יש לכם שאלה?
052-9597881

שיחה על הפנטזיות הפנימיות ביותר שלנו יכולה להיות מפחידה. אבל היא גם יכולה לעזור לכם לפתוח עולם חדש לגמרי של הנאה עם בן הזוג.

קל לדבר על חלק מהתחומים היותר ארציים של החיים – כמו לוחות זמנים קדחתניים בעבודה, חוויית נסיעה מאכזבת ואופנות דיאטה כושלות. אלה החריצים העמוקים והאפלים יותר של התודעה שלנו שלעתים קרובות קשה לנו לחשוף אותם.

במיוחד כשמדובר בפנטזיות מיניות, פטישים וקינק, הסיכוי לנתח ולדון בהם יכול להיות נמוך להפליא, בגלל החשש שהאדם שאתם מדברים איתו עליהם עלול להסתכל עליכם אחרת או אפילו לשפוט אתכם. מהרצון למצוץ את אצבעות רגליו של מישהו ועד למשחק תפקידים בפנטזיה מרהיבה, השמעת הרצונות העמוקים והאפלים ביותר שלנו יכולה להשאיר אותנו פגיעים ביותר וחשופים יתר על המידה.

עם זאת, שיחה על הדברים האלה גם יכולה להיות משמחת להפליא, במיוחד כשהמטרה היא להשיג אינטימיות או לפתוח עולמות חדשים של הנאה עם בן/בת זוג. ועכשיו, לאחר שחווינו חצי אפוקליפסה, שנתיים של תקנות והגבלות נוקשות עוררו עבור רבים מאיתנו סקרנות לפרוץ את הגבולות של חיי חדר השינה שלנו. אולי זה מסביר מדוע יותר ויותר אנשים נוטים לכיוון של סקס קינקי או למה מועדוני ומסיבות פטיש פורחים.

סקס קינקי הוא מונח רחב שמקיף קבוצה של תחומי עניין מיניים אלטרנטיביים, העדפות או פנטזיות שחורגות ממין "רגיל". זה עשוי לכלול BDSM, משחקי תפקידים או משחקים אלימים כגון מכות והצלפות.

בסקר שפורסם ב-2020, יותר מ-22 אחוז מהמבוגרים הפעילים מינית משחקים במשחקי תפקידים, בעוד שיותר מ-20 אחוז מעוניינים להיקשר ולהנות ממכות. גם במקרים שבהם לאנשים לא הייתה הזדמנות לחקור את רצונותיהם, כמעט מחצית מהנסקרים התעניינו בכך.

כיום, מספר גדל והולך של חוקרים ומומחים בתחום יכולים להעיד עד כמה התקשורת הפתוחה שלכם עם בני הזוג יכולה להיטיב עם מערכת היחסים שלכם כמו גם עם בריאותכם האישית.

אבל בגלל שזו יכולה להיות חוויה די מאתגרת גם כשאתם עם בן/בת זוג משמעותי במשך זמן מה, שאלנו מומחים איך נכון להעלות את הנושא. הנה מה שהיה להם לומר.

מבצעים קיימים באתר