אם אתם גרים עם בני הזוג שלכם ויש לכם חיי מין בריאים, אנו בטוחים שאתם מפיקים את המרב מהזמן שלכם יחד. אבל מה עם זוגות חדשים שחיים בנפרד?

אולי רק התחלתם לצאת מישהו חדש? או אולי, אתם רווקים ומצאתם את השותף המושלם באפליקציית ההיכרויות האהובה עליכם? אם התשובה לשאלות אלו חיובית, יש לנו את הפיתרון המושלם עבורכם.

סקס טלפוני יכול להיות דרך נהדרת לשמור על כמות בריאה של אינטימיות מינית מרחוק.

כיצד ליזום יחסי מין בטלפון

לעתים קרובות החלק הכי מסובך במין טלפוני הוא כיצד ליזום אותו. בראש ובראשונה, חשוב לנהל דיון עם בני הזוג שלכם אם שניכם מתכננים את חווית המין הראשונה שלכם בטלפון. אין דבר גרוע יותר משיחת טלפון ידידותית שעוברת לפתע לנושא מיני ללא אזהרה קטנה.

ראשית, וודאו שאתם ובני הזוג שלכם באותו ראש. אם אתם חדשים בסקס טלפוני, אזהרה קטנה יכולה להיות הדרך המושלמת להרגיע את המתח.

המיטה היא מקום נפוץ לקיום יחסי מין ולכן כדאי לכם להרגיש בבית. אם אתם מרגישים אמיצים, נסו להתמקם במיקום פחות קונבנציונלי. רק זכרו, כמו בכל דבר חדש, תמיד עדיף ללכת לפני שאתם רצים.

מה לומר בזמן יחסי מין בטלפון?

אחת הבעיות העיקריות שיש לאנשים רבים עם מין טלפוני היא שהם לא יודעים מאיפה להתחיל או מה לומר. רק תזכרו את האמרה הישנה, 'טיפשים ממהרים למקום שבו אחרים חוששים לדרוך'. אם אתם מרגישים עצבניים או מלאי אימה, אל תקפצו למים עם הערות מפורשות, נקטו בגישה רגועה יותר.

התחילו פשוט

כמו במין רגיל, כאשר מדובר בסקס בטלפון המשחק המקדים חשוב ביותר. נכון, אתם לא יכולים לעסות לאט לאט את בני הזוג שלכם כדי לחמם אותם בטלפון, אבל מה שאתם יכולים לעשות זה להקל עליהם במין טלפוני עם כמה הערות מעודנות יותר.

שאלת פתיחה קלישאתית תהיה: "מה את/ה לובש/ת?". זה אולי נמצא בשימוש יתר, אבל זו הדרך המושלמת לגרום לבני הזוג לחשוב גם על גופם ועל גופכם.

אם בני הזוג שלכם עונים שהם לא לובשים דבר, אתם יודעים שהם מרגישים נינוחים ומוכנים להתקדם למשהו קצת יותר אינטימי. אם הם עונים, "אני בפיג'מה", אפשר לנסות לבקש מהם להסיר את החלק העליון.

לאחר שהשתמשתם בשאלת הפתיחה, תוכלו לעבור לספר לבני הזוג שלכם מה תרצו לעשות להם.

שוב, זכרו את הכלל: אל תלכו מהר מדי מוקדם מדי. התחילו ברומנטיקה, ספרו להם איך הייתם נהנים לתת להם עיסוי חושני ולסיים בנשיקות על כל הגוף.

תעלו את הקצב

לאחר שיזמתם את הדיון באמצעות שאלה ראשונית מועילה, ולאחר מכן עברתם לתאר כיצד תחממו את בני הזוג שלכם, אולי הגיע הזמן לצלול לאזורים האינטימיים יותר.

כפי שהייתם עושים באופן אישי, התחילו בידיים שלכם. תארו כיצד אתם מלטפים אותם ברכות למטה ואיך הייתם מרימים את הקצב לאט, אך בלהט. שוחחו על הטכניקות שבהן הייתם משתמשים ואיך הייתם בוהים בעיניהם בזמן שאתם עושים זאת.

שמרו על כך בלהט ובקצב איטי. ברגע שאתם יודעים שבני הזוג מאוננים בקצה השני של הטלפון, אתם יכולים לעבור לפנטזיות הקשורות לחדירה.

סקס טלפוני ואוננות

כמו בכל הדברים שקשורים למין, המטרה הסופית היא הנאה – וזה בדרך כלל מתורגם לאורגזמה נהדרת. סקס טלפוני אינו שונה במובן הזה. אתם עלולים להרגיש קצת מוזר בהתחלה, אך אם אתם עושים הכל כהלכה, אתם ובני זוגכם עשויים למצוא את עצמכם בקרוב במצב של עוררות מאושרת.

 

דרך נהדרת להגביר את חוויית המין בטלפון עוד יותר היא לכלול את השימוש באביזרי מין, או שאתם יכולים אפילו לנסות את אחת מחבילות האוננות שלנו.