לאחרונה כתבתי על פטישים – כיצד הם מתפתחים וכמה הם נפוצים, לכן באופן טבעי רציתי להדגיש כמה מהפטישים הנפוצים יותר לפי נפח החיפוש שלהם בגוגל:

1. פטיש לכפות רגליים

פטיש רגליים הוא ללא ספק החיפוש הנפוץ ביותר הקשור לפטיש בגוגל. זה יכול להיות בין השאר משום שיש הרבה פטישים שונים לכפות רגליים, כמו נעילת נעליים, גרביים, עיסוי כף רגל, מציצת אצבעות ועוד.

פטיש זה יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות – אנשים מסוימים מופעלים על ידי מראה כפות רגליים. אחרים מעדיפים שכפות הרגליים יהיו מכוסות עם גרביים או נעליים. אחרים רוצים ללקק את כפות הרגליים ו / או הבהונות.

2. פטיש תחתונים

כמו אצל רבים מהפטישים הללו המפורטים כאן, פטיש תחתונים יכול לכלול עוררות מינית על ידי מראה, תחושה או אפילו ריח של תחתונים (תחתונים שחוקים במיוחד). יש גברים שאוהבים ללבוש תחתונים המיועדים לנשים מכיוון שכמו המראה או התחושה של התחתונים על עצמם, או המחשבה להיראות או להיתפס בהם יכולה לעורר אותם. יש אנשים שמתעוררים מינית מהתחתונים עצמם או מעדיפים שיהיה להם את התחתונים על מישהו שידליק אותם.

3. פטיש לעקב גבוה

לא הייתי לגמרי בטוח אם לקבץ את הפטיש הזה עם פטישי כף רגל, אבל נראה שזה היה נפוץ מספיק שמגיע לו קטגוריה משלו. כמו במוצרי לבוש אחרים כמו תחתונים, יש אנשים שנהנים ממראה או תחושה של נעלי עקב. יש גברים שנהנים לנעול נעליים שתוכננו במקור לנשים. אנשים מסוימים מופעלים על ידי מראה נעליים מסוימות בלבד, בעוד שאחרים מעדיפים לראות את הנעליים שננעלות.

4. פטיש ניילון

גרביים, ניילונים וביריות הם גם חיפוש נפוץ למדי. לפעמים זה יכול לכלול ניילונים, גרביונים, גרביים וביריות. פטיש זה עשוי לכלול לבישת ניילונים במהלך פעילות מינית, כצורה של כניעה או השפלה, או אפילו קריעה של הבגדים.

5. פטיש לספנקינג

מכות ספנקינג הן פטיש נפוץ נוסף. זה עשוי לכלול מכות קלות מאוד, או יותר סגנון משחק עם שוטים. בהתאם לאינטרס של הפרט, המכות יכולות להיות כחלק ממשחק תפקידים או bdsm (ראו כאן אביזרים לסאדו ושליטה).

6. פטיש בלונים

כן, גם פטישי בלונים זה דבר! כמו בכל הפטישים, שום פטיש לא מתבטא באותה צורה. יש אנשים שאוהבים לפוצץ את הבלונים. אחרים נהנים לשבת על בלונים או לשכב עליהם.

7. פטיש ידיים

פטישי ידיים שכיחים פחות מפטישים לרגליים, אך בכל זאת זה גם לא נדיר. פטיש ידיים עשוי לכלול משיכה לאצבעות היד, כף היד או הציפורניים, או פעולות ספציפיות שנעשות בידיים. הפטיש עשוי לשחק בפעילות מינית ישירה או שאינו קשור ישירות לפעילות מינית, כגון ייבוש בגדים או ביצוע פעילות לא מינית עם הידיים.

8. פטיש שיער

פטישי שיער יכולים לכלול מראה או תחושת שיער. זה יכול להיות כרוך בשיער קצר או ארוך, שיער רטוב, או אפילו שיער ערווה. אנשים מסוימים מופעלים גם על ידי פעולת של גזירה או גילוח שיער.

9. פטיש לרגליים

פטישים לרגליים יכולים לכלול משיכה מינית לחלקים מסוימים ברגל כמו ירכיים, ברכיים או שוקיים. אדם עם פטיש זה עשוי להעדיף לראות פריטי לבוש אחרים החושפים את הרגליים בדרכים מסוימות כגון חצאיות, מכנסיים קצרים, מגפיים או גרביים. פטיש זה עלול לחפוף גם עם פטישים אחרים כגון ניילונים, נעליים וכפות רגליים.

פטיש יכול להיות הרבה דברים, והוא יכול לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים

זו הייתה הצצה בלבד לכמה מסוגי הפטישים הנפוצים שיש – לפחות כאלה שניתן לזהותם בקלות מחיפושים נפוצים בגוגל. אבל פטישים יכולים להיות מגוון של דברים שונים, לא רק אלה שרשומים כאן. ואם יש לכם אחד, סביר להניח שאתם לא האדם היחיד שמרגיש ככה.