יש לכם שאלה?
052-9597881

סקס אורגזמי חם עוסק בהנאת גוף מלאה ושימוש בכל גופכם.

 

אורגזמות ברמה גבוהה מחייבות למיין הרבה מאיך שאנחנו חברתיים. לגופנו כולו יכולת לחוות הנאה ותחושה ארוטית, אך אנשים רבים קיבלו קשר עם ההכרה בכך שהאזור האנאלי הוא אזור ארוגני. כל גופך יכול וצריך להיות חלק מהאנטומיה המינית שלך. עם זאת, רובנו מצמצמים את מה שאנו רואים כאנטומיה מינית שלנו רק לאיבר המין שלנו.

 

אני תומך ענק במגע בגוף מלא ככלי שיעזור להגביר את יכולת ההנאה שלנו. מגע גוף מלא הכולל את פי הטבעת והערמונית משלב את כל חלקי הגוף שלנו מבוססי ההנאה ומסיר את הקשר של חלקים "טובים" לעומת חלקים "רעים". זה יכול לעזור להסיר את הבושה בגוף על ידי מראה לך שכל גופך אכן טוב, מכיוון שלגוף כולו יש יכולת הנאה. שדרוג האורגזמות שלך נוגע לשילוב גופך הכולל, ולאפשר סוגים שונים של מגע וחקירה.

 

עקוב אחר הצעדים הבאים לאורגזמות עם משחק אנאלי ולסקס הטוב ביותר בחייך:

התחל לדבר על משחק אנאלי בביטחון ובגלוי. עשה את זה פחות טאבו על ידי דיון עם בני זוג וחברים. הרבה אנשים סקרנים לגבי משחק אנאלי, וייתכן שניסו זאת. שאלו איך היה להם.

לְהִרָגַע. היה מעורר ונוח ככל האפשר לפני שאתה מתחיל כל סוג של משחק אנאלי (לבד או עם בן זוג). זה הופך אותו לנעים וחם יותר.

 גע באזור האנאלי שלך, התבונן בו ושחק איתו. עשה זאת לעתים קרובות מאוד! זה תחום שאתה רוצה להכיר. התרגלו לחווית הישבן שלך הקשורה להנאה.

לאונן תוך כדי גירוי הערמונית והפי הטבעת שלך. זוהי דרך נהדרת להתחיל לקשר אותה לאורגזמה.

השתמש בהמון סיכה. פי הטבעת מסוגל להתמודד עם החדרת אצבע, צעצוע או איבר המין, אך עדיין נדרש שימוש בסיכה – ותנועות ראשוניות איטיות – מכיוון שרקמת פי הטבעת עדינה יותר מרקמת הנרתיק או הפה.

השתמש בצעצועים. בצע ניסויים עם תקעי עכוז, ממריצים לערמונית וכאבי חיץ כמו ויברטור או דילדו. כל אלה הם מוצרי הנאה איכותיים שאני ממליץ עליהם.

לתקשר. אזור אנאלי מהנה ומשחק ערמונית דורש שיתוף במה שמרגיש טוב או פחות טוב; לשאול את בן / בת הזוג שלך אם זה מעורר בזמן שאתה נעים להם; ולהוסיף ללא הפסקה סיכה.

 

מבצעים קיימים באתר