יש לכם שאלה?
052-9597881

קבלת צעצועי המין גדלה באחוז גדול בעשור האחרון, אולם גם כעת עדיין יש נטייה לחוסר הבנה סביב אטמי הישבן, אך מדוע? בגלל זה יצרנו מדריך קטן לכל הדברים שאתה צריך לדעת על תקעים.

 

מדוע אנשים משתמשים בהם

אם מעולם לא השתמשת בעבר בפלאג ולא ידעת עליהם הרבה, יתכן שאתה תוהה מדוע אנשים רבים כל כך אוהבים אותם. FYI … אנשים רבים משתמשים בפלאג במהלך משחק מקדים, אוננות וסקס מכיוון שהם יכולים להוביל לאורגזמות ועונג עזים יותר (לשני המינים).

 

התחל בקטן

אטמי כפתור מגיעים בכל מיני צורות וגדלים ממש כמו ויברטורים. אם אתה חדש בענייני הישבן, תרצה להתחיל עם תקע פטיט כמו תקע Butt Sensation שלנו המתוק שתוכנן במיוחד למתחילים. היינו ממליצים מאוד להשתמש בחומר בטוח לגוף כמו סיליקון, מתכת או זכוכית. חומרים מסוימים עשויים לא להיות בטוחים בגוף ולכן עדיף לבדוק קודם כל כפול.

 

זה לא ילך לאיבוד בתוכך

אמנם בטח שמעת את כל סיפורי האימה של אנשים שנאלצים ללכת למחקר ופיתוח עם תקע או צעצוע מין שהלך לאיבוד בפנים, אך לא סביר שזה אכן יקרה. מרבית תקעי הישבן מעוצבים עם בסיס מתרחש, המונע מהם אי פעם להיעלם. אם אי פעם יש לך ספק, וודא שאתה בוחר אחד שיש לו בסיס רחב כדי למנוע אי פעם את זה.

 

חומר סיכה הוא חובה!

בכל פעם שמכניסים תקע לישבן, עליך להשתמש תמיד בחומר סיכה לצורך החדרה קלה. אנו ממליצים תמיד להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים עם אטמי ישבן מסיליקון מכיוון שחומרי סיכה על בסיס סיליקון עשויים להזיק ולשחיק מעט אבזרי מין מסיליקון מסוימים.

 

זה יכול להגדיל את האורגזמה

הדבר הנפלא עם פלאג הוא שהם יכולים לשמש כל אחד! הם גם מהנים לא פחות לשני בני הזוג. כאשר משתמשים בהם במהלך קיום יחסי מין זה יכול לעזור להידוק הנרתיק מה שמגביר את התחושות אצל שני בני הזוג. יתרה מזאת, חבר'ה יכולים גם הם ליהנות מחוויה נעימה מכיוון שפלאג יכולים לעזור לעורר את הערמונית.

מבצעים קיימים באתר