האם ידעת גם שמשחק עם הערמונית שלך יכול להרגיש טוב בטירוף, ולהוביל לאורגזמות נפיצות? כך תשמור על בריאות הערמונית שלך, ויהיה לך המון כיף לעשות זאת.

הכל על הערמונית שלך

ראשית, בואו נכיר מהי הערמונית שלכם. זו בלוטה קטנה בגודל אגוז שקיימת אצל גברים, דחוקה בין שלפוחית השתן שלך לחלחולת. הערמונית מייצרת נוזל אלקליין שמתערבב עם זרע ליצירת שפיכה. האלקליות של ההפרשות מגנה על הזרע מפני חומציות תעלת הנרתיק, ומאפשרת לשחיינים הקטנים שלך לשרוד מספיק זמן כדי להפרות ביצית. שרירי הערמונית מסייעים גם לדחיפת זרע מהפין במהלך השפיכה.

הערמונית שלך אוהבת להתפנק

הערמונית שלך פשוט אוהבת שמעסים אותה. כל האזור שמסביב לערמונית עשיר בקצות עצבים, כך שהגירוי מרגיש פנטסטי. רוב הגברים יכולים לקבל אורגזמות מעיסוי ערמונית בלבד (כלומר ללא כל גירוי לפין). לא רק זאת, אך עיסויים המושרים על ידי הערמונית בדרך כלל מרגישים חזקים משמעותית מאורגזמות רגילות, ויש גברים שיכולים לקבל אורגזמות ערמוניות מרובות ברצף. 

לעיסוי בערמונית יכולות להיות גם יתרונות בריאותיים. עיסוי משפר את זרימת הדם בערמונית, ואורגזמות ערמונית יכולות לסייע לניקוז שאריות הנוזלים. זה יכול להקל על כאב ונפיחות, ואף עשוי לשפר את תפקוד הזקפה.

כיצד לעסות את הערמונית שלך

לא ייתכן שתגע ישירות בערמונית שלך, אך תוכל לעורר אותה דרך הדופן הקדמית של פי הטבעת. הצורה הפשוטה ביותר של עיסוי ערמונית היא הכנסת אצבע משומנת היטב בפי הטבעת, כף היד פונה לגופך. לחץ סביב דופן פי הטבעת בעדינות, עד שתאתר גוש בגודל אגוז. ברגע שאיתרת את הערמונית שלך, עשה באצבע שלך באטיות רבה ובעדינות תנועה "בוא לכאן", ולטיפה כנגד הערמונית. זה אמור להרגיש טוב! אל תהסס לשדך את עצמך ביד השנייה. אין זמן מוגדר שאתה צריך ללכת עליו, אז עצור בכל פעם שמתחשק לך.

עיסוי בערמונית עצמית יכול להיות מסובך מאוד אם אינכם גמישים ואין לכם אצבעות ארוכות, לכן כדאי שתשקיעו בצעצוע כדי להפוך את התהליך למהנה עוד יותר. זכור שלכל צעצוע שעולה את ישבך צריך להיות בסיס גדול יחסית כדי למנוע מפי הטבעת שלך לעטוף אותו עד הסוף.

לכל אביזרי המין לגברים ניתן ללחוץ כאן.