הגיע הזמן לתת לעבודת היד את הכבוד, תשומת הלב וכמויות הסיכה הרבות שמגיעות לה.

עבור אנשים שאין להם פין, עבודות יד יכולות להרגיש קצת מסתוריות, אפילו בפשטות כביכול שלהן. מכיוון שאין דרך לדעת ממקור ראשון מה עובד, יהיה צורך בניחוש קטן בדרך כלל, לא משנה כמה אתם מתקשרים עם הצד המקבל. אפילו אלה שיש להם איבר מין ונהנים לתת ו/או לקבל עדיין עלולים לתהות מדי פעם אם יש יותר בדבר הזה ממה שהם מבינים.

האמת היא, כמו בכל סוג של סקס, התשובה היא כן – תמיד יש משהו נוסף שאתם יכולים לעשות כדי לגרום לעבודת היד להרגיש מוזרה ומדהימה באופן שאולי עוד לא ניסיתם. בהתחשב בכך, הנה כמה דרכים שבהן תוכלו לחקור וריאציות חדשות על קלאסיקה. תוך כדי תנועה, זכרו שכל איבר מין הוא ייחודי, כך שאין עבודת יד אחת שמתאימה לכולם – ושאלו את בן הזוג שלכם אם הוא רוצה לנסות את הווריאציות ברשימה הזו לפני שאתם שמים את ידכם עליו. הנה כמה טיפים איך לעשות את זה נכון.

היכנסו למצב חם

עבודת יד היא בהחלט קלאסיקה ארוכת שנים ברפרטואר "סקס שבו לפחות לאדם אחד יש פין", אבל איך בדיוק תעשו את זה יכול להוסיף קצת חידוש לאופן שבו אתם יכולים בדרך כלל להתנהג. בהתאם לגמישות שלכם, ניידות פרק כף היד והנוחות הכללית ביצירת קשר עין עם בן הזוג, יש כמה תנוחות שיכולות להגדיר מחדש את עבודת היד הרגילה שלכם.

תנוחות פנים אל מול פנים מקלות על קשר עין, מה שמעצים את החוויה – והן מציעות את ההימור הטוב ביותר עבור ניידות וטווח תנועה נרחבים, אמר המטפל המיני קמיל לואיס. הנמען יכול לשבת (או לקום) ולכרוע ברך מולכם, או ששניכם יכולים להתרווח בנוחות על המיטה.

ניתן גם להיכנס לתפקידים המאפשרים פעולה הדדית. אם אתם בעניין של 69 במהלך מין אוראלי, נסו את זה גם בשביל להביא ביד: אתם יכולים לשלב בין מין אוראלי לעבודת יד. אתם בעניין של ישיבה על הפנים? התמודדו עם איבר מינה של בת הזוג ולטפו אותה בזמן שהיא מוצצת לכם.

אם מציצנות היא הטירוף שלכם, או אם אתם רוצים להציג עבור בן הזוג שלכם על איזה סוג של עבודת יד אתם מדברים, בקשו ממנו לעמוד מול המראה. (לדעתי, מראות חדר האמבטיה הן ללא ספק החמות ביותר למטרה זו – חשבו על סקס לפני המקלחת). התייצבו מאחורי בן הזוג והושיט את ידכם לאיבר מינו. כך בן הזוג שלכם מקבל תצוגה מלאה יותר של איך שאתם מביאים לו ביד, ואתם זוכים לראות את הבעות הפנים שלו אומרות לכם עד כמה הוא אוהב את זה.

ירקו על איבר המין של בן הזוג שלכם

יריקה טובה – עם האפקטים החזותיים והקוליים שמגיעים איתה – יכולה להיות מעוררת במיוחד עבור שני בני הזוג. זה נותן לשותף שלכם לדעת שאתם משקיעים בעבודה הזו! בנוסף, הרוק שלכם הוא סמל למחויבות הכוללת שלכם להפוך את עבודת היד הזו לטובה יותר מהממוצע.

השתמשו בשתי הידיים

עבודות יד בשתי ידיים מכסות יותר שטח ויכולות לעזור לכם להוסיף מהירות ושליטה. שלבו את אצבעותיכם כדי לכסות את הראש והפין כולו בזמן שאתם מזיזים את הידיים למעלה ולמטה, כאחת. אם אתם רוצים לחקות הכי מקרוב את תחושת החדירה, שיטה זו מתקרבת מאוד לכך. לחיצה קלה בשתי הידיים יכולה להרגיש יותר כמו החלק הפנימי של הנרתיק או פי הטבעת מאשר האחיזה רק ביד אחת.

בקשו ממנו ללמד אתכם איך הוא מאונן על ידי הדגמה על עצמו

יש משהו ממש חם בחיקוי התנועות שהשותף שלכם שלט בהן במהלך האוננות. אם אינכם בטוחים היכן להתחיל, בקשו ממנו להראות לכם כיצד הוא נוגע בעצמו במהלך עבודת היד ולהרחיב את הטכניקות שלו. אם אתם במיוחד רוצים להודיע לבן הזוג שלכם שאתם רוצים ללמוד מה מרגיש לו טוב, בקשו ממנו לתת שיעור צעד אחר צעד, מדי פעם לעצור בדרך כדי שתוכלו לנסות את זה בעצמכם ולהגיד, "ככה?"

תוכלו גם להשתמש באביזרי מין לזוגות.