ויברטורים הם מצרך צעצועי מין וכולם צריכים אחד בקולקציה שלהם. בין אם את / ה חדש / ה או שאתה משתמש / ה בצעצועי מין כבר שנים, הם נהדרים שיהיו בהישג יד במגירות המיטה שלך.

 

אם אתה חדש בצעצועי מין אז הם מקום נהדר להתחיל בו. הם דיסקרטיים, בגודל כיס וניתן להסתיר אותם בקלות אם אתה חושש שמישהו ימצא אותם.

 

אז אם ברצונך לגלות יותר על ויברטי הכדור המדהימים האלה, ראה להלן ..

 

מהו ויברטור כדור?

ויברטור קליעים הוא אחד ממכשירי צעצועי המין המתנעים הנפוצים ביותר. הוויברציות קטנות בגודלן ומשמשות כדי לספק גירוי לאזורים האנדוגניים, כולל הדגדגן והפטמות או בכל מקום שמרגיש נהדר.

 

בדרך כלל הם מגיעים במגוון גדלים החל מקטן ודיסקרטי. אלה נהדרים כשאתה רוצה צעצוע שקל להסתיר! ניתן ליהנות מהגרסאות הארוכות יותר של ויברטורי קליעים הניתן להחדרה עבור אלו שאוהבים חדירה. אמנם הם קטנים מרוב הוויברטורים האחרים, אך הם הבחירה המושלמת למתחילים ולמי שמחפש ויברטור דיסקרטי ונייד.

 

כיצד להשתמש בויברטור כדור

✓ קל לשימוש – בדרך כלל ניתן לשלוט על הכדורים באמצעות כפתור יחיד המשמש להפעלת המכשיר, הדלקת דפוסים וכיבוי. כאשר מופעלים, ניתן להשתמש בתנודות כדי לעורר את האזורים האנדוגניים ולגירוי הדגדגן. כמה כדורים עשויים להגיע עם מהירות יחידה סטנדרטית ואילו אחרים עשויים להגיע עם מגוון פונקציות ומהירויות לבחירה. יש כדור לכולם!

 

✓ נהדר לגירוי דגדגן – כדי להפיק הנאה מרבית מוויברטור קליעים אנו ממליצים להשתמש בהם לגירוי דגדגן. החל את קצה הכדור על מכסה המנוע של הדגדגן שלך ותנוע בתנועות סיבוביות. נסה את הכתמים המתוקים שלך ועבור עם כל מה שמרגיש לך טוב.

 

✓ השתמשו בסולו או עם בן זוג – כדורים יכולים להוות תוספת נהדרת למין אם אתם רוצים לתבל דברים בחדר השינה. השתמש בכדור על בן זוגך לצורך גירוי נוסף של הדגדגן במהלך קיום יחסי המין.

 

✓ התייחד עם סיכה מסוימת – חומר סיכה נהדר יכול לשפר כל חוויה מינית. השתמש עם ויברטור קליע להחלפה נוספת. למען הסיבוב הטוב, אנו ממליצים להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים.

 

✓ קח את זה במקלחת או באמבטיה – יש כל כך הרבה כדורים אטומים למים בחוץ כדי שתוכל ליהנות יותר עם האווירה שלך. קח אותם במקלחת להנאה נוספת או ליהנות מאמבטיה חושנית עם הכדור שלך. המשמעות היא גם שהם קלים מאוד לניקוי. אנו ממליצים תמיד לנקות את הכדור במי סבון חמים לפני ואחרי השימוש.