הנה המדריך שלך לכל מה שאתה צריך לדעת כשאתה מנסה אנאלי בפעם הראשונה .

על מה כל המהומה?

סקס אנאלי הוא נהדר. הרבה אנשים אוהבים את זה, והרבה אנשים אפילו לא מבינים את הפיתוי לנסות את זה. אף אחד לא צריך לאלץ אותך לנסות אנאלי, אבל יש כמה סיבות משכנעות לנסות את זה:

זה מרגיש טוב. יש הרבה קצות עצבים בפי הטבעת ובסביבתם ששמחים להפוך את החקר האנאלי לשווה זמן. יש אנשים שיכולים אפילו לקבל אורגזמות ממשחק אנאלי בלבד.

זה מרגיש שובב. האופי הדו-טאבי של מין אנאלי תורם ללא ספק לריגוש הנוסף של החוויה.

זה משהו חדש לחקור עם בן / בת הזוג שלך. משתעמם קצת מהשגרה הרגילה שלך? אנאלי בהחלט ינענע דברים.

אתה יכול לערער תפקידים מגדריים. זוגות לסביות וסטרייטים יכולים להשתמש בסטראפ און במהלך אנאלי כדי לשחק עם התפקידים האופייניים שלהם בחדר השינה.

שמור עליו בטיחותי ונקי

בדיוק כמו בכל סוג מיני אחר, עליכם לנקוט באמצעי זהירות בכדי לשמור על ביטחונכם בזמן אנאלי. אינך יכול להיכנס להריון, אך אתה יכול להעביר מחלות מין דרך מין אנאלי. למעשה, שיעורי ההעברה גבוהים יותר עבור יחסי מין אנאליים מאשר עבור רוב הפעילות המינית האחרת, מכיוון שרקמות אנאליות רגישות למיקרו-דמעות. השתמש בקונדום אלא אם כן אתה כבר קשור נוזל עם בן / בת הזוג שלך.

לְהִכָּנֵס

רוב הבתולות האנאליות יהיו בהתחלה מעט עצבניות, אז תן לעצמך הרבה זמן להתעורר. עשו את הדברים הרגילים שאתם עושים כשאתם עירומים ביחד. אם אתה השותף המקבל, אורגזמה מראש תסייע לשרירים שלך להירגע.

סיכה אינה ניתנת למשא ומתן למין אנאלי. פי הטבעת שלך הדוק מאוד ולא יוצר שימון בפני עצמו, כמו הנרתיק, ולכן אתה זקוק לסיכה כדי לעזור לדברים להחליק כמו שצריך. סיכה גם תמנע משיכה וקריעה מכאיבה של העור. נסה סיכה מסיליקון או סיכה על בסיס מים. שים סיכה ישירות על החור עצמו ועל הפין או הקונדום. השתמש הרבה. גם אם זה נראה כמו כמות גדולה, זה הכרחי. סמוך עלינו.

מה לעשות אחר כך

כששניכם סיימתם עם הכיף האנאלי שלכם, וודאו כי הפין ימשך לאט ככל האפשר. אל תדאג אם פי הטבעת לא יחזור מיד למצב הקשר הבלוני הרגיל. זה פשוט לוקח קצת זמן.

נגב את עצמך ביסודיות. גם אם השתמשתם בקונדום, עדיין מומלץ לשטוף עם מים וסבון. סבון יעזור גם לטפל בסיכה סביב פי הטבעת. דאג שלא יהיה לך מגע מיני אחר לפני הניקוי.