יש לכם שאלה?
052-9597881

לכולם מגיע חיי מין מרגשים. אומנם אורגזמות אינן מקור ההנאה היחיד במהלך יחסי מין, אך הן בהחלט מקור משמעותי. למרבה הצער, קיים פער אורגזמה עקבי בין גברים לנשים ובאיזו תדירות הם מגיעים לשיא.

מהו פער האורגזמה?

פער האורגזמה הוא תופעה שבה במהלך סקס הטרוסקסואלי, גברים מדווחים שהם מגיעים לאורגזמה לעתים קרובות יותר מאשר נשים. למעשה, הסקר הלאומי לבריאות והתנהגות מינית שאל את האמריקאים הבוגרים על המפגשים המיניים האחרונים שלהם. התוצאות הראו כי 64% מהנשים הטרוסקסואליות דיווחו על חווית אורגזמה במפגש המיני האחרון בהשוואה ל-91% מהגברים הטרוסקסואליים שדיווחו על אורגזמה – הבדל עקבי של 27%.

הסקר שאל גם לגבי ההתנהגויות המיניות בהן השתתפו האנשים והשווה נתונים אלה לשיעורי האורגזמה. התוצאות הראו שגברים עדיין נותרו סביב רף ה-90% הגעה לאורגזמה ללא קשר למעשים המיניים שבוצעו. אולם האורגזמות הנשיות השתנו מאוד. 64% מהנשים דיווחו על אורגזמה כאשר אוננות משותפת נכללה במהלך המין, ו-81% מהנשים במחקר דיווחו על אורגזמה כשביצעו בהן יחסי מין אוראליים. זה מראה שפעולות מיניות מגוונות הן מרכיב קריטי לסגירת פער האורגזמה.

מעניין לציין שגברים הטרוסקסואליים רבים דיווחו כי גם בנות זוגם חוות אורגזמות, אך אותן נשים מדווחות אחרת. זה יכול להיות שכמה גברים מאמינים שהם גרמו לבת זוגן להגיע לאורגזמה כשבעצם הם לא באמת עשו זאת או שהאישה זייפה אורגזמה.

פערים אלה מתרחשים בעיקר במערכות יחסים הטרוסקסואליות. נשים לסביות, למשל, מדווחות על אורגזמה ב-86% מהמקרים. עם זאת, אי אפשר להאשים את הגברים או הנשים בבעיות אלה במפגשים המיניים ביניהם. במקום זאת, פער האורגזמה מדגיש את הבעיות סביב המיניות הנשית בתוך התרבות שלנו. קיים חוסר הבנה חברתית של האנטומיה הנשית – כגון חשיבות הדגדגן להנאה – וההנאה הנשית מלאה בסטיגמות  שונות.

כיצד לסגור את פער האורגזמה ולהגביר את ההנאה המינית

תפסיקו לזייף אורגזמות!

זה נכון לכל מין. בכל פעם שאתם מזייפים אורגזמה, השותף שלכם מניח שכל מה שהוא עשה היה מהנה עבורכם, וסביר יותר שהוא ינסה את אותה הטכניקה בעתיד. במקום לזייף אורגזמה, נסו להציע טכניקה אחרת, או הקפידו לעודד את בן זוגכם כשהוא משתמש בטכניקה שאתם נהנים ממנה.

אל תשכחו ממשחק מקדים

לעתים אנשים ממעיטים בכוחו של המשחק המקדים. הוא עוזר להגביר את העוררות והופך את הסקס למהנה יותר. לנשים רבות קל יותר להגיע לאורגזמה כאשר הן מקבלות מין אוראלי בהשוואה לחדירה לנרתיק בלבד. לכן הגדלת משך המשחק המקדים במהלך יחסי מין יכולה לתרום רבות לסגירת פער האורגזמה. אפשר גם להשתמש בצעצועי מין.

תתקשרו

תקשורת היא המפתח בכל מערכת יחסים (אפלטונית, רומנטית, מינית וכו'). במיוחד בהקשר מיני, התקשורת מייתרת את הצורך בניחושים אם בן או בת הזוג שלכם נהנים. הבהירות לגבי מה אתם אוהבים לא רק תעזור לכם ליהנות ממין טוב יותר, אלא היא תעניק לבן / בת זוגכם יותר ביטחון ואולי תוביל ליותר אורגזמות.

תשתמשו בטכניקות מיניות מגוונות

לעתים קרובות חדירה לנרתיק לבדה אינה מספיקה כדי להגיע לאורגזמה. במקום זאת, יש סיכוי גבוה יותר שמישהו יגיע לאורגזמה אם בן זוגו משתמש במגוון טכניקות מיניות כגון גירוי הדגדגן, שימוש בצעצועי מין, מין אוראלי וכו'. הדרך הטובה ביותר לגלות ממה אתם ובני זוגכם נהנים היא דרך תקשורת וטכניקות חדשות.

תהיו סקרנים ותרגישו בנוח עם המיניות שלכם

המיניות הנשית זכתה לסטיגמטיות רבה בחברה של היום. זה מוביל לעתים קרובות להפחדה, ונשים רבות אולי לא מרגישות בנוח לדבר על מה שהן רוצות שיקרה במהלך יחסי מין. קבלת המיניות שלכם היא מקום מצוין להתחיל בו כדי לסגור את פער האורגזמה.

ידע

סיבה משמעותית לכך שהפער באורגזמה קיים היא מכיוון שהחברה בכללותה נוטה להיות חסרת השכלה בנוגע להנאה מינית נשית. אינכם צריכים להיות מורים לחינוך מיני כדי להיות מומחים למה שאתם ובני הזוג שלכם אוהבים. השקעת הזמן כדי ללמוד ולהבין כמה מיניות יכולה לתרום לכם היא משמעותית לסגירת פער האורגזמה.

לא ניתן להאשים את פער האורגזמה על אף מין, אך ישנם צעדים שרובנו יכולים לנקוט כדי לפתור את הבעיה יחד ולסגור את הפער.

מבצעים קיימים באתר