יש לכם שאלה?
052-9597881

מה עולה לכם בראש כשאתם שומעים על גברים שמשתמשים בצעצועי מין?

האם דמיינתם פנס לא כל כך דיסקרטי שמחביאים בארון כדי להימנע ממבוכה? אם זה המצב, אתם עדיין עשויים לחשוב שהרעיון של גברים שמשתמשים בצעצועי מין הוא בגדר טאבו. אבל זה לא חייב להיות ככה.

יש מגוון רחב של צעצועי מין לנשים, אך ישנן אפשרויות רבות לגברים שפשוט לא מדברים עליהן. המשיכו לקרוא כדי ללמוד אם גברים משתמשים בצעצועי מין, מדוע גברים צריכים להשתמש בצעצועי מין, ואפשרויות שונות של צעצועי מין לאנשים עם איבר מין זכרי.

האם גברים משתמשים בצעצועי מין?

כן, גברים משתמשים בצעצועי מין. בעוד שגברים רבים מתביישים ברעיון של שימוש בצעצועי מין, כ-45% מהגברים הבוגרים משתמשים בהם לבד או עם בן זוג. הנתון הזה אולי נראה לכם מדהים, אבל במציאות הוא צריך להיות גבוה יותר. יש לעודד גברים להשתמש יותר בצעצועי מין.

היתרונות של שימוש בצעצועי מין בקרב גברים

מלבד היותם כיפיים ונעימים, לצעצועי מין יש למעשה הרבה יתרונות עבורכם ועבור בני זוגכם! אז לפני שאתם זורקים את הרעיון הזה לפח, תבחנו רגע איך צעצוע מין לגברים יכול לשפר את חייכם ואת מערכת היחסים שלכם.

שיפור הבריאות הגופנית

אוננות טובה לבריאות שלכם, וצעצועי מין יכולים רק לשפר אותה. אמנם אין שום דבר רע בשימוש ביד, אבל זה לפעמים יכול להיות משעמם. צעצועי מין יהפכו את האוננות שלכם למהנה יותר ויעניקו לכם אורגזמות טובות יותר, שיכולות למעשה לשפר את בריאותכם הגופנית והנפשית אף יותר.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של אוננות שאנשים לא יודעים עליו הוא שהיא יכולה להפחית את הסיכון לסרטן הערמונית. אוננות יכולה גם לשפר את המערכת החיסונית שלכם, בריאותכם הנפשית ובריאות הלב וכלי הדם.

שיפור הבריאות המינית

אוננות עם צעצועי מין יכולה גם לשפר את בריאותכם המינית. צעצועי מין יכולים לעזור לכם לחקור מה מרגיש טוב על גופכם ולבנות את הביטחון שלכם לפני שתנסו משהו עם בן זוג שאולי אינכם מוכנים אליו.

צעצועי מין לגברים משמשים גם עבור אנשים שרוצים לשפר את הביצועים המיניים שלהם. לאנשים המתמודדים עם זקפה חלשה או שפיכה מוקדמת, ישנם צעצועים מסוימים שיכולים לשמור על זקפה קשה או אפילו לעכב שפיכה.

כיף לזוגות

צעצועי מין יכולים לתבל את העניינים בחדר השינה עבור כל אחד מכיוון שהם גורמים הנאה רבה יותר לשני הצדדים, בתנוחות מין שונות במהלך יחסי המין.

שימוש בצעצועים עם בן זוג יכול להיות אינטימי במיוחד אם אתם בוחנים דרכים חדשות לחוות הנאה.

סקס מרחוק

צעצועי מין הם דרך מרגשת של זוגות להתחבר באופן אינטימי כאשר הם במערכת יחסים בשלט רחוק. למרות שאתם יכולים להשתמש בכל צעצוע מין במהלך סקס טלפוני, ישנם צעצועים שאתם יכולים לשלוט עליהם מכל מרחק.

סוגי צעצועי מין

יש מגוון די רחב של צעצועי מין לגברים, אבל רוב האנשים לא מכירים שום דבר מלבד הפנס המוכר. למרות שזה צעצוע מאוד פופולרי, הוא רק משרת את המטרה של ניפוח.

צעצועי מין אחרים יכולים להביא לכם הנאה בדרכים שונות וניתן להשתמש בהם במהלך יחסי מין כדי לעזור גם לבני זוגכם להרגיש טוב.

