יש לכם שאלה?
052-9597881

כשאתה רווק, כמה סקס יש לך? ואני לא מתכוון לסטוצים או ריבאונדים של לילה אחד (שניהם נהדרים) אבל אני מדבר על סקס עם עצמך.

 

אנשים רבים שאינם במערכת יחסים מתגעגעים לרגעים האינטימיים, החיבוקים הנלהבים, הנגיעות החושניות וכמובן ההנאה המינית. אם זה המקרה עבורך, אל תמשיך להתאבל על הרגעים האלה! רק בגלל שאתה לא "עם" מישהו זה לא אומר שאתה צריך להפסיק את ההנאה שלך, אתה יכול לחבק את המיניות שלך כשאתה רווק. מיניות ומערכות יחסים אינן בלעדיות הדדית, למידה על גופך היא תהליך חיוני בפיתוח זהות מינית בריאה וייתכן שזה הזמן הטוב ביותר לחקור הנאה כשאתה רווק, אז הנה מה שאתה יכול לעשות כדי לתרגל הנאה מינית.

 

חבקו את גופכם ותלמדו מה אתם אוהבים

יש לך כל כך הרבה פוטנציאל הנאה בגופך, הגיע הזמן לחבק את כל זה. חקר מגע סולו יאפשר לך לגלות מה מרגיש הכי טוב ואיך לגשת במודע להנאה בגופך שלך לתחושות עמוקות יותר. גלה כיצד אתה רוצה שנוגעים אליך, איפה, איך, מתי. חבקו כל סנטימטר בגופכם, שומן, עצמות, שרירים, שיער וצפו בתחושות שאתם מרגישים כשנוגעים. ככל שתדעו יותר מה מרגיש טוב, כך גדל הסיכוי שתחבקו את כל גופכם. אז התחל לחקור בזמן שיש לך זמן ומרחב להיות עם עצמך.

 

עשו סקס עם עצמכם

שחרור אנדורפין הנגרם על ידי אורגזמה יכול להכניס אותך למצב רוח נהדר ולתמוך בחיבור עם אחרים. אורגזמה משחררת את ההורמונים הנוירוכימיים המרגישים טוב עם דופמין ואוקסיטוצין, המכונים גם הורמונים 'אושר', 'חיבוק' ו'אהבה 'שמשפרים את מצב הרוח שלך, יוצרים שיא טבעי, מגבירים את שביעות הרצון שלך ומפעילים את מעגלי התגמולים במוח שלך. אוננות היא פעילות רבת עוצמה המשחררת אוקסיטוצין ומורידה את ההגנות שלך וגורמת לאנשים שלך לבטוח יותר, מחזקת קשרים רגשיים עם העצמי ואחרים. אנשים חווים לעתים קרובות את דעתם המפוצצת אורגזמות מעצמם ועשויים לחוש בהשפעות עד שעה לאחר מכן. אז זה יכול לתמוך בך להרגיש יותר מחובר לאנשים, בין אם הם פרטנר מיני או לא.

 

טיפול עצמי חושני

כחברה, איננו מעדיפים עדיפות להנאה, אלא מעריכים את המעשה בעוצמה גבוהה של להיות עסוקים. תענוג הוא פרקטיקה שיכולה לתמוך בך בבחינת המיניות שלך, כך גם צורה כלשהי של טיפול עצמי חושני כל יום. זה יכול להיות לבישת בגדים שמרגישים טוב על עורך, זה יכול להיות אמבטיה, לקחת את עצמך לדייט, לעבור למוזיקה, לאכול שוקולד, להאזין לסיפור שמע אירוטי, לקנות לעצמך פרחים או לעסות שמן בגופך. . אם זה גורם לך להרגיש חושני ומוציא אותך מהראש ולרגע, להתמכר!

 

מבצעים קיימים באתר