יש לכם שאלה?
052-9597881

למרות שאנחנו נוטים לחשוב על אוננות כעניין אישי, זה לא חייב להיות ככה

בטח, כיף מאוד לזחול לבד למיטה או לשבת בג'קוזי, לסדר את מצב הרוח עם כמה נרות ושירים אהובים ולהעניק לעצמך אורגזמה אחרי אורגזמה, אבל לאונן עם מישהו אחר – מה שנקרא גם אוננות הדדית – יכול לפעמים להיות אפילו טוב יותר.

אם המחשבה על לאונן מול מישהו אחר או לצפות במישהו מאונן מולך לא נראית כמו כוס התה שלך, אולי כדאי לך לשמוע אותי קודם. זו הסיבה שאוננות הדדית כל כך מדהימה.

  1. זו דרך נהדרת ללמוד על הגוף של בני הזוג שלנו.

קל לחשוב שאנחנו מכירים את הגוף של בן/ת הזוג כמו את גב כף היד שלנו, אבל כנראה שיש לנו עוד הרבה דברים ללמוד. בעזרת אוננות הדדית, בני הזוג שלנו יכולים להראות לנו בדיוק מה הם אוהבים ואיך הם אוהבים את זה. זה בעצם ההדרכה הגדולה ביותר שנקבל אי פעם.

  1. זו גם דרך נהדרת להראות לבני הזוג שלנו מה אנחנו אוהבים.

מצד שני, אוננות הדדית גם נותנת לנו את ההזדמנות להראות לבני הזוג שלנו בדיוק מה אנחנו אוהבים ואיך אנחנו מענגים את עצמנו כשהם לא בסביבה. עם אוננות הדדית, אפשר ללמוד כל כך באמצעות ההוראה המעשית בפועל, לעומת אם אנחנו מדברים אחד עם השני במהלך קיום יחסי המין. זו גם דרך לחקור חלקים בגופנו שאולי עוד לא גילינו.

  1. זה יוצר אינטימיות.

אם יש אקט מיני שיוצר אינטימיות, אוננות הדדית היא בהחלט אחד מהם. מכיוון שאנו חיים בתרבות שבה אוננות היא (עבור חלק) טאבו, ואפילו מי שלא רואה בה טאבו חושב עליה כאקט עצמאי בלבד, העיסוק בה יכול ליצור אינטימיות. מי שמעז לעשות זאת הולך להיות חלק ממשהו שהוא הרבה יותר אישי מסקס. זו דרך נהדרת להתחבר.

  1. זה גורם לנו להבין שסקס הוא יותר מאשר יחסי מין בלבד.

עלינו להפסיק לחשוב שיחסי מין הם יחסי מין בין פין לנרתיק. כל כך הרבה דברים נופלים תחת המטרייה של "יחסי מין". לחשוב שסקס הוא רק פעולה של חדירה זה לא רק לבצע שירות רע לסקס באופן כללי, אלא שירות רע עבורנו ועבור בני הזוג שלנו. אוננות הדדית היא דרך נהדרת לצאת מהשגרה שלנו וליהנות ממשהו שונה, מאיר עיניים, עמוק ואינטימי.

  1. זה מעצים.

בכל פעם שאנחנו נוגעים בעצמנו, אנו חוגגים את המיניות שלנו. אפילו אם אנחנו לא חושבים על זה ככה, זה באמת מעשה שבא עם בעלות על מיניותו של אדם. זה לבד מעצים. כשאנחנו מבצעים אוננות הדדית, לא רק שהכוח בידנו כשאנחנו חושפים את עצמנו, אלא שאנחנו חולקים את הכוח והחגיגה הזו עם בני הזוג שלנו. עבור שנינו זו חוויה מעצימה שכדאי לנסות.

  1. זה ישפר את חיי המין שלנו.

אוננות היא הפעולה החשובה ביותר בחיי מין נהדרים מכיוון שהיא גורמת לנו להרגיש מיניות ומאפשרת לנו לחקור ולנסות דברים בתנאים שלנו. אם נשלב את זה עם לאונן עם בני הזוג שלנו, גם אם זה לא על בסיס קבוע, נוכל עדיין לקצור את הפירות אך בצורה אינטנסיבית יותר מכיוון שאנחנו מרשים לעצמנו להיות גלויים ופתוחים. שני הדברים האלה הם מרכיבים חיוניים לחיי מין יוצאים מן הכלל.

מבצעים קיימים באתר