יש לכם שאלה?
052-9597881

אם אתם עדיין לא משתמשים בהם, אבל אתם רוצים לעשות זאת, זה המקום להתחיל.

הודות לחינוך המיני במדינה שלנו והנטייה הכללית לפוריטניות, היחסים שלנו עם סקס והיכולת שלנו לדבר על כך הם, אתם יודעים, דפוקים. למרות שהדיבור על סקס גורם לו להיות טוב יותר, אנחנו עדיין לא טובים בלהיות פגיעים בצורה כזאת, אפילו עם שותפים במערכות יחסים ארוכות טווח.

למעשה, לעתים קרובות קל יותר לבקש מפרטנר בסטוץ שיחנוק אתכם מאשר להודות שאתם רוצים להשתמש במתקני פטמות בפני בן זוגכם מזה ארבע שנים. מכיוון שבדרך כלל יש גישה מדכאת לכל הדברים האלה, אפילו הסטיות הקטנות ביותר יכולות להיות לא נוחות כנושא לשיחה. רבות מחברותיי נמנעו מלבקש מהשותפים שלהן להשתמש בצעצועי מין במיטה מכיוון שהן מרגישות נבוכות מכך, או כאילו שהן נראות מפוחדות מדי. הברים נוטים יותר להרגיש תחושה שהם לא מספיקים או שהם עשויים להיות מוחלפים בקלות. לפעמים ההתלבטות היא בנוגע לבושה, לפעמים זה יותר עניין של למה לטלטל את הסירה כשהיא יציבה, ולפעמים אתם פשוט לא יודעים מה להגיד או מתי.

תראו, אתם לא הולכים להיות מוחלפים בצעצוע מין, לא משנה כמה פעמים זה יגרום לשותפה שלכם לגמור. אם היא מסתדרת עם הבדיחות הנדושות שלכם, מרתוני אמבטיה של 45 דקות ומכנסי כדורסל רעועים, היא כבר מושקעת עמוק מדי מכדי לאפשר לדילדו להחליף אתכם. הוספת צעצועי מין רק מעודדת סקס פתוח ומהנה יותר. תוכלו לחוות רגיעה או להשתעמם מה"רגיל". הצפייה ב"המשרד" בפעם ה-18 היא מנחמת, אבל זו לא יכולה להיות התוכנית היחידה שאתם צופים בה, אתם יודעים?

כמובן שניהול שיחות עם בני זוגכם על שילוב אלמנטים חדשים בחיי המין שלכם לא אמור להיות ניסוי חד פעמי. הרצונות ותחומי העניין שלכם ישתנו עם הזמן, אך בדרך כלל השיחה הראשונה היא הקשה ביותר. אז אני אגיד לכם איך ומתי להביא את הדברים המפוצצים.

אתם נורמליים. זה נורמלי

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מעלים את עניין הרחבת הרפרטואר של אביזרי המין שלכם הוא להזכיר לעצמכם שמה שאתם מתעניינים בו הוא נורמלי ולא מביש.

מלבד הדברים המוזרים באמת שאתם עלולים לצפות בהם בלילות שבהם יש לכם את הבית לעצמכם ואתם צופים באתרי פורנו, סביר להניח שמה שאתם רוצים באמת לעשות לא יצליח להגעיל את בני הזוג שלכם. זה לא אומר שהם עכשיו ישמחו לנסות כל דבר רק בגלל שהעליתם את הנושא – שימוש בצעצועי מין יכול להיות מפחיד, ויש דברים שייתכן שבן או בת הזוג שלכם לעולם לא יהיו מעוניינים לנסות – אבל רוב האנשים בימים אלה הם בעלי מודעות כללית, לפחות לצעצועי מין.

למעשה, יש סיכוי טוב שבני זוגכם כבר מחזיקים כמה צעצועי מין בבעלותם. כבר בשנת 2009, 52.5% מהנשים דיווחו כי יש בבעלותן ויברטור. המספר כמעט בוודאי גבוה יותר כעת, מכיוון שקל יותר לרכוש באופן דיסקרטי באינטרנט. למעשה, מחקר אחר משנת 2017 מעלה את המספר הזה ל-78%. ולמרות הסטיגמה של חומרי סיכה בקרב אנשים סטרייטים על היותם מיותרים, על פי סקר שנערך בשנת 2012, 65.6% מהנשים השתמשו בחומר סיכה בעבר, ו-20% דיווחו על שימוש בחומר סיכה רק בחודש האחרון.

מתי כדאי לדבר על זה

למרות שהרצון להתנסות בצעצועים הוא נורמלי ביותר, עדיין חשוב לתזמן נכון את השיחה. בני הזוג שלכם אולי לא מרגישים את אותה התחושה הרגועה לגבי השיחה ואתם עשויים להתגונן או להרגיש פגועים בהתחלה. בחרו זמן ניטרלי כאשר שניכם לבד. אף אחד לא רוצה לשמוע שבן זוגו אינו מרוצה מינית כשהוא מתכונן לאירוע משפחתי. באופן אידיאלי, עליכם להתחיל את השיחה בדייט זוגי תוך שתיית בקבוק יין (או במהלך כל טקס אחר נעים לאחר ארוחת הערב שלכם). שניכם צריכים להיות רגועים ובמצב רוח טוב.

מה שלא תעשו, אנא אל תציפו את הרעיון של הוספת צעצועים בפעם הראשונה במהלך יחסי מין, דבר המעמיד את בן / בת הזוג שלכם בלחץ להסכים באופן מיידי על מנת להמשיך את הרגע. זה גם עלול לגרום לכם להיראות כאילו אתם מרוכזים יותר במה שחסר במקום ליהנות מהמין ששניכם עושים כרגע. אתם יכולים להעלות רעיונות כמו לנסות חומר סיכה או ויברטור שאתם יודעים שיש לבן / בת הזוג שלכם במהלך משחק מקדים, במיוחד אם אתם מרגישים שבן / בת הזוג שלכם כנראה מעוניינים ברעיון. רק היו ברורים לגבי זה שהם לא צריכים להגיד כן כתנאי להמשך העניין המיני שלכם בהם.

מבצעים קיימים באתר