יש לכם שאלה?
052-9597881

1. זכרו שזה בסדר אם לא תפסתם את העניין בפעמים הראשונות

לנסות כל דבר חדש בפעם הראשונה יכול להיות סוג של עניין מגושם וייתכן שבסופו של דבר לא יקרה מה שקיוויתם שיקרה – וזה מושלם ככה. זה למעשה די נפוץ. כלומר, תסתכלו על זה ככה – פיקאסו לא יצר את יצירות האמנות המפורסמות שלו כשהרים לראשונה את מכחול הצבע. זה לקח זמן, ניסויים ותרגול. כל מיומנות היא אותה דרך, וכן, הכוללת אוננות וטכניקות מיניות שונות.

אתם לא תהיו הפיקאסו או הבטהובן של אוננות (עדיין) כשתקנו לראשונה את צעצוע המין החדש והמהנה הזה. זה עלול לקחת קצת זמן, עם ניסיון בדברים שונים לאורך זמן עד שתבינו מה גורם לכם להתגרות … ואתם יכולים גם ללמוד דברים חדשים בדרך עם התבגרותכם, גופכם והעדפותיכם ולנסות דברים שונים.

2. נסו טכניקות שונות עם צעצוע המין שלכם

במיוחד כשאתם משתמשים בסוג צעצוע חדש, אל תפחדו לנסות איתו דברים שונים! השתעשעו ברמות שונות של ויברציה, לחצו פחות או יותר על מקומות שמרגישים טוב, נסו לשפשף איתו את הדגדגן, ונסו תנוחות שונות (על הגב, על הבטן, בעמידה וכו'). אתם יכולים גם לתרגל טכניקות כמו בכוונה לעכב את האורגזמה כדי לראות אם זה מהנה יותר עבורכם. אם אתם משקיעים ביותר מצעצוע מין אחד, אתם יכולים גם לנסות צורות שונות של שילוב בין סוגי גירוי, מה שיכול לספק לכם חוויות אחרות.

לאחר זמן מה יתכן שיהיו לכם מספר פעולות שאתם יכולים ליהנות מהן במיוחד. לאורך זמן, אם אתם משתוקקים למשהו חדש או אחר, תוכלו להחליף את הטכניקות שלכם – למשל, לשפשף בדרך אחרת או לנסות תנוחה שונה ממה שאתם עושים בדרך כלל – כל מה שמעורר את העניין שלכם באותו זמן. אתם עלולים לגלות שמשהו שלא היה אכפת לכם כל כך ממנו כשהתחלתם לנסות צעצוע מין חדש הופך להיות הדבר המועדף החדש שלכם!

שאלות נפוצות על ויברטור

אני לא יכולה לסגור את זה בלי להתייחס לכמה שאלות נפוצות על ויברטורים שאני שומעת לעתים קרובות מאנשים שחושבים לנסות ויברטור בפעם הראשונה.

האם אהיה חסרת רגישות בדגדגן מהויברטור שלי?

בקיצור, לא. מחקרים הראו כי אין רגישות ממושכת משימוש בויברטורים. מבחינה אנקדוטית אתם עלולים לחוות חוסר רגישות זמנית, למשל אם אתם משתמשים בויברטור שהוא חזק מאוד ואז מיד עוברים לגירוי ידני של הדגדגן / הפות, למשל. עם זאת, חוסר הרגישות הזה באותם מקרים הוא לטווח קצר, לא משהו קבוע.

כיצד אוכל לנקות את הויברטור שלי?

סבון ומים, קל כמו שטיפת ידיים, במיוחד אם צעצועי המין עמידים למים. אמנם יש מוצרים שמשווקים לניקוי צעצועי מין שעושים את העבודה, אבל כנראה שיש לכם בבית את מה שאתם צריכים כדי לשמור על ניקיונם.

איך אוכל לאחסן את צעצוע המין שלי בצורה טובה?

אם צעצוע המין שלכם מגיע עם שקית, אנו ממליצים להשתמש בשקית זו כדי לאחסן את הצעצוע ואת המטען כדי למנוע מהם לאגור אבק.

בדרך כלל מגירה אמורה להספיק (במיוחד אם יש לכם צעצוע אחד או זוג).

כיצד אוכל לשמור על הויברטור טעון?

אם הייתם במצב של ויברטור שמת באמצע, אתם יודעים כמה זה יכול להיות מטורף. כך תוכלו לשמור על ויברטורים טעונים ומוכנים לשימוש, כך שתימנעו מאכזבה.

אם עדיין לא קניתם את צעצוע המין שלכם, החליטו אם אתם מעדיפים ויברטור שדורש סוללות חיצוניות, מחובר לקיר או שיש לו סוללה נטענת (בדרך כלל נטענת באמצעות USB). לכל אלה היתרונות והחסרונות שלהם:

סוללות חיצוניות

יתרונות: אם נגמרות לכם הסוללות תוכלו פשוט להכניס סוללות חדשות פנימה ואתם מוכנים לצאת לדרך!

הערה: באופן אישי גיליתי שאלה שדורשים סוללות AA יכולים לספק כוח די סביר. כל סוללה גדולה יותר המספקת יותר כוח עשויות להיות כבדה, כל דבר חלש יותר (למשל סוללות AAA או מטבעות) נוטה לייצר רעידות חזקות / חלשות יותר שיהיה לכם קשה להרגיש לעומת סוגים אחרים של ויברטורים.

חסרונות: עליכם לקנות או להטעין סוללות. ויברטורים אלה בדרך כלל אינם עמידים למים, לכן אין להשתמש בהם באמבטיה או במקלחת אלא אם כן מצוין במפורש שהם עמידים למים. כמו כן, מצאתי באופן אישי כי ויברטורים עם סוללות AAA או קטנות יותר נוטים לא לייצר כוח רב, אם זה חשוב לכם.

סוללה נטענת

יתרונות: אתם לא צריכים לקנות סוללות או להטעין סוללות חיצוניות בכל פעם שהן נגמרות. זה גם מספק כמות טובה של כוח לגודל ולמשקל של רוב הסוללות. כשאתם צריכים לטעון את הסוללה, פשוט חברו אותה ליציאת USB או למטען נייד בתוך מגירה כדי שתוכלו לטעון בדיסקרטיות!

חסרונות: אם הסוללה מתה, אתם צריכים לטעון אותה. כמו כן אם אתם משאירים אותה את הסוללה על כמעט 0 וטוענים אותה לפרק זמן ארוך, אתם עלולים להשפיע על חייו כוללים של הויברטור שלכם.

מטען קיר

יתרונות: רעידות חזקות יותר מכיוון שהכוח נובע משקע הקיר. יכול לרוץ כל עוד החשמל פועל.

חסרונות: מקומות מוגבלים לשימוש בויברטור מכיוון שיש לחבר אותו לחשמל. בדרך כלל לא נייד. כמו מייבשי שיער, אל תשתמשו במוצרים אלקטרוניים עם כבלים ליד האמבטיה או המקלחת – אלה אינם עמידים למים!

תהנו מהמסע

אני מקווה שעצות אלו יעזרו לכם לחוות אוננות מהנה יותר!

מבצעים קיימים באתר