יש לכם שאלה?
052-9597881

בנו רמה מסוימת של נוחות

כשזה מגיע לפתיחות לגבי רצונות הקבורים עמוק בתוככם, אולי ההיבט החשוב ביותר הוא לוודא שהקשר שלכם עם האדם שאיתו אתם רוצים לנסות אותם הוא עמוק באותה מידה.

"הזמן והמקום הנכונים להעלות את שיחת הפנטזיה הקינקית הם כשאתם מרגישים בטוחים עם בן/בת זוג. על ידי מתן אפשרות לבני הזוג שלנו לגשת למחשבות ולפנטזיות המיניות הפנימיות ביותר שלנו, נוכל לבנות אינטימיות שתאפשר להם לראות אותנו בצורה ברורה יותר. עם זאת, זה לא בהכרח מונע על ידי כמה זמן אתם ביחד או באיזה שלב במערכת היחסים אתם נמצאים."

"זה באמת קשור לאמון ולתקשורת יותר מאשר לזמן. אתם יכולים לנהל מערכת יחסים לא מחייבת ולהעלות את הנושא מיד או להעלות אותו ברגע שאתם נכנסים לזוגיות ארוכת טווח. המפתח הוא ששניכם פתוחים לגבי הרצונות שלכם וגם לגבי הגבולות".

המומחים גם ציינו שתמיד עדיף לדון בפנטזיות עם בן/בת זוג במקום לחכות שיתגלו בפתאומיות.

"כאשר מתגלה פנטזיה, היא עלולה להפוך למקור לקונפליקט ואי הבנה בתוך מערכת יחסים ואפילו להיות הרסנית. אם אתם שמים לב שבן הזוג נכנס לאתרי פורנו או שאתם מוצאים את הפרופיל שלו באתר כמו טינדר, זה יכול להביא לתחושה של בגידה, בניגוד למצב שבו שניכם דנים באופן יזום בפנטזיות אחד של השני.

בדקו את השטח

בהתחשב בכמה מפחיד הסיכוי לדחייה יכול להיות במצבים כאלה, מומחים ממליצים לגשת לנושא לאט ובזהירות במקום להיכנס ישר לתוכו.

"כשאתם לא בטוחים איך בן הזוג שלכם יגיב, מומלץ להעלות את הדיון בצורה סתמית דרך כך שלמישהו שאתם מכירים יש עניין בתחום מסוים. הטקטיקה שמי שמעלה את השיחה על סקס קינקי יכול קודם כל לאמוד איך בן הזוג שלו מגיב כאשר הוא מורחק מהמצב. "זה ייתן לכם אינדיקציה אם הם בעניין או לא, וכך תרגישו פחות נבוכים או נשפטים אם הם לא. חשוב לזוגות לנהל את השיחה הזו כדיון מכוון עונג ולא כזה המונע מחוסר שביעות רצון. אם מישהו מרגיש מאוד בטוח או קשור לבן הזוג שלו, הוא יכול להעלות את זה ולהגיד, 'חשבתי על חיי המין או האהבה שלנו ויש דברים מסוימים שאשמח לנסות'".

מבצעים קיימים באתר