יש לכם שאלה?
052-9597881

הגעה לאורגזמה יכולה להיות חמקמקה עבור נשים רבות. אבל זה יכול להיות פשוט כמו זמן, רוך, וידיעה כיצד לעורר את "הנקודות המתוקות" שלהן.

להביא אישה לאורגזמה לא כולל כישורים פורנוגרפיים. המפתח הוא להקדיש זמן רב יותר למשחק מקדים וללמוד על שתי הנקודות שיכולות לגרום לאורגזמה נשית כאשר הן מגורות.

זה גם לא מזיק להבין אילו תנוחות מיניות מספקות את הסיכוי הטוב ביותר לאורגזמה (רמז: התנוחה המיסיונרית אינה אחת מהן!). המשיכו לקרוא כדי לגלות את שלושת הסודות המובילים לאורגזמה הנשית.

1. הקדישו זמן רב יותר למשחק מקדים

יכול להיות שאתם מגורים ומוכנים לחדירה מהרגע שהיא נותנת לכם מבט סקסי. אך נשים רבות זקוקות לגירוי פיזי ורגשי בשפע כדי להתעורר, להרטיב ולהתכונן לאורגזמה. לכן משחק מקדים הוא כה קריטי.

המפתח הוא להדגיש את "המשחק" במשחק מקדים. אסור למהר או להתייחס אליו כאל משימת חובה. למעשה, משחק מקדים יכול להתחיל שעות לפני קיום יחסי מין, וכל דקה ממנו תכין אותה לאורגזמה. הנה מספר טיפים להבנת מצב הרוח של שניכם.

2. דעו מהן "הנקודות המתוקות" שלה

ישנם שני מקומות בגוף שהם קריטיים לאורגזמה נשית:

הדגדגן הוא איבר זעיר המכיל ריכוז גבוה של קצות עצבים וניתן למצוא אותו בחלק העליון של הפות. הדגדגן מכוסה במעט עור המכונה "מכסה הדגדגן", שמונע גירויים חיצוניים כל הזמן, כך שתצטרכו לשדל את הדגדגן לצאת החוצה על ידי נגיעה או ליקוק. ברגע שהיא מתעוררת, מכסה הדגדגן ייפול לאחור והדגדגן יהפוך זקוף.

נקודת ה-G היא אזור אורגזמי אחר שממוקם בתוך הנרתיק. זהו צרור של קצות עצבים כשני סנטימטרים מעלה מעצם הערווה על הדופן הפנימית העליונה של הנרתיק. כדי למצוא את נקודת ה-G, החליקו בעדינות את האצבע לתוך הנרתיק שלה כאשר כף היד שלכם נוטה כלפי מעלה, ואז סובבו את האצבע כלפי מעלה. יש נשים שאוהבות ללחוץ על נקודת ה-G שלהן ישירות, בעוד שאחרות מעדיפות פחות לחץ על אזור רגיש זה. חקרו טכניקות שונות ושאלו את בת הזוג שלכם מה היא הכי אוהבת.

3. נסו תנוחות מיניות ידידותיות לנשים

בהתחשב במה שלמדתם זה עתה, אתם יכולים לנחש פחות או יותר כי התנוחות המיניות הטובות ביותר לאורגזמה נשית מספקות גירוי מרבי לדגדגן או לנקודת G (או לשניהם!). תנוחות אלה הן:

שמתם לב שהתנוחה המיסיונרית אינה ברשימה זו? זה מפני שקשה לגבר לעורר את הדגדגן כשהוא למעלה. זו גם זווית חדירה לא אידיאלית לגירוי נקודת ה-G.

עדיין מתקשים? אל תפחדו לבקש מהשותפה שלכם משוב, כדי לוודא שהיא אוהבת את מה שאתם עושים. נשים עשויות לרצות לעבוד עם מטפל מיני, או לבצע בדיקה רפואית כדי לראות אם מחלות או תרופות כלשהן משפיעות על יכולתן להגיע לאורגזמה. השגת האורגזמה הנשית עשויה לדרוש ניסוי וטעייה, אך אל תשכחו ליהנות בזמן שאתם מנסים. חיי המין שלכם יודו לכם.

לחצו כאן למעבר לאביזרי המין שלנו.

מבצעים קיימים באתר