יש לכם שאלה?
052-9597881

הנה 13 טיפים שכדאי לכם לנסות לפני, במהלך ואחרי סקס טלפוני.

1. לא יודעים מאיפה להתחיל? שאלו את עצמכם לגבי מה אתם אוהבים ולא אוהבים

זה יכול להיות מאתגר לתקשר את הרצון שלכם אם אתם לא יודעים מה הוא. אז אם אתם רוצים לקיים סקס בטלפון, שקלו לשאול את עצמכם מה מדליק אתכם ומה לא. אם, למשל, אתם לא קולניים במיוחד במהלך יחסי מין, אתם עשויים לבקש מבן הזוג שלכם לדלג על שאלות פתוחות (כמו "איך זה מרגיש?") ובמקום זאת לשאול שאלות ישירות כמו "האם זה מרגיש טוב?" אתם יכולים להעצים את התשובה כשאתם עונים (כמובן), אבל זה עלול לגרום לכם להרגיש פחות לחץ להגיב.

2. חשבו על המילים והביטויים שמדליקים אתכם (היו ספציפיים)

אם אתם יודעים מה אתם אוהבים, אבל אתם לא יודעים איך לדבר על זה, תחשבו על ספרים, שירים וסרטים שמכניסים אתכם לאווירה. איך הייתם מתארים אותם? דחפו את עצמכם בעדינות להיות יותר תיאוריים על ידי חשיבה בדיוק על מה אתם אוהבים, איך אתם רוצים את זה ואיפה אתם אוהבים את זה. ככל שתוכלו להגיע להצהרות כמו "אני אוהב את זה כש…" כך יהיה קל יותר לשתף את הדברים האלה במהלך סקס טלפוני.

3. מצאו מקום שקט ופרטי לקיים בו יחסי מין בטלפון

אם אתם יכולים לקיים סקס טלפוני ספונטני, לכו על זה! אבל אם אתם גרים עם אנשים אחרים, יש לכם חששות לגבי הפרטיות, או שאתם רוצים קצת זמן להתכונן – קדימה,  התחילו לתכנן. מצאו זמן ומקום המאפשרים לכם לדבר בפתיחות מבלי להפריע לאחרים סביבכם.

4. אל תשכחו להטעין את הטלפון שלכם

בדיוק כמו שהויברטור שלכם מת בזמן שאתם משתמשים בו, זה כנראה יהיה מאוד מיוחד אם הטלפון שלכם ימות בזמן שאתם מקיימים יחסי מין. לשם כך, ודאו שטענתם את הטלפון שלכם (או מכשירים אחרים) ושאתם נמצאים במקום עם קליטה טובה או חיבור ל-Wi-Fi.

5. קבעו את מצב הרוח

זה מועיל לתכנן קצת סקס בטלפון. זה צריך לכלול טעינת הטלפון שלכם, ודאו שאתם במקום פרטי, אבל זה יכול לכלול גם הלבשה תחתונה, הדלקת נרות או כל דבר אחר שמכניס אתכם לאווירה.

6. בנו ציפייה

אם אינכם מקיימים סקס טלפוני ספונטני, זה יכול להיות מאתגר להבין איך להפוך את שיחת הטלפון שלכם למין. כן, נרות וביגוד סקסי יכולים לעזור לכם להיכנס לעניינים, אבל אולי תשקלו לשלוח תמונה מפתה או הודעת טקסט פלרטטנית כדי לבנות ציפייה. בסופו של דבר, להיות "שקופים לגבי הרצונות שלכם" הוא המפתח למין טלפוני טוב, ולהודיע ​​לבן הזוג שלכם שאתם רוצים אותם לפני שאתם מתקשרים עשוי גם לעזור.

7. דעו שהסקס הטלפוני שלכם יכול לכלול שיחת וידאו

סקס טלפוני ב-2022 יכול להיות הרבה יותר מסתם שיחה קולית. אם שניכם מרגישים בנוח, אתם יכולים לנסות סקס בוידאו. רבים מאותם כללים וטיפים שלמעלה חלים כאן (פלוס מינוס תאורה טובה), אבל אין לחץ להפוך את חיי המין שלכם למסיבת זום אלא אם כן אתם רוצים.

8. שקלו להתחיל את השיחה על ידי קריאת טקסט אירוטי זה לזה

אולי אתם לא בדיוק יודעים איך להתחיל. אולי אתם ובן זוגכם השתמשתם רק בטלפון כדי להתבכיין על פוליטיקה. אתם יכולים לנסות להכניס לאט יותר חושניות לשיחות שלכם על ידי קריאת ספרות בצורה אירוטית זה לזה. יש ספרים אירוטיים שאתם יכולים לקרוא מהם חלקים נועזים במיוחד.

9. צפו יחד בפורנו

אולי קריאת ספרים בקול מרגישה מביכה יותר ממין טלפוני אמיתי, או שאתם רוצים לנסות גם משהו אחר. שקלו לשתף פורנו לפני הדייט שלכם, להחליף קטעי וידאו, או אפילו לקחת קצת זמן כדי למצוא ולצפות בפורנו בזמן שאתם בטלפון יחד.

10. דברו על העבר – או על העתיד

כמו שיתוף פורנו או קריאת ספרים, אתם יכולים להתחיל דברים על ידי דיבור על כמה מהחוויות הטובות ביותר שאתם ובן הזוג שלכם חלקתם (זוכרים סקס בחופשה?) או אפילו לפתוח על משהו שאתם רוצים לנסות לעשות יחד בעתיד. זכרו להישען על הפרטים כדי שאתם ובן זוגכם תוכלו לתת לדמיון שלכם להתפתח.

11. השתמשו בצעצועי המין שלכם

זה לא סוד שצעצועי מין יכולים להגביר את ההנאה ולעזור לכם למקסם סוגים מסוימים של גירוי כשאתם לבד (או ביחד). אז אל תפחדו להשתמש באביזרי מין במהלך סקס בטלפון. ישנם היום צעצועי מין שמאפשרים לבן הזוג שלכם לשלוט בהם מרחוק.

12. שחקו במשחקי תפקידים

זה מסובך – אנחנו לא רוצים שתרגישו שאתם צריכים לקחת את זה ברצינות, אבל זה יכול לעזור אם אתם נכנסים לדמות. תחשבו על זה כאילו אתם מאפשרים לעצמכם להתמסר לפנטזיות שלכם ולצאת מחוץ לעצמכם לרגע. מה הייתם אומרים אם לא היה לכם פחד? מי הייתם אם לא הייתם מודאגים מאנשים אחרים? לאפשר לעצמכם להביע את הרצונות שלכם באמצעות משחק תפקידים, או אלטר אגו, עשוי לעזור לכם לבטא את הפנטזיות האותנטיות ביותר שלכם.

13. אבל אל תרגישו לחץ לבצע

משחק תפקידים הוא מדהים, אבל אל תילחצו מהביצוע. סקס טלפוני עדיין יכול להיות חוויה אותנטית ואינטימית. אז, במקום להניח שאתם צריכים להישמע כמו כוכב פורנו (אלא אם כן אתם רוצים), התחברו לגוף שלכם ולבן הזוג שלכם כדי שתוכלו להדגיש את ההנאה על פני הביצוע.

מבצעים קיימים באתר