יש לכם שאלה?
052-9597881

יש הרבה אתרים מעולים המציעים מגוון רחב של צעצועים למבוגרים, בנוסף הם נוטים לשלוח בדיסקרטיות – לא שיש שום בושה ברכישת צעצועי מין! כך תוכלו לקנות אותם:

בדוק אם יש חומרים רעילים לפני (ואחרי) שאתה קונה

הדבר הראשון שכדאי לזכור בעת רכישה מקוונת הוא שישנם סוגים מסוימים של חומר שכדאי להימנע ממנו בעת רכישת צעצועים שאתה מתכנן להניח על אזורים גופניים רגישים או בתוכם. אמנם יש הרבה אתרים מקוונים המנהלים עסקים לגיטימיים, אך אין הרבה רגולציה בנוגע לאילו כימיקלים ניתן להשתמש ואסור להשתמש בצעצועים למבוגרים, כלומר אפילו אתרים אמינים יכולים למכור "פריטי חידוש" שאינם בריאים לגופך.

בכל הנוגע לזיהוי צעצועים בעלי רעילות מפוקפקת, אנו מציעים לקחת בחשבון את הריח (אם אתם קונים ברשת, עליכם בהחלט לבדוק שוב את הפריטים שלכם כשתקבלו אותם). צעצועי PVC נוטים לשמר ריח כימי חזק. גם לצעצועים שקופים יש סיכוי גבוה יותר להיות עשויים פלסטיק לא בריא.

מצא חנויות מקוונות בטוחות

לא כל החנויות המקוונות נוצרות שוות. לאחר שצמצמתם את מה שאתם רוצים לקנות ובטוחים שהוא עשוי מחומרים בטוחים ולא רעילים, אתם עדיין צריכים למצוא חנות מכובדת. למרבה המזל, האינטרנט קיים מספיק זמן בכמה מקדימים שיופיעו כאמינים, בטוחים ודיסקרטיים. 

זהה מדיניות משלוח דיסקרטית

אפילו האדם הנוח והפתוח ביותר, ככל הנראה, לא רוצה שיהיה לו קופסה עם "ויברטור שחור ענק" באותיות גדולות. למרבה המזל, רוב החנויות הגדולות מודעות לכך ומציעות משלוח דיסקרטי.

לחנויות השונות יש גישות שונות למדיניות זו. יש חנויות שמאפשרות דיסקרטיות ככל האפשר מההתחלה ועד הסוף, והן מוצגות כחנויות של מוצרי יופי או בריאות אפילו ברשת. אחרים כמו מגבלות קיצוניות עשויים להיות הרבה יותר בוטים בזמן שאתה עושה קניות, אבל עדיין שולחים חבילות עם תוויות לא תיאור. בקניות באתר בדוק דף שאלות נפוצות או דף מדיניות משלוח.

לאחר שמצאת את המדיניות המוצהרת, לא יכול להזיק לבדוק אותה מול ביקורות או משוב לקוחות. 

מבצעים קיימים באתר