1. סביר להניח שהם עשויים מחומרים טובים ובטוחים יותר

כל צעצוע מין שאתם קונים בחנות סקס נחשבת צריך להיות בטוח לגוף (מונח המשמש לתיאור צעצועים העשויים מחומרים שידוע שאינם גורמים נזק, בתנאי שאתם מנקים ומטפלים בו כראוי), אבל לא כולם. צעצועי מין איכותיים מכילים חומרים בטוחים לגוף או חומרים שיישארו בטוחים לגוף.

לדוגמה, לעתים קרובות תמצאו צעצועים זולים יותר המכילים משהו שנקרא גומי ג'לי. גומי ג'לי הוא "בטוח לגוף", ואנחנו בכוונה משתמשים כאן במרכאות כפולות כדי לציין שלא כל גומי ג'לי נופל לקטגוריה זו. אבל גומי ג'לי הוא נקבובי, מה שאומר שהוא יכול, וככל הנראה יתחיל לאגור חיידקים עם הזמן. אם הצעצוע מתחיל לשנות צבע או להריח מוזר, אתם צריכים להיפטר ממנו כי זה כבר לא בטוח לשימוש. זה לא אומר שמובטח שתקבלו משהו כמו זיהום בנרתיק אם אתם משתמשים בצעצוע מין נקבובי שמכיל חיידקים, אבל זה יכול תיאורטית להגביר את הסיכון שלכם אם כל הכוכבים יתיישרו בצורה מושלמת (במיוחד אם אתם לא מנקים את הצעצוע).

עם צעצועי מין יקרים יותר, תמצאו חומרים כמו סיליקון טהור (לפעמים בדרגה רפואית), מתכות קשות כמו פלטינה וזכוכית – שאף אחת מהן אינה נקבובית, ולכן, יש סיכוי נמוך יותר להכיל חיידקים (אם כי עדיין כדאי לנקות אותם באופן קבוע).

כמה צעצועים פחות יקרים עשויים למעשה גם מחומרים לא נקבוביים, כמו פלסטיק ABS. חומר זה נחשב בדרך כלל לבטוח לגוף, אבל אין שום דבר שמרכך את הרטט וזה חשוב ליצירת רטט באיכות טובה יותר. הרבה מהצעצועים היקרים יותר עטופים בשכבה כלשהי של סיליקון, ואיכות הסיליקון משתנה ככל שהצעצוע יקר יותר. השכבה הזו, שמובילה לריכוך, מסייעת בהפיכת תנודות הצעצוע לרוטטות יותר ולכן גם לאינטנסיביות יותר.

2. צעצועים יקרים יכולים לחסוך לכם כסף בטווח הארוך

אחריות היא אולי לא הדבר הכי סקסי שחושבים עליו כשזה מגיע לצעצועי המין שלכם, אבל אחריות ארוכה מגינה עליכם ועל הכסף שלכם. צעצוע זול יותר מראש, יכול בקלות להתייקר בטווח הארוך. אם אתם קונים צעצוע זול ויש לו אחריות ל-30 יום אבל הוא נשבר אחרי חודשיים, אתם צריכים לחזור ולקנות אחד חדש. לעומת זאת, אם אתם קונים ויברטור שיש לו שנתיים אחריות והוא נשבר לאחר חודשיים, אתם יכולים להחליף אותו באחר. אם זה יקרה חמש פעמים במהלכם השנתיים, זה לא משנה.

ואם אתם משתמש בויברטורים שלכם לעתים קרובות, כמעט בטוח שהצעצוע הזול שלכם יישבר, וישלח אתכם בחזרה לחנות (ואולי יוסיף עוד פלסטיק לזיהום כדור הארץ).

3. כנראה שלא תצטרכו להחליף סוללות

דבר נוסף שיחסוך לכם כסף בטווח הארוך: לא צריך להחליף סוללות כל הזמן. יהיה לכם קשה למצוא צעצוע מין יקר שמשתמש בסוללות – כמעט כולם נטענים עכשיו. צעצועים פחות יקרים יכולים גם להיות נטענים, אבל רבים עדיין פועלים על סוללות, שהן הוצאה שמצטברת עם הזמן מכיוון שאתם צריכים להחליף אותן שוב ושוב (בנוסף, זה ממש חבל כשהסוללות בצעצוע שלכם מתות בפתאומיות בזמן שאתם משתמשים בו).

4. יש להם עוד תכונות מגניבות

עבור אלה מכם שאוהבים את הרעיון של להשתמש בויברטור שלהם במהלך אמבטיה ארוכה ומפנקת, צעצועים יקרים יותר מציעים איטום טוב בהרבה. בדרך כלל יש רק חתיכת סיליקון קטנה אחת המגנה על המנועים של צעצועים זולים יותר שעמידים במים. אבל לצעצועים יקרים יותר יש מנגנונים המגנים הן על המנועים והן על החיווט מפני מים.

חיבור לאפליקציה הוא עוד תכונה נהדרת שתקבלו עם רבים מהצעצועים היקרים יותר בימינו. אתם יכולים לגרום לבן הזוג לשלוט בהם מרחוק. גם חלק מאפליקציות צעצועי המין מאפשרות לכם ליצור דפוסי רטט משלכם.

5. ההנאה שלכם שווה את זה

יותר עוצמה, רעידות עמוקות יותר, חומרים בטוחים יותר, ויברטור שכנראה לא יישבר תוך שנה. כל הסיבות האלה נשמעות לנו מספיק טובות כדי לשקול השקעה בצעצועים איכותיים. אבל חשוב מכך, בחירת ויברטור יקר יותר אם אתם יכולים להרשות לעצמכם היא גם השקעה בהנאה המינית שלכם. חשבו על זה: איזה צעצוע יחזיק לכם חמש שנים? איזה מהם הולך להיות טוב בפעם ה-1,500 כמו בפעם הראשונה, הזול או היקר?

החברה בדרך כלל מלמדת אותנו שמין זה בושה – משהו שצריך להסתיר. אבל ההנאה שלכם שווה, וזה שווה את ההשקעה הכספית.