שרוול אוננות

שרוול אוננות הוא כל צעצוע שמחקה את מבנה הנרתיק, הפה או פי הטבעת כדי שתוכלו להכניס את הפין שלכם לתוכו. שרוולי אוננות מיועדים למשחק עצמי, והם בהחלט מהנים יותר מהיד שלכם.

טבעת פין

טבעת פין היא אביזר ללא שימוש בידיים שלרוב יושב על בסיס האיבר ומגביל את זרימת הדם לצורך עיכוב שפיכה. טבעות פין ידועות גם בהגדלת הזיקפה והגברת התחושות המורגשות.

אנשים הסובלים מבעיות זיקפה ישתמשו לרוב בטבעות פין כדי שיוכלו לתפקד כרגיל במהלך יחסי מין.

טבעות פין רוטטות מהנות למשחק עצמי וגם לסקס עם בני זוג. אם יש לכם בת זוג, טבעות פין רוטטות יכולות לעורר את הדגדגן שלה במהלך יחסי מין. הן יכולות לעבוד גם כוויברטורים גם אם הן לא עוטפות את הפין.

פלאגים אנאליים

פלאגים הם צעצועי מין אנאליים שיכולים לשמש כל אחד שמתעניין בחדירה לפי הטבעת. פלאגים אנאליים מגיעים במגוון רחב של צורות וגדלים על בסיס העדפה, וחלקם אף רוטטים להנאה נוספת. צעצועים אלה נשארים במקומם במהלך יחסי מין עם חדירה ומפעילים לחץ ליד נקודת הג'י הן אצל גברים והן אצל נשים.

גירוי הערמונית

מעורר ערמונית או עיסוי ערמונית הוא מעין כלי שנראה כמו שרביט ונועד להגיע ולגרות את בלוטת הערמונית. עיסוי ערמונית יכול לא רק להעניק לכם אורגזמות מרהיבות, אלא גם לספק יתרונות בריאותיים רבים.

מעוררי ערמונית עשויים להפחיד את מי שעוד לא ניסה להיפתח למין אנאלי. עם זאת, בראש פתוח, גברים שמשתמשים בצעצועי מין יכולים לשפר באופן דרמטי את חיי המין שלהם עם צעצועים אלה, אחרת חברות צעצועי מין לא היו מוכרות כל כך הרבה מהם.

מאריך פין

מאריך פין, או שרוול פין, הוא בעצם רק כיסוי מעל הפין שיגדיל את אורכו והיקפו, כמעט כמו דילדו לביש.

ניתן להשתמש בצעצועים אלה כדי להעניק לבן / בת זוגכם חוויה מהנה יותר, כמו גם לעזור לכם להחזיק זמן רב יותר במהלך יחסי מין. בחלק משרוולי הפין הוסיפו טקסטורות או רטט להנאה רבה יותר.

צעצועי מין הפועלים בשלט רחוק. אלה כוללים ויברטורים הניתנים לחיבור באמצעות האינטרנט ושליטה על ידי השותף שלכם, לא משנה כמה הוא רחוק.

אלה יכולים להיות מושלמים ליחסים בשלט רחוק, כמו גם לשותפים שנהנים מהסיכון שבשימוש בצעצועים דיסקרטיים בפומבי.

לגברים שמשתמשים בצעצועי מין, או לאלה שרוצים

יש לקוות שמאמר זה עזר לכם להבין מדוע יש גברים שמשתמשים בצעצועי מין ושאין מה להתבייש בזה. אולי אפילו שכנענו אתכם לנסות להשתמש באחד, אחרי הכל, יש כל כך הרבה אפשרויות בלי קשר למיניות או לניסיון שלכם.

אם אתם משתמשים בצעצועי מין כדי לנסות לפתור בעיות בתפקוד המיני בינכם לבין בן זוגכם, זו דרך מצוינת להתחיל ואנו מקווים שזה יעבוד עבורכם. עם זאת, אם אתם עדיין מתקשים, קבעו פגישת ייעוץ איתנו כדי לבדוק אם אחד מהשירותים שלנו יכול לעזור לחיי המין שלכם לחזור לשגרה.

מבצעים קיימים באתר