקום רומנטי להפליא. אולי לבני הזוג שלכם היה יום עבודה קשה, או אולי הם פשוט מרגישים קצת מדוכדכים. מלאו להם אמבטיה, פזרו נרות, שימו להם בקבוק יין ביד ותהיו בטוחים שהם יודו לכם.

סקס באמבטיה יכול להיות מסובך, אבל גם חושני ומרגש ביותר. רק זכרו שכשהעניינים מתחממים, יכול להיות שחלק מהמים יעברו לרצפה אז הכינו את עצמכם מראש.

תנוחות נהדרות לסקס האמבטיה, בתנאי שהיא גדולה מספיק, כולל דוגיסטייל, קאוגירל וקאוגירל הפוכה.

סקס על הספה

אם אתם קצת מאוימים מהסיכוי לקיים יחסי מין באמבטיה בגיחה הראשונה שלכם מחוץ לחדר השינה, למה לא לנסות משהו שמציע מעט מגוון עם מעט מאמץ נוסף?

סקס באמבטיה עשוי לדרוש מעט תכנון לוגיסטי וניקוי לאחר מכן, אך סקס על הספה באמת קל מאוד לביצוע. כל שעליכם לעשות הוא להניח שמיכה על הספה ולהמשיך כפי שהייתם עושים בדרך כלל.

הספה היא מקום נהדר למין מחוץ לחדר השינה, שכן אתם יכולים לעשות כמה תנוחות די בקלות. כמו בסקס בחדר האמבטיה, אתם יכולים לעשות דוגיסטייל או קאוגירל, ואתם אמורים להיות מסוגלים להמשיך בשמחה עם 69.

סקס על המדרגות

רוצים לנסות משהו קצת יותר מתקדם? סקס מדרגות יכול להיות התשובה. נכון שככל הנראה לא הייתם רואים בזה מקום קונבנציונלי לעשות סקס עם בני הזוג שלכם, אבל תתפלאו כמה כיף זה יכול להיות.

אם אתם רוצים ללכת על בטוח, התחילו את סשן המדרגות שלכם בתחתית. בדרך זו, אם אכן תאבדו את שיווי המשקל שלכם, הרצפה נמצאת רק צעד או שניים מתחתיכם.

התנוחות שתוכלו לעשות על המדרגות עשויות להיות מעט מוגבלות בהשוואה לאזורים אחרים בבית, אך אין זה אומר שזה לא יכול להיות כיף. בקשו מבני הזוג לשבת על המדרגה השלישית ולפרוש את רגליהם. תגלו שאתם במצב המושלם מהשלב התחתון כדי לטפל בהם באמת.

אתם יכולים לנסות את תנוחת קאוגירל, אולם אם אתם מתקשים לעבוד בזוויות האלה, ייתכן שתרצו לגרות את בני הזוג שלכם בידיים במקום. אם זו אישה, נסו להכניס ויברטור כדורים בזמן שאתם נהנים לרדת לה. היא כמעט בוודאות תעריך את הגירוי הנוסף.

סקס על השיש במטבח

אם אתם לא מתלהבים יתר על המידה מסקס באזור הכנת האוכל, אז מין קינקי במטבח לא בשבילכם. מובן שרבים מאיתנו נרתעים דווקא מהרעיון של סקס באותו מקום שבו מכינים את הארוחות המשפחתיות.

עם זאת, קיום יחסי מין במטבח יכול להיות מרגש. בקשו מבני הזוג שלכם לקפוץ על השיש ולפרוש את רגליהם. יתכן שתגלו שהדלפק הוא הגובה המושלם לחדירה.

סקס על שולחן

כשחושבים על מיקומים מרתקים למין מחוץ לחדר השינה, הרעיון של מין על שולחן כנראה לא קופץ לראש. סקס על השולחן יכול להיות דרך ממש פשוטה להדליק את העניינים.

אתם עשויים למצוא שהשולחן קצת קשה, אז השתמשו בכריות ובשמיכות במידת הצורך. מבחינת תנוחות, נסו לכופף את בני הזוג מעל השולחן וחדרו מאחור. היופי בכך הוא שהשולחן עשוי להיות בגובה המושלם לסקס בעמידה.

 

המשיכו, היו אמיצים, נסו כמה מקומות יוצאי דופן מחוץ לחדר השינה כדי לתבל את חיי המין שלכם. רק דאגו לסגור את התריסים לפני שאתם מתחילים! אתם יכולים גם לתבל את חיי המין שלכם עם צעצועי מין.