יש לכם שאלה?
052-9597881

בין אם סקס זה סולו או עם בן זוג, אביזרי מין יכולים באמת לשפר את חיי המין של כולם. הבעיה היחידה היא שלפעמים לא שני בני הזוג שותפים לרעיון זה.

אם אתה במקרה במערכת יחסים עם אדם מהסס, או אולי אפילו נגד לחלוטין להכניס צעצועי מין לחדר השינה, הנה חמש דרכים לגרום להם לבוא לצד השני; הצד של צעצועי המין.

היה כנה.

שמע, אם אתה רוקד סביב נושא השימוש באביזרי מין עם בן / בת הזוג שלך על ידי אמירת מילים כמו "אולי", אתה משאיר יותר מדי מקום לבת הזוג שלך לפקפק בכך שאביזרי מין הם הרעיון הנהדר שהם. במקום זאת, היו ברורים. הסביר לבן / ת הזוג שלך ששימוש באביזרי מין יחד לא נוגע רק לאספקט הגופני, אלא גם לזה הרגשי. למעשה, מחקר שנערך ב- We-Vibe ב –2016 בקרב 1,000 גברים ונשים, בגילאים 35 עד 55, מצא כי צעצועי מין הובילו לתקשורת טובה יותר ואותנטית יותר. תקשורת היא הבסיס לכל מערכת יחסים שמחה ובריאה.

התייחסו לכמה צעצועי מין מעצימים.

כשאנחנו מחבקים את המיניות שלנו, לא משנה מה זהותנו המגדרית או המינית, אנו מתחזקים. צעצועי מין הם חלק מהעצמה זו מכיוון שהם חלק מחיבוק המיניות של האדם. להיות בשליטה על הרצונות והצרכים המיניים שלך, ואז לשתף את זה עם בן / בת הזוג הוא באמת חוויה מעצימה עבור שניכם. אבל זה לא משהו שבן / בת הזוג שלך יוכלו להבין לגמרי עד שהם ינסו גם צעצועי מין.

הסבירו שאביזרי מין מורידים את הלחץ משניכם.

מכיוון שרוב הנשים (75% עד 80%) אינן יכולות להגיע לשיא מחדירה בלבד וזקוקות לגירוי דגדגן, צעצועי מין יכולים לעזור רבות בתחום זה. בין אם זו אישה שלא יכולה להגיע לאורגזמה בזמן קיום יחסי מין או גבר שמתוסכל מכך שהוא לא יכול לגרום לשיא אורגזמה של בת זוגו, צעצועי מין יכולים להוציא חרדה מהמשוואה. כאשר אנו מסירים את החרדה, שני בני הזוג יכולים להירגע ולבלות הרבה יותר זמן מהנה.

הבהירו כי לשניכם מגיע הנאה.

להגיד שהנאה היא זכות אנושית זו המעטה, אבל בכנות אין דרך קלה יותר לומר זאת. אז: הנאה היא זכות אדם! סקס אמור להיות חוויה בגוף מלא בין שני אנשים וכל דבר (צעצועי מין) שצריך לכלול בכדי לוודא שהסיפוק המיני האולטימטיבי יגיע, צריך פשוט לכלול אותו. זה פשוט כמו שזה. אביזרי מין בשום אופן לא מצביעים על כך שאחד, או אפילו שני בני הזוג, חסר. הדבר היחיד שהם מציעים הוא שבני אדם הם יצורים מיניים וראויים להנאה.

ציין כי אביזרי מין תמיד ישאירו את הדברים חריפים.

אם בן זוגך מעולם לא נכנס לחנות צעצועי מין, עכשיו זה הזמן להביא אותם. אביזרי מין עברו דרך ארוכה במיוחד, רק בעשור האחרון בלבד. החידושים הפכו את צעצועי המין למתקדמים כל כך וכך להתאים את גוף האדם, שבין ההתקדמות הטכנולוגית העיקרית וכל צעצועי המין שיבחרו שם, ייקח זמן רב – אם בכלל – לזוג להשתעמם עם חיי המין שלהם.

מבצעים קיימים באתר