יש לכם שאלה?
052-9597881

תארו לעצמכם שאתם עובדים בחנות לצעצועי מין. פעמון הדלת מצלצל ואתם מרימים את מבטכם ממקומכם מאחורי הדלפק כדי לראות אישה נכנסת פנימה. כשאתם שואלים אותה אם היא צריכה עזרה למצוא משהו, היא אומרת בהתרגשות, "אני מחפשת ויברטור, אבל אני לא רוצה להוציא יותר מ-100 שקלים."

זה מצב די שכיח. חנויות לצעצועי מין רואות לעתים קרובות לקוחות נכנסים פנימה נחושים לקנות ויברטור, אבל לא ששים להוציא כמה שצריך לעתים קרובות כדי להשיג מוצר באמת טוב – צעצוע מין איכותי. יש הרבה סיבות לכך שאנשים לא ירצו לבזבז הרבה כסף על צעצוע מין (או כל סוג אחר של צעצוע לצורך העניין), אבל אחד הגורמים לכך עשוי להיות הדעה הרווחת למדי שעונג מיני הוא פינוק קליל. לעיתים קרובות אנחנו לא מעריכים את ההנאה שלנו מבחינה כספית כמו שאנחנו מעריכים דברים אחרים. יש כל כך הרבה עבודה שאנחנו צריכים לעשות כדי לעזור לאנשים להרגיש שההנאה והרצון שלהם נפלאים וראויים לתשומת לב.

הרבה מזה נטוע בבושה. מלמדים אותנו להתייחס להנאה המינית שלנו כאל תכונת אישיות מביכה, לכן הוצאת כסף על זה עשויה להיראות ממש לא הגיונית.

הוצאת סכום קצת יותר גדול על צעצוע מין לא תמיד מביאה אתכם לאיכות טובה יותר, קצת יותר כסף בדרך כלל שווה ליותר ערך (וליותר הנאה) כשזה מגיע לצעצועי מין.

אם אין לכם כסף להוציא על ויברטור יקר כרגע, זה לא אומר שאתם פטורים אוטומטית מלמצוא צעצוע מין נהדר אם זה מה שאתם מחפשים. יש כמה אפשרויות אהובות על הצד הזול יותר. וגם אם יש לכם את הכסף להוציא יותר, אולי אתם עדיין מנסים להבין אילו צעצועי מין עובדים הכי טוב בשבילכם. לדוגמה, אם אתם רק מתחילים לחקור את ההנאה המינית שלכם, אתם לא רוצים לצלול ישר לויברטור אם יתברר שהגוף שלכם רגיש מדי לכוח הקיצוני שכמה מהמוצרים האלה ידועים בו.

הדבר הגדול הוא שכמעט תמיד תוכלו למצוא משהו קצת יותר זול במחיר שדומה בצורתו לצעצועים היקרים יותר. אז אם אתם חדשים בצעצועים או שאתם מחפשים לנסות משהו אחר, להתחיל בטווח התחתון יכול להיות הגיוני מאוד. לאחר מכן, כשאתם מבינים אם סוג זה של צעצוע מתאים לכם, אתם יכולים לשדרג למשהו יקר יותר עם גודל וצורה דומים.

אם אתם יודעים מה אתם רוצים ולהשקיע בצעצוע מין הגיוני עבורכם עכשיו, המשיכו לקרוא כדי לראות מדוע זו יכולה להיות החלטה מצוינת עבורכם.

1. צעצועי מין יקרים עשויים לפתוח אתכם למגוון רחב יותר של תחושות

בעולם של צעצועי מין, ישנם שני סוגים של ויברטורים: רטט וזמזום. באופן כללי, רוב האנשים מעדיפים רטט כי הוא נותן להם רטט עמוק יותר. ויברטורים עם זמזום נותנים תחושה ברמת פני השטח, כאשר הרטט יושב על גבי איזו רקמה שתניחו אותו. עם זאת, ויברטורים עם רטט מגיעים עמוק יותר לתוך הרקמה, כך שאם יש לכם פות, אתם תרגישו אותו לא רק על הדגדגן החיצוני אלא גם לאורך כל צרור העצבים בצורת עצם המשאלה שמתחתיו. אמנם אתם יכולים למצוא כמה צעצועים זולים יותר עם רטט, אבל הם מגיעים לרוב עם תג מחיר גבוה יותר.

צעצועים יקרים יותר גם נוטים לעורר יותר בכל הנוגע לעוצמת הרעידות, אפילו בהגדרות הנמוכות ביותר שלהם. אם אתם חדשים בצעצועי מין אולי רצוי שתימנעו מצעצועים יקרים בהתחלה, בין השאר בגלל שצעצועים זולים יותר מתחילים בהספק נמוך בהרבה. הרעידות החזקות (או המהירות יותר) של צעצועים באיכות גבוהה יכולות למעשה להיות מזעזעות עבור מישהו שהוא חדש בתחום הצעצועים, אבל ברגע שמתרגלים לרטט, עוצמה גבוהה יותר נוטה להיות טובה יותר.

2. בדרך כלל יש להם עיצובים טובים יותר

עיצוב מקיף את צורת הצעצועים, הטקסטורות, המיקום והיצירה של המנוע ועוד ועוד. עיצוב טוב באמת חושב היטב על האופן שבו אנשים ישתמשו בצעצוע ויוצר תכונות שהופכות את השימושים הללו לקלים יותר. לדוגמה, יש אנשים שממש אוהבים את הצעצועים של Fun Factory בגלל שיש להם ידיות קלות לאחיזה.

אמנם זה נכון שאתם יכולים למצוא גרסאות זולות יותר של צעצועי המין היקרים ביותר, אבל כמות המאמץ המושקעת בעיצוב עושה לעתים קרובות הבדל עצום בעבודה של הצעצוע. קחו לדוגמה ויברטורים של ארנבים. ארנבים הם סוג פופולרי של צעצועי מין (במידה רבה, הודות לפרק מפורסם מאוד של "סקס והעיר הגדולה"), כך שיש הרבה גרסאות בנקודות מחיר שונות. אבל העיצוב של הצעצועים האלה משתנה מאוד – עד כדי כך שהחוויה שיש לכם עם ארנב אחד עשויה להיות שונה לחלוטין מהחוויה שיש לכם עם אחר.

חלק מהארנבים עשויים מפלסטיק קשיח עם זרוע חיצונית לא גמישה, מה שאומר שאתם עשויים ליהנות רק אם הנרתיק והדגדגן שלכם מסתדרים בדיוק עם הצעצוע. אם לא, הדגדגן שלכם עלול לאבד מגע עם הרעידות כשאתם משתמשים בארנב באופן פנימי. ארנבים עם עיצוב זה נוטים להופיע בגרסאות הזולות יותר. עם זאת, מעצבי צעצועי מין שיוצרים ארנבים יקרים יותר למדו שגמישות היא המפתח להפיכת הצעצועים האלה למדהימים. יש ארנבים עם זרועות פנימיות גמישות, זרועות חיצוניות גמישות, או שניהם, כך שהדגדגן שלכם לא יאבד מגע עם הצעצוע.

מבצעים קיימים באתר