סקס הוא לא הכל על החדירה, האם יש לך חבר לסבי שיאשר זאת? זהו סטריאוטיפ הטרוסקסואלי טיפוסי על יחסי מין. יש כל כך הרבה דרכים חלופיות לקבל אורגזמה, מלבד בנות זקוקות פחות לחדירה מכיוון שכל קצוות העצבים הרגישים נמצאים בדגדגן ומחוץ לפות. כאן יש לנו כמה טכניקות מין כדי להפוך את הניסויים שלך בחדר השינה למוצלחים עוד יותר.

 

  1. ליטוף גוף עליון

ניתן לקרוא למגוון ליטופים זה לצוואר, מכיוון שאתה מבין מהשם עליך לרכז את תשומת ליבך בצוואר בן / בת הזוג. עם זאת, זוהי דרך נחמדה לבלות את סוף השבוע בגילוי אזורים ארוגניים של בן / בת הזוג שלך ורגישותו לליטוף שלך. מה שבטוח, שניכם יכולים ליהנות, אזורים אופייניים למגע וללקיקה הם חזה, בטן, צוואר ואוזניים. יהיה קשה להגיע לשיא המגרה את האזורים הללו בהתחלה, אך תרגול עושה מושלם. אל תשכחו ליהנות מהתהליך, התחילו בנגיעות עדינות עם האצבעות הוסיפו את השפתיים והלשון. במהלך גירוי ארוך תוכלו להגיע לאורגזמה ללא חדירה. נסו להשתמש בשמן עיסוי למין אוראלי. שים מעט שמן על עור בן זוגך זה יחמם את הגוף ויתחיל לגעת בעדינות.

 

  1. מין ממולוגי

אולי זה נשמע רפואי מדי ולא מעורר אבל איך נוכל למנות את סוג המין כאשר גבר שם את איבר מינו בין שדי הנשים? במקרה זה, הגבר יזכה להנאה מרבית, עבור אישה זה יכול להיות רק חלק מהמשחק המקדים. המיקום הטוב ביותר לכך הוא אישה המונחת על גבה לוחצת את שדיה בידיים. גבר נמצא בצמרת. גודל חזה הנשים לא ממש משנה, הפנטזיה שלו תעשה את כל העבודה הקשה. יש משהו בנגיעה בעור רך בשדיים אם הוא עושה את זה עם איבר מינו. יתכן שתזדקק לחומר סיכה מגרה.

 

  1. קשר עם הירכיים

הנה לנו עוד גרסה אחת של ליטוף. בן הזוג שלך מחקה את החדירה וגם גבר וגם אישה יכולים לקבל אורגזמה מפעולה זו. אישה צריכה לסחוט את ירכיה בינתיים בן הזוג נכנס ביניהם מאחור. במהלך תנוחה זו, הפין מגרה את כל האזורים הארוגניים באזור הפות. דרך נוספת לנסות את אותן מניפולציות היא כאשר אישה יושבת על ראש הגבר ומניעה את ירכיה ומעסה את כל האזורים הרגישים מסביב רק בנרתיק שלה. תרגול ממושך של ליטוף מסוג זה יכול להוביל לשיא של שני בני הזוג. בכל מקרה, זה סוג נחמד של משחק מקדים שיכול להבהיר את האורגזמה. חומר הסיכה יעזור להחליק בצורה יעילה יותר.