יש לכם שאלה?
052-9597881

המיניות שלנו היא מרכיב מרכזי בזהויות האישיות שלנו. לכולנו טביעות אצבעות מיניות ייחודיות. בעוד שהנאה מינית היא חוויה טבעית ובריאה, הגבלות תרבותיות לעיתים מונעות את הופעתה הטבעית. זה לא נדיר שנשים (וגברים) נאבקים עם מסרים סותרים, מרשמים מגדריים נוקשים וערכים מדכאים המגבילים את הדחף האינסטינקטיבי שלנו להנאה וסיפוק מיני.

אם אתה מוכן לחקור את הדרך האישית שלך לסיפוק מיני, הנה כמה טיפים מעשיים שיעזרו לך לאמץ את המיניות שלך ולקצור את היתרונות של חיי מין מספקים יותר.

להיות אנוכי!

לפוצץ את דעתו! תנדנדי את עולמו! תגרמי לגבר שלך הנאה!

סדנאות הנשים המתמקדות באומנות הפיתוי, הטכניקה והביצוע הן אירועי מכר. אנשים יתכנסו כדי לשכלל את כישוריהם המיניים. עם זאת, בין הצחוק, הלמידה ולגימת היין, עולה שאלה אחת תמיד:

מה איתי? גם בן זוגי זקוק לשיעור!

הייתן חושבות שההנאה שלנו תהיה חשש עיקרי יותר. עם זאת, המציאות היא שסקס ממוסגר לעתים קרובות כעניין של ביצוע עבור בני זוגנו, לעומת מעורבות להנאתנו שלנו. אחד הצעדים הראשונים לעבר חיבוק הנאה וסיפוק מיני כרוך במסגור מחדש של הגישה שלנו בכדי להבטיח שתעדוף העונג שלנו יהיה. זה עשוי להיות כרוך בלימוד לעונג עצמנו, בחינת התגובות הייחודיות של גופנו בעזרת טכניקות או צעצועי מין חדשים, קריאת סיפורים ארוטיים, שינוי שגרת חיינו ו / או מתן קצת לשותפים שלנו. מעט אנוכיות יכולה לעבור דרך ארוכה.

לפנטז

כשאתה מתרגל להתמקד בהנאתך שלך ובנוגע לאהובך, אתה עשוי לגלות שמוחך מתחיל לנדוד לטריטוריה מינית חדשה. לפנטז על סקס זה בריא לחלוטין. אתה עשוי אפילו לגלות שאתה מופעל על ידי תרחישים, פעילויות ואוהבי אמונה שמעולם לא תחבקי בחיים האמיתיים. היה סמוך ובטוח כי פנטזיות מיניות הנוגדות את הערכים האישיים שלך ואת הזהות האמיתית הן פשוט סוג של אסקפיזם בטוח, אז קדימה, התענגו על הרגע!

אהוב את גופך

שמירה על דימוי גוף חיובי חיונית להנאה המינית, כך שללמידה לאהוב את גופך יש חשיבות עליונה. לעתים קרובות אנו מניחים כי נרגיש טוב יותר עם גופנו אם אנו מאבדים / מרוויחים כמה קילוגרמים, נפתח עוד כמה שרירים או נתייחס לכמה "אזורי בעיה". עם זאת, תיקונים כביכול אלה עשויים לשנות את מראה גופנו, אך מעטים להתמודד עם האתגר האמיתי: שינוי האופן בו אנו חשים כלפי גופנו.

לשיפור דימוי הגוף שלך לעתים קרובות אין קשר למראה שלך, אך הוא קשור באופן מהותי להערכה העצמית הכללית שלך. כמה רעיונות לחיזוק הדימוי העצמי שלך כוללים:

-מציאת יוגה, השתתפות בשיעור ריקודים, טיול או עיסוק בפעילות הקשורה לתנועה בכדי ליהנות מביצועי גופך.

-פנקי את עצמך (למשל קבלת פדיקור, פנים או עיסוי).

– להסתובב עם חברים שהם בדרך כלל חיוביים ולא מבאסים את עצמם (או אחרים).

– למידת מיומנות חדשה הכרוכה בפעילות גופנית (למשל טיפוס צוקים, עלייה על משוט בעמידה, חץ וקשת).

– אמרי דברים נחמדים על עצמך ואחרים. מחמאות וביטחון מדבקות.

– השגת מספיק שעות שינה, הפחתת רמות הלחץ ואכילת תזונה מאוזנת לשיפור מצב הרוח והאנרגיה.

לחשוב מחוץ לקופסה

את כבר יודעת שרוב הנשים לא מגיעות לאורגזמה מחדירה בלבד, אז אל תתביישי להשתמש בידיים שלך, בשפתיים של בן / בת הזוג שלך או בהצעה שובבה שיעזרו לך לקחת את עצמך מעבר לקצה. אורגזמות רבות הן תוצאה של שפשוף, גירוי מספק והנאה לעומת הקפצה למעלה ולמטה והחלקה פנימה והחוצה.

תפסיק לספור

כשאנחנו מודדים סיפוק מיני במספרים בלבד (למשל כמה פעמים? כמה דקות? כמה אורגזמות?), כולנו מפסידים, מכיוון שנראה שאף אחד מאיתנו לא מסתדר. תשכח מכמות והתמקד באיכות האינטראקציות שלך והרגעים האינטימיים שלך. עם הקלת לחץ ביצועים, יש סיכוי גבוה יותר שרמות ההנאה יעלו לגבהים חדשים.

מבצעים קיימים באתר