אה, כיסוי העיניים: גיבור מין פופולרי אך עדיין לא מוערך מספיק. אם אתם רוצים להיות קצת יותר ניסיוניים בהתראה קצרה, אתם פשוט יכולים לקחת פריט לבוש ארוך ורך – או מסכת שינה שמשמשת ככיסוי עיניים – ולקשור אותו על העיניים של בן הזוג שלכם (או שלכם). כבר אז, באופן מיידי, העצמתם את כל החוויה שלכם.

למה? ובכן, הרבה אנשים מאמינים ששלילת אחד מהחושים שלנו מגבירה אחרים, אבל יש סיבה נוספת לשימוש בכיסוי עיניים במהלך סקס. ציפייה היא כמו חוש אחר שהוא לא בהכרח פיזי.

כשמישהו מכסה את העיניים שלכם, אתם לא יודעים מה יקרה, וההתרגשות הזו יכולה לשפר את הסקס. עם זאת, יש הרבה יותר מה לעשות עם מסיכת עיניים במהלך סקס מאשר פשוט, אתם יודעים, לכסות את העיניים שלכם (למרות שגם זה עובד). אז פנינו למומחי מין כדי ליידע אתכם על 10 דרכים יצירתיות להשתמש בכיסוי העיניים שלכם. אבל לפני שאתם קושרים צעיף סביב העיניים של בן או בת הזוג שלכם, יש דברים הקשורים להסכמה ולבטיחות שיש לקחת בחשבון. שוחחו עם בן הזוג שלכם על גבולות קשים, דברים שאתם אוהבים ולא אוהבים. אתם יכולים אפילו להמציא מילה בטוחה, אם אין לכם כבר, שתשמש סימן ברור להפסיק כל פעילות מינית ברגע שמישהו מוציא אותה מפיו. ודאו שהחדר שלכם בטוח (כלומר, אין על מה למעוד ואין קצוות חדים בלתי צפויים שאורבים מסביב).

אם אתם ובן זוגכם לא בטוחים איך להתחיל עם סוג כזה של משחק, המשיכו לקרוא כדי ללמוד על דרכים נוספות להגביר את משחק כיסוי העיניים שלכם כאן למטה.

עשו זאת בחדר אחר

תוציאו את הסקס שלכם מחדר השינה. סקס עם כיסוי עיניים יכול להיות מרגש בסביבה המינית הרגילה שלכם. אבל אם אתם או בן הזוג שלכם עם כיסוי עיניים במקום בלתי צפוי (או מכוסי עיניים ומובלים בזהירות לחדר אחר), זה יכול להגביר את ההנאה וליצור תחושת ריגוש שונה לגמרי, כי עכשיו אתם אומרים, 'אה, אני לא יודע איפה אני הולך לשבת. אני לא יודע איפה אני אעמוד. סקס כזה כרוך בכמות לא מבוטלת של תקשורת ואמון, אז ודאו שבדקתם את השטח מראש כדי שאף אחד לא ייפגע.

האכילו את בן זוגכם עם כיסוי עיניים

אולי תבחרו במתיקות של תות שדה, במרירות של שוקולד מריר, או באומאמי של רול סושי מוכן בצורה מושלמת. אבל מעבר לטעמים השונים שיש לחקור, הכנסת אוכל לחיי המין שלכם פותחת אתכם לחוויות חושיות אחרות. למזונות שונים יש מרקמים שונים. כמה רעיונות טובים? שחקו משחק שבו הצד עם כיסוי העיניים צריך לנחש מה הוא אוכל, אבל אתם יכולים גם פשוט להאכיל אחד את השני. פשוט תנסו לא להכניס שום דבר לתוך הגוף אלא אם כן זה הפה.

כסו שניכם את העיניים ואוננו ביחד (או לבד)

לפעמים, כיסוי העיניים שלכם יכול לעזור לכם לשחרר עכבות, אז אם אחד מכם (או שניכם) קצת ביישן, אתם יכולים לכסות אחד לשני את העיניים ולגעת בעצמכם. או אולי אחד מכם יכול ללבוש כיסוי עיניים בזמן שהשני צופה. הרעיון הוא לחקור את הגוף שלכם יחד מבלי להרגיש מודעים לעצמכם – מה שיכול לעזור לכם ליהנות מהרגע. בנוסף, התמקדות רק בלשמוע אחד את השניה יכולה להיות מלהיבה (בערך כמו סקס בטלפון).

אתם יכולים גם לנסות להשתמש בכיסוי עיניים במהלך סקס לבד ולראות אם זה מהנה עבורכם. לדעת מה מרגיש לכם טוב רק יעזור לכם לבקש את מה שאתם רוצים מהפרטנר שלכם.

כסו את עיניו של בן הזוג ובצעו בו מין אוראלי

סביר להניח שהרעיון הזה כבר עבר לכם בראש, ומסיבה טובה. זה מאפשר למי שמכוסה עיניים פשוט לשכב אחורה וליהנות. התחילו לאט ורדו למטה – תנו לציפייה להיבנות